Bu Sevdiğine Kavuşma Duası Seni Dileğine Ulaştıracak

Sevdiğine Kavuşma Duası Yaparak Muradınıza Kavuşacaksınız İnşallah

Bir insanın sevdiğine kavuşma arzusu gayet insani bir durum olmasına rağmen birçok kişi, bu tutumun ve bu duygunun yadırganacak bir durum olduğunu zanneder; oysa ki bir kişinin Yüce Yaratıcı’dan uygun bir şekilde sevdiğine kavuşmayı talep etmesi gayet normal ve İslam alimleri tarafından da tasvip edilen (onaylanan) bir davranıştır.

  • Bu anlamda bu makalemizde sevdiğine kavuşma duasının en kolay yapılış şeklini anlatacağız, sizin de bu uygulamanın meşru ve mübah bir uygulama olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Evet, hakikaten aktaracağımız sevdiğine kavuşma duası uygulaması, İslam alimleri tarafından hoş görülen ve mübah sayılan bir uygulama olmakla birlikte aynı zamanda kişiyi kısa zamanda muradına kavuşturan ve amacına ulaştırıp mutluluk hissetmesine vesile olan bir uygulamadır, detaylar aşağıda:

Sevdiğine Kavuşma Duası, Birkaç Önemli Hatırlatma

Bu uygulama Leyl Suresinin 7. ayeti, İnşirah Suresinin bütün ayetleri ile gerçekleştirilir ve uygulama boyunca aynı zamanda 1 adet kabuklu fındık gerekmektedir.

  • Zaten konuyla ilgili bilgi aktaran kitapları incelediğimizde uygulamanın özellikle 1 adet kabuklu fındık ile yapılmasının oldukça güzel sonuçlara vesile olduğunu ve bu fındığın üstüne okunan Leyl Suresinin 7. ayetinin ve İnşirah Suresinin tüm ayetlerinin mucizevi güzellikler doğurduğunu görmekteyiz.

Bu anlamda sessiz bir yer bulup orada bağdaş kurun, 1 adet kabuklu fındığı önünüze koyun ve bunun üzerine 7 defa “Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim” okuyun ve bu sırada da sevdiğiniz insanın hayalini kurup kavuşmak istediğiniz kişiyi hatırlamaya çalışın.

Bu işlem sonrasında önünüzdeki fındığın üzerine Leyl Suresinin şu mübarek ayetini 7 defa okuyun ve yine bu telaffuz etme aşamasında da sevdiğine kavuşma duasının muhatabı olan sevdiğiniz kişinin suretini ve silüetini gözünüzün önünde canlandırmaya çalışın.

Leyl Suresi 7. Ayeti

“Fe senuyessiruhu lil yusrâ.”

Sonrasında şu mübarek kelimelerle (fındığı sağ elinize alarak fındığın üzerine) hitap edin:

Sevdiğine Kavuşma Duasının Güzel, Hikmetli ve Manidar Sözleri

  • “Muhabbet ve sevdanın yaratıcısı olan Allah’ın hikmeti ve kudreti elbette ki her şeye güç yetirebilecek bir yeterliliktedir, ben de bu kudrete iltica ederek ve bu hikmetten istifade ederek mutluluk ile dolmak, huzura kavuşmak, fazilete ulaşmak, hikmetten istifade etmek ve rahmetten nasip almak maksadıyla sevdiğine kavuşma duasını yapıyorum. İlahi, okumuş olduğum Leyl Suresinin 7. ayetinin ve okuyacağım İnşirah Suresinin bütün ayetlerinin hatırı için, göndermiş olduğun bütün güzel insanların ibadetlerinin yüzü suyu hürmetine, sevdiğine kavuşma duasını amacına ulaştır, amin.”

Bu güzel sözcüklerle kabuklu fındığın üzerine samimiyet içerisinde duanızı okuduktan sonra şimdi İnşirah Suresinin aşağıya aldığımız ayetlerini yine 7 defa fındığın üzerine okuyun.

İnşirah Suresi Okunuşu

1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada’na ‘anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa’na leke zikreke
5- Feinne me’al’usri yüsren
6- İnne me’al’usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

İnşirah Suresinin bu mübarek kelimelerini 7 defa okuduktan sonra ise fındığı götürüp gözlerden uzak bir yerde başka insanların göremeyeceği bir mekana saklamaya çalışın ve o fındık orada kaldığı sürece, sizin de yapmış olduğunuz sevdiğine kavuşma duasının sürekli bir şekilde geçerli olacağını düşünün.

  • Ayrıca bu işlemi herhangi bir insanı anlatmayın ve hiç kimseyle paylaşmayın, çünkü bu işlemin paylaşılması sıkıntılara sebebiyet verebilir; duanın kabulünü geciktirebilir, erteleyebilir ya da uygulamayı hükümsüz kılabilir.

Bu nedenle uzmanlar bu duayı gizli kapaklı bir şekilde yapmak ve herhangi bir insana açmamak gerektiğini bildirmişlerdir.

  • Size sevdiğine kavuşma duasının bütün detaylarını sunmuş olduğumuz yazımızı bitirirken güzel bir tavsiyede daha bulunmak istiyoruz.

Bu tavsiyeye aşağıdan ulaşabilirsiniz, çünkü tavsiye edeceğimiz kitabın müthiş sonuçlarından bir kısmını aşağıda okuyabileceksiniz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Şu yazımızı da okumalısınız: Güzellik Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.