Bu Muhabbet Duası Neden Bu Kadar Etkili?

En Güzel Muhabbet Duası ile Hayatınıza Güzellikle Yön Verin

Önemli Not: Muhabbet duası uygulaması, özel bir tatbik yöntemine sahip olduğu için, hassasiyet içerisinde uygulamalıdır. Ayrıca bu uygulama, çok az sahih kaynakta bulunduğu için karşınıza çıkan her kaynağa itibar etmeyin, mümkün mertebe dikkatli olun.

  • İnsanın insana muhabbet hissetmesi ve