Çekinmeden Karabiber Büyüsü Yaptım Sonucuna İnanamadım

Karabiber Büyüsü Neden Yapılmalı ve Nasıl Tatbik Edilmelidir?

Neden karabiber büyüsü yapılmalı ve bu büyü nasıl yapıldığında etkili olur sorusunun cevaplarını bulacağınız bu yazı, belki de yaşamınızda çok anlamlı değişikliklerin yaşanmasına vesile olup sizin de hayatınızı düzene sokacak bilgiler taşımaktadır.

  • Bu nedenle eğer başka hiç kimseden yardım almadan ve başka insanların yardımına ve desteğine ihtiyaç hissetmeden karabiber büyüsü yapmak istiyorsanız, yazıyı dikkatlice okuyup bütün ayrıntılara güzel bir şekilde odaklanmalı ve karabiber büyüsünü bu şekilde gerçekleştirip muradınıza ulaşmaya gayret göstermelisiniz.

Evvela şunu ifade etmeliyiz ki karabiber büyüsü birçok amaca hizmet eden ve insanların birçok muradını ortaya çıkaran oldukça güzel ve değerli bir uygulamadır. Her ne kadar bazı problemleri ve bazı riskleri bünyesinde taşısa da yine de karabiber büyüsü doğru yapılınca insanları hayrete sürükleyen işlevselliğe ve potansiyele sahiptir.

Bu anlamda karabiber büyüsü nasıl yapılır sorusu öncesinde hangi amaçlar için bu büyüyü kullanabileceğinizi kısaca anlatmak istiyoruz:

Karabiber Büyüsü ile Neler Yapılabilir?

Karabiber büyüsü, bir kişinin aşkını kendinize mal etmek ve onun aşkını sadece size tahsis etmek amacıyla gerçekleştirip o kişinin kalbinde başka muhabbetlerin yer edinmemesi ve başka sevgilerin anılmaması maksadıyla yapabileceğiniz bir uygulamadır.

  • Dolayısıyla karabiber büyüsünü ister kendinize delicesine bağlamak istediğiniz herhangi bir insanın aşkına talip olduğunuzda, isterseniz de bir kişiyi başka bir insandan soğutup sadece kendinize delicesine aşık etmek istediğinizde yapın; hiç fark etmez, her türlü, bu büyünün etkisini hayatınızda göreceksiniz zaten.

Bu sorunun yanıtını verdiğimize göre şimdi karabiber büyüsü nasıl yapılır, ona dönelim:

Bu büyüyü yapabilmek için yanınıza bir yemek kaşığı karabiber alıp aynı zamanda bir peçete ile sessiz bir yere geçmeniz gerekir. Kaşığın içerisine koyduğunuz karabiber ile birlikte peçeteyi önünüze koymalı, daha doğrusu kaşık dolusu karabiberi peçetenin üstüne yerleştirmeli ve gözlerinizi kapatıp bu büyü ve tılsım uygulamasını neden yaptığınızı derinden derine tefekkür etmeye başlamalısınız.

Bu tefekkür içerisinde gözleriniz kapalı olmalı ve bu esnada kalbinizde hafiften bir sıcaklık hissetmeye başlamalısınız; çünkü karabiber büyüsünün etkinliğini göstermesi, kalbinizde hissettiğiniz ya da hissedeceğiniz bu sıcaklık ile doğru orantılıdır.

İlgili Yazı: 7 Günde Hedefe Ulaştıran Müthiş Ermeni Büyüsü

Bu sıcaklığı hissetmeye başladığınızda 7 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi, neden bahtımın kararmasına izin verirsin ki?” ifadesini telaffuz etmelisiniz; ardından gözlerinizi açıp, içi karabiber dolu olan kaşığı peçetenin üstüne döküp kaşığı ayrı bir yere koymalı ve içine karabiber dökmüş olduğunuz peçetenin üstüne şunları telaffuz etmelisiniz:

Karabiber Büyüsünde Tılsımlı Tabirlerin Telaffuzu

  • “Ya Hüddam Apraziyal Efendi, geçen geçmiştir artık, gelecek ise hala müphemdir; hayatımızdan nasibimiz ise şu geçmek isteyen demdir. Karabiberi sana takdim ederek bana yardımını esirgememeni hayal ediyorum ve bu amaçla senin bana hizmet edeceğini düşünüyorum. Hizmetini hakkıyla ifa etmen için de en çok ihtiyaç hissettiğin büyü malzemelerini senin hizmetine sunuyorum ve sana arz ediyorum. Karanlıklar dağılır, perdeler açılır, bütün engeller birer birer gider ve geçer, yalnız senin hükmün ve senin icraatın kalır. Hükmünü gerçekleştirip icraatını tamam eyle ve bu şekilde benim nihayetinde aşk ve sevdanın içine gönül rahatlığıyla girmeme vesile ol.”

