Çevirgel Duası Acayip Tesirliymiş Resmen Şoktayım

Çevirgel Duası Yaptım Tek Kelimeyle Şok Oldum

Eski sevgilimi kaybettikten sonra onu geri kazanabilmek için her türlü yola müracaat etme kararı aldım, bu konuda birçok medyumla da görüştüm ve açıkçası onlara kaptırmış olduğum paraların haddi hesabı olmadı.

  • Fakat yine de mücadeleden vazgeçmedim ve en nihayetinde çevirgel duasının en doğru halini öğrenerek hayatımın şokunu yaşadım, çünkü eski sevgilim kısa süre içerisinde dönüp geldi ve bana aşkını itiraf ederek ayrılık sürecinde başına neler geldiğini de anlattı.

Ona herhangi bir durum hissedip hissetmediğini sorduğumda bana tam da çevirgel duasını yaptığım dönemlerde aşırı derecede bağlı olduğunu anladığını ve beni son derece şiddetli bir şekilde arzuladığını da ifade etti.

Herkese Şart Olan Çevirgel Duası

Sonrasında çevirgel duası olarak da adlandırılan döngel duasının detaylarını inceleyip konuyla alakalı uzman görüşlerini öğrendiğimde, bu duanın sadece giden sevgili değil aynı zamanda giden eşi veya kendisi ile barışmak istenilen herhangi bir kişiyi de kısa süre içerisinde geri çevirip getirdiğini öğrendim.

  • Açıkçası medyumlara aktarmış olduğum onca paraya içim acımasına rağmen, yine de bu kadar güçlü bir duayı öğrenmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum; şimdi bu duanın gizli saklı kalmaması için çevirgel duası uygulamasının en doğru halini size de anlatmak istiyorum.

Açıkça söylemek gerekirse ben de ilk etapta çevirgel duası ya da döngel duası olarak bilinen bu uygulamaya karşıydım ve çevremdeki bazı insanlar da bu uygulamanın tamamen safsata ve hayal ürünü olduğunu zannediyorlardı, ben de onların etkisinde kaldığım için böyle bir düşünceye kapılmıştım.

Fakat bilgi birikimine ve ilmine güvendiğim bir arkadaşımın çevirgel duasının çok güçlü olduğunu söylemesi üzerine bu duayı uygulamaya başladım, şöyle yaptım, daha doğrusu arkadaşım bana duanın orijinal halini şöyle aktardı. Bunu anlatmanın sebebi, sizin de aynen bu şekilde yapmanız halinde istediğiniz kişiyi kendinize geri döndürebilmenizi sağlamaktır:

Çevirgel Duası Tam Olarak Böyle Yapılır

Sessiz bir yere geçtim, elime 33 taneli sarı bir tesbih aldım ve bu tesbihi sağ elime aldıktan sonra bağdaş kurup oturdum, her tesbih çektiğimde 1 adet besmele okudum, yani sarı tesbihin üzerine 33 adet besmele okudum.

Bu esnada da arkadaşımın tavsiyesi üzerine bana yeniden bağlanmasını, aşık olmasını ve dönüp gelmesini istediğim sevgilimin hayalini kurmaya çalıştım. Her bir tesbih tanesinin üzerine 1 adet besmele okuyup bu işlemi tamamladıktan sonra ardından tesbihi önüme koyup üzerine Zilzal Suresi’ni okudum.

Mutlaka Oku: Sevdiğine Kavuşma Duası

Arkadaşımın söylediğine göre Zilzal Suresi, çevirgel duasının en özel suresi olduğu için mutlaka okunması ve okunurken de samimiyet ile dolu olunması gereken bir suredir.

Bu nedenle siz de 33 taneli sarı tesbihi önünüze koyduktan sonra üzerine 3 defa Zilzal Suresini okumalısınız ve bu okuma esnasında da yine Cenabı Hakk’ın size faziletiyle ve izzetiyle şeref ve onur vereceğini, sizi muradınıza kavuşturacağını bilmelisiniz.

Zilzal Suresi Şöyle Okunur:

1- İza zülziletil erdu zilzaleha
2- Ve ahracetilerdu eskaleha
3- Ve kalel insanü ma leha
4- Yevmeizin tühaddisü ahbaraha
5- Bienne rabbeke evha leha
6- Yevmeiziy yasdürun nasü eştatel li yürav a’malehüm
7- Fe mey ya’mel miskale zerratin hayray yerah
8- Ve mey ya’mel miskale zerratin şerray yerah

Bu uygulamadan sonra bu tesbihin üzerine şu mübarek kelimeleri söylemelisiniz:

  • “İlahi, kalpleri yaratan sen olduğun gibi kalplere güzellik duygusunu yaşatan, aşk ve sevdanın faziletini tattıran, muhabbetin ve sevginin lezzetini hissettiren de senin kudretin ve senin hikmetindir elbette ki, Kur’an-ı Kerim’in muhtelif yerlerinde sadece ve sadece sana ibadet etmemiz gerektiğini ifade ediyorsun, çünkü senden başka herhangi bir yaratıcı ve kurtarıcı olmadığını beyan ediyorsun. Bu mukaddes beyanlarına tamamen uyarak senin faziletine canı gönülden iltica ediyorum, bana merhametinle güzellikler armağan edeceğini düşünüyorum ve çevirgel duasının amacına ulaşması için sana en güzel duygularımı sunuyorum. Okumuş olduğum Zilzal Suresinin yüzü suyu hürmetine, gelmiş geçmiş bütün mübarek insanların mukaddes ibadetleri hatırına bana muradımı nasip eyle, Allah’ım.”

Çevirgel Duası Sonrasında Tesbihi Ne Yapmalısınız?

Bu uygulamayı yaptıktan sonra 33 taneli sarı tesbihi sürekli bir şekilde yanınızda taşımanız gerekir, çünkü bu tesbihi yanınızda taşımaya devam ettiğiniz sürece Allahu Teala, döngel duası adı verilen çevirgel duasını tamamen hayatınıza kazıyacak ve sizi bu duanın fazileti içerisinde yaşatıp muradınıza kavuşturacaktır.

  • Açıkçası bu uygulamayı internette başka herhangi bir yerde bulamayınca uygulamanın uydurma ve safsata olduğunu düşünmeye başlamıştım, fakat arkadaşım bana bu uygulamanın Bahira isimli kadim dua kitabında geçtiğini ve en doğru çevirgel duasının bu olduğunu söyledikten sonra içim tamamen rahat etti ve artık çevremdeki herkese de bu uygulamayı anlatmaya başladım. Size aşağıdaki tavsiyemi de dikkate almanızı öneririm:

Çevirgel Duası En Etkili Aşk ve Muhabbet Duası mıdır?

Aşağıda size de tavsiye edeceğim dua kitabını incelediğinizde ve bu kitapla alakalı okuyucu yorumlarına baktığınızda, böylesine güçlü ve böylesine etkili, böylesine kalıcı ve böylesine faziletli duaların gerçekten olup olmadığını kesinlikle merak edeceksiniz, işte size bunun kanıtı ve bu değerli kitabı indirme bağlantısı:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.