Celcelutiye Duası ile Başarı ve Zenginlik ile Doldum

Celcelutiye Duası Birçok Derde Deva Olan Gizli ve Esrarengiz Özelliklere Sahiptir

Celcelutiye duası Hazreti Ali’ye armağan edilen bir dua olarak bilinmektedir; din büyüklerine göre bu uygulama, insanın türlü türlü felaketlerden kurtulması için birebir olduğu gibi, amacına ulaşarak istediği güzelliklere kavuşabilmesi için de etkili bir uygulamadır.

  • Celcelutiye duasının bir vahiy olduğu ifade edilir, fakat Hazreti Peygamber’e vahyedilen bu duanın Hazreti Ali’ye armağan edildiği de bildirilir.

Bizim için önemli olan celcelutiye duasının çok etkili ve güçlü bir dua olmasıdır ve bu uygulamayı yapan insanların da acayip şekillerde ilginç değişim ve dönüşümlere mazhar oldukları gerçeğidir.

Celcelutiye Duası ile Hangi Konularda Başarıya Ulaşılır?

√ Nitekim İslam alimleri celcelutiye duasını, Fatiha Suresini 7 defa okuduktan sonra 3 defa üst üste okuyan insanların zenginlik ve bolluk ile ödüllendirileceklerini ifade buyurmuşlardır.

  • √ Yanı sıra celcelutiye duası İhlas Suresi ile birlikte toplamda 3 defa okunursa, kişi her türlü hastalıktan kurtulup şifaya mazhar olacak ve Cenabı Hakk’ın Şâfi esmaül hüsnasının şerefine nail olacaktır.

Yani 1 kişi 3 defa İhlas Suresi’ni ve ardından da 3 defa celcelutiye duasını okursa, o kişinin şifaya mazhar olacağı ya da istediği kişinin şifa bulacağı bildirilmiştir.

  • √ Bununla birlikte celcelutiye duası sadece insanların fakirlikten kurtulup zenginliğe kavuşmaları ya da hastalıktan kurtulup şifaya ve rahmete ulaşmaları amacıyla okunmaz; aynı zamanda bu uygulamayı Vakıa Suresi’ni 1 defa okuduktan sonra okuyan kişilerin insanlar içerisinde şeref ve imtiyaz kazanacakları, prestijli bir konuma yükselecekleri ve amaçlarına ulaşıp çevresindeki insanlar tarafından sevilecekleri de ifade edilmektedir.

Konuyla ilgili olarak bir İslam aliminin söylemleri şöyledir:

Celcelutiye Duası Hakkında Bir İslâm Alimi Şöyle Der:

  • “Celcelutiye duası öylesine müthiş bir enerjiye sahiptir ki bir mümin bu duayı doğru bir şekilde yaparsa, bu duanın adeta bir anahtar rolü üstleneceğini fark edecektir. Hayatındaki bütün kapalı kapılar ve kilitler önünde açılacaktır. Çünkü Cenabı Hak, bu duayı cennetten çıkarıp insanlara armağan etmiş ve bu dua Arş-ı Ala’dan insanlar için indirilmiştir. Dolayısıyla celcelutiye duasının şerefini ve onurunu bilen insanlar bu dua hürmetine her türlü muratlarını gerçekleştirebileceklerini de bilmelidirler.”

Nitekim bu konuda bize İslam tarihinde aktarılan birçok örnek olay da celcelutiye duasının ne kadar şerefli ve imtiyazlı bir konuma sahip olduğunu ifade etmektedir.

İlgili Yazı: Başarılı Olmanın 5 Pratik Yolu

Bu Uygulama Bir Aşk ve Muhabbet Duasıdır

√ Alimler celcelutiye duasını bir insanın sevdiğine kavuşması amacıyla da yapabileceğini bildirmişlerdir.

Bir kişi 77 defa Ya Vedûd esmasını okur, sonrasında da bir kez celcelutiye duasını okursa, o kişinin kalbindeki aşk ve sevda, muhabbet ve sevgi muazzam bir potansiyele kavuşacak ve o kişi Cenabı Hakk’ın sevgili bir kulu haline gelip istediği kişinin aşkına talip olacaktır ve bu talebi de en kısa sürede yerine getirilecektir inşallah.

Başarı ve Muvaffakiyet için Celcelutiye Duası

Celcelutiye duasının bir başarı ve muvaffakiyet duası olarak da okunabileceği bilinir. Alimler bu duayı bir başarı ve muvaffakiyet duası olarak Bakara Suresi’nin 23. ayeti ile birlikte okuyan insanların acayip bir zihin açıklığına ve önlerindeki bütün engellerin kaldırılması şerefine nail olduklarını ifade ederler.

Yani bir kişi ilkin Bakara Suresinin 23. ayetini okursa, sonra da bu celcelutiye duasını 1 defa okursa, o kişi bütün başarısızlıklarını geride bırakacak, başarı ve muvaffakiyet manasında her türlü meşru amacını ve dileğini yerine getirebilecek bir noktaya erişecektir.

Bakara Suresi 23. Ayet Şöyle:

“Ve in kuntum fî reybin mimmâ nezzelnâ alâ abdinâ fe’tû bi sûretin min mislihî, ved’û şuhedâekum min dûnillâhi in kuntum sâdıkîn.”

Açıkçası bu mübarek dua ile alakalı daha birçok aktarım bulunmaktadır ve bu aktarımları, yani sahih görüşleri ve nakilleri incelediğimizde bir müminin bu duayı kavradıktan ve anladıktan sonra başka hiçbir şeye müracaat etmeden sadece celcelutiye duası ile bütün amaçlarına ulaşabileceği izlenimine ve kanaatine bizler de sahip olmaktayız.

Bu mübarek duanın sözlerini aşağıya alıyoruz:

blank blank blank

Şu değerli eseri de kesinlikle tavsiye etmekteyiz:

blank

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.