Büyü Bozan Bu Dualar En Kötü Büyüyü Bile Yok Ediyor

Büyü Bozan Dualar Nelerdir, Nasıl Uygulanır, Çok Önemli Uygulamalar

Eğer büyü bozan duaları çok iyi öğrenebilirseniz, bu sayede hem kendinize uygulanan tüm kötü enerjileri hem de başkasına uygulanan kötü enerjileri (nazar, büyü, muska, tılsım, vefk gibi) tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu nedenle dikkatlice okuyun.

 • Büyü öğrenip yapmak İslam dinine göre yasaklanmıştır. Büyü insanın üzerine ağırlık çökmesine neden olan, içini karartan bir hastalık gibidir. Büyülerin çeşitleri vardır. Çeşidine göre insanlarda farklı olumsuzluklar ortaya çıkar.

Üzerinde büyü olan kişi çok çabuk sinirlenir, yalnız kalmaya korkar, sürekli baş ağrısı çeker, uyandıklarında kendilerini halsiz hissederler. Sihir insanların hayatlarını olumsuz yönde etkilediğinden büyü bozan dualar yardımı ile insanlar bu durumlardan kurtulmaya çalışır.

Büyü Bozan Dualar Hakkında

Büyü neticesinde insanlarda meydana gelen durumlar tıp ile açıklanamaz. Pozitif ilimler tarafından açıklanamayan bu durumların çözümü maneviyatı güçlendirmektir. Peygamber Efendimiz’e (sav) büyü yapıldığında baş ağrısı yaşamıştır. Yaşanan bu olay üzerine Rabbimiz insanların büyüden korunması için Muavezeteyn Surelerini indirmiştir.

 • Koruyucu iki sure anlamına gelen Muavezetyen Sureleri, Felak ve Nas Sureleridir. Büyüden korunmak isteyenler Felak ve Nas Surelerini okumalıdır. Büyü bozan dualar kadar koruyan sureler de önemlidir. Fakat aşağıda başka tarifler de aktarıp büyüden nasıl kurtulmanız gerektiğini de anlatacağız. Kötülüğe maruz kalmamak için insanın kendini koruma altına alması esastır.

Büyü Bozan Dualar Nelerdir?

Üzerine büyü yapılmış olan kişinin yapması gerekenler şöyledir:

 • Güzelce abdest alınır
 • İki rekat nafile namaz kılınır
 • Namazın ardından 7 kere Fatiha, 7 kere Ayetel Kürsi, 7 kere İhlas, 7 kere Felak ve 7 kere Nas sureleri okunur.

Kılınan namaz ve okunan dualarla birlikte büyü ve etkisi bozulmaya başlar. Sadece bir kere yapmak yeterli değildir, özellikle etkili büyülerin çözülmesi için uzun bir zaman devam edilmelidir.

Sürekli büyü bozan dualar okunduğunda sihir insan kalbine tesir etmez. Dualar okunurken büyü yapılabilecek yerlere gitmemek, şüphelenilen kişilerin verdiğinden yememek, içmemek gibi durumlara dikkat edilmelidir.

Okumanızı Öneririz: Hastaya Okunacak Dua

Büyü Bozan Dualar İçinde En Etkilisi

Büyüleri bozmak için yapılan çok çeşitli dualar bulunmaktadır. Bu dualardan bazıları daha tesirlidir. Tesirli olan dua ve uygulanışı şöyledir:

 • Bir miktar su alınır.
 • Suya 7 kere Ayetel Kürsi, 7 kere Fatiha, 7 kere Fatiha, 7 kere İhlas, 7 kere Felak ve 7 kere Nas suresi okunarak üflenir.
 • Okunmuş olan suda birkaç yudum içilir.
 • Kalan suyun bir kısmı ile gusül abdesti alınır.
 • Geriye kalan kısmı ise evin bütün duvarlarına serpilir.

Büyü Bozan Dualar; Silsile-i Aliye

Üzerinde sihir bulunan kişi büyü bozan dualar okumalı ve okutmalıdır. Şayet bir kişi sabah akşam

 • Bakara Suresinin ilk dört ayetini
 • Ayetel Kürsüyü
 • Ayetel Kürsüden sonraki iki ayeti
 • Bakara Suresinin sonundaki üç ayeti okursa ona hiçbir şey musallat olmaz, üzerinde büyü varsa bozulur, delirmiş olan kişi iyileşir.

Ayrıca büyüye maruz kalan kişi devamlı tövbe etmeli ve bolca salavat çekmelidir.

Büyü Bozan Dualar ile Kara Büyü Nasıl Geçer?

Halk arasında kara büyü olarak da geçen ölüm büyüsü vardır. Ölüm büyüsünden kurtulmak için;

 • Bir miktar suya Ayetel Kürsü, İhlas, Nas ve Felak sureleri okunur. Büyü yapılan kimse okunmuş sudan 3 yudum içmeli, kalan su ile gusletmelidir.
 • Sedir ağacının yeşil yaprağından 7 tanesi iki taş arasında ezilir. Su ile karıştırılır. Üzerine Ayetel Kürsi, İhlas, Felak ve Nas sureleri okunur. Bu sudan 3 yudum içilir, geri kalanın üzerine su ilave edilerek gusledilir. Böylece kara büyü bozan dualar yapılmış olur.

Kötü Büyü Bozan Dualar

 • 3 kere salavat çekilir. Sonra 7 Fatiha, 7 Ayetel Kürsü, 7 Kafirun, 7 İhlas, 7 Felak, 7 Nas sureleri okunduktan sonra hasta olan kişinin üzerine, yatak odasına ve evin her yerine üflemelidir.
 • 7 Fatiha, 7 Ayetel Kürsü, 7 Kafirun, 7 İhlas, 7 Felak ve 7 Nas sureleri okunup hasta olana üflenir veya tuz üzerine okunup suda eritilerek içmek şeklinde de yapılabilir.

Şu tavsiye de hayati öneme sahip:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.