Bu ifadeler okunduktan sonra karabiber büyüsünün ilk aşaması tamamlanmış olacak, ikinci aşamada peçeteyi, içindeki karabiberlerden hiçbiri düşmeyecek ve dışarıda kalmayacak şekilde iyice kapatıp sessiz bir yerde kimsenin göremeyeceği bir ortama saklamanız gerekir.

  • Bu peçete ve içindeki karabiber tam 14 gün boyunca orada kalmalı ve 14 günün sonunda baktığınızda orada bulunmadığından emin olmalısınız; çünkü 14 gün içerisinde, karabiber büyüsü etki göstersin diye oradan kaybolmuş olmalı. Daha doğrusu oradan kaybolduğunu fark ettiğinizde karabiber büyüsünün etki gösterdiğinden emin olabilirsiniz.

Ne var ki 14 gün sonra hala orada bu iki malzemenin bulunduğunu görürseniz, büyünün etkisiz ve işlevsiz olduğunu düşünüp yeniden tekrar etme düşüncesine eğilim gösterebilirsiniz.

Bir Başka Karabiber Büyüsü Yapılışı (Tabi ki Denenmiş)

Karabiber büyüsünün farklı bir çeşidi de şöyle yapılır, doğru yapılması durumunda mucizevi neticeler ile karşı karşıya kalınır. 3 tane karanfil bir bardak suya konulur ve bekletilir, aradan bir gün geçtikten sonra karanfiller iyice yumuşar, yumuşayan bu karanfillerin üzerine şu tılsımlı kelimeler okunur:

“Karanfil ile yaptım karabiber büyüsünü, suların akışına kimse engel olamaz benim aşkım okyanus, önüne kimse geçemez. Sevda derin bir histir, biganeler anlamaz, kim cahile güvenir, ona kim destek olur? Karabiber büyüsü beni geleceğe taşır, sevdalı gönüllerde bir meşale tutuşur. Zurnada peşrev olmaz demiş eskiler gülüm, karabiber büyüsü hem sevdadır hem ölüm. Koştur koştur bitmez ki, kimse kendiliğinden kabuslara girmez ki! Terlemek ve titremek aynı anda olur mu, kadın ile erkeğin durumu bir olur mu? Ey Görevli Neriman, sana yöneldim bugün, encamım akıbetim umarım olur düğün. Çünkü matem kötüdür, yürekleri yıpratır, sineler zarar görür, kalpler ise muratsız ve dileksiz yaşamaz, nihayetinde ölür. Hüddam Neriman Hanım, gelenler gelmiş oldu, senin hükmün altına girenler girmiş oldu, karabiberin nüfuzu her yürüyen canlıya, her sürünen varlığa artık musallat oldu, sineler gama doydu, sineler gamla doldu. Saymakla bitmez çile, saymak zaten nafile, gitti büyük kafile, bitti artık bu hile, artık sen varsın gülüm, maksadım sana ayan, halim istemez beyan. Gittiğim yolda bana, yalnızca dost sensin be, kaldım iki derede. Mecbur kaldım bu işe, mahkum oldum aşkına, bu yüzden tılsım ile esrar ile geldim kapına. Karanfil de getirdim, kimsenin haberi yok, herkes bundan bihaber, sen bilirsin birader!”

Bu ifadeler, bardakta bir gün bekletilen ve yumuşamış olan karanfillerin üstüne okunur, sonra bu karanfillerden ikisi toprağa gömülür, bir tanesi ise korunaklı bir yerde tutulur. Böylelikle de karabiber büyüsü, ömürlük bir etki sürecine girer.

Size karabiber büyüsünün başka insanlardan yardım almadan nasıl yapılması gerektiğini anlattık, fakat bu büyünün riskleri ve tehlikeleri konusunda da sizi ciddi ciddi uyarmalı ve altını çizerek bu uygulamanın ciddi riskler taşıdığını da ifade etmeliyiz. Bu anlamda şu tavsiyemize kulak vermelisiniz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.