Cilve Nasıl Yapılır, Erkeğin Aklı Başından Nasıl Alınır?

Cilve yapmanın 5 pratik ve etkili yolu

Erkekleri kısa sürede etkilemek ve onların kalbine hükmetmek için denenen yolların tümüne cilve denir. Ancak cilve denince aklımıza gelen şey erkeğe yönelik yapılan “kurnaz tavlama taktikleri”dir.

Günümüzde cilve yapmak olumsuz anlamda kullanılmasına rağmen eski dönemde insanlar cilve yapan kadınları takdir ederlerdi ve “Cilve kadının süsüdür.” sözünü söyleyerek bir kadının aşk yaşamında aktif biçimde davranmasını daha uygun görürlerdi.

Biz de bu görüşe katılıyor ve cilve yapmanın aşk yaşamını renklendirdiğine inanıyoruz.

Peki cilve nasıl yapılır, erkekleri kısa sürede etkilemek için hangi yollar denenmelidir, erkeklerin kalbini titreten hareketler nelerdir?

Bu sorulara yanıt olabilecek 5 ilginç detayı sizler için araştırdık. İşte cilve yapmanın en ilginç ve etkili yolları

Mahrem alanın sınırlarını zorlayın

Mahrem alan bir insanın başka bir kişiyi içine almaktan çekindiği psikolojik sınır demektir. Biz günlük hayatta ailemizden veya çok samimi arkadaşlarımızdan biri değilse öteki insanları kendinizden biraz uzak tutarız. Eğer birisi bize normalden fazla yaklaşırsa bu durum bizi tedirgin eder.

Türk toplumunda mahrem alan 40 santimetre olarak tespit edilmiştir. Bu mesafeyi aşan yakınlaşmalar yabancı insanlar için çok farklı anlamlar taşıyabilir. İnsanlar bu sınırı aşan kişilerden ürkebileceği gibi bu sınırın aşılması halinde güçlü cinsel arzular da uyanabilir.

Yabancı bir kadının erkeğin mahrem alanını aşarak ona yakınlaşması çoğu zaman erkeklerin kafasında cinsel fantezilerin oluşmasına neden olur. Eğer erkeği kısa sürede etkileyip kendinize çekmek istiyorsanız mahrem alanına girerek onunla bedensel yakınlık kurun. Unutmayın ki erkeklerle duygusal yakınlık kurmanın ilk şartı bedensel yakınlık kurmaktır.

Bir arkadaşım geçen yaz…

Erkeğe içinde heyecan verici detayların bulunduğu iç gıdıklayan öyküler anlatın. Ancak öyküleri kendi başınızdan geçiyormuş gibi değil de herhangi bir arkadaşınızın anıları gibi anlatmamız gerekir.

Erkeği etkilemek için hayali bir arkadaş uydurmak ve bu arkadaşın başına da fantezi dünyasını alt üst edecek sıcak maceralar getirmek çok etkili olmaktadır. Erkek dinlediği bu öykülerdeki kişiyi kısa bir süre sonra tamamen unutarak fantezileri yaşayan kişinin siz olduğunuzu kabul edecektir.

Hayali arkadaşınıza ait heyecan verici anıları anlatırken abartılı bir dil kullanmayın ve kısa bir konuşma ile meseleyi geçiştirin. Erkek zaten kafasında yeni detaylar yaratacak ve anlattığınız öyküyü kafasında tanınmayacak kadar renkli bir hale getirecektir.

İlginizi Çekebilir: Aşk Evliliği mi Mantık Evliliği mi?

Gördükleri heyecanlandırsın, kokladığı yoldan çıkarsın!

Dış görünüşün güzel olması başlı başına bir cilve yapma metodu olarak alınabilir. Ancak sadece bakımlı ve şık görünmek yetmez. Dekolteler, belden sıkmalı kıyafetler, dar tasarımlar ve çekiciliği öne çıkaran elbiseler ile erkeğin gözüne unutulmaz mesajlar yollamak gerekir.

Kadınların en az dış görünüşleri kadar etkili olan bir diğer cilve yapma yöntemi ise güzel kokulardır. Erkekler oldukça güçlü koku alma duyusuna sahiptir. Kadınlar güzel parfümlere meraklı gibi görünse de aslında söz konusu olan güzel kokularsa yetenekli olan şahıslar erkeklerdir. Bu nedenle cilve yapmaya karar vermişsiniz güzel görünmek kadar güzel kokmaya da gayret etmelisiniz.

Sözcüklerin etkili birer cilve yapma aracı olduğunu kavrayın

Erkekler kendilerine söylenen bir övgü sözcüğünden dahi çok büyük anlamlar çıkarır. Bir erkeğe “ismiyle” hitap etmek ile “bey” şeklinde hitap etmek arasında çok büyük fark vardır. Aynı şekilde erkekle esprili ver rahat bir şekilde konuşmak ile her zaman mesafeli bir tutum takınmak arasında da kesinlikle ciddi ayrım bulunmaktadır.

Sözcükler söz konusu olduğunda erkeklerin en fazla etkilendikleri konu kadınların argo konuşmalarıdır. Çok az erkek argodan nefret eder ve hoşlandığı kadının argo sözcükler sarf etmesinden hoşlanmaz. Ancak erkeklerin büyük bir kısmı kadından argo sözcük duyduğu zaman bundan etkilenir ve kadına daha samimi şekilde bağlanır.

Hafif dokunuşların büyük gücünü keşfet!

Günlük hayatın akışı içinde bir kişinin sırtına, koluna veya omzuna dokunmak kadınlar için pek bir şey ifade etmez. Ancak erkekler böylesine küçük dokunuşlara büyük anlam yükler.

Erkekler bir kadının kendilerine dokunulmasını sadece cinsellik ile ilişkilendirmektedir. Güven vermek ve iletişimi daha güçlü kılmak için dokunulma ihtiyacı ise erkeklerde yoktur. Bu nedenle de kadının küçük dokunuşlarından büyük ölçüde etkilenirler.

Erkeğe cilve yapmak ve onu kendinize bağlamak istiyorsanız bu küçük dokunuşları çekinmeden gerçekleştirmelisiniz. Ancak bu küçük dokunuşların daha etkili olmasını istiyorsanız dokunuşların daha çok ikinizin yalnız olduğu bir ortamda olmasına dikkat etmelisiniz.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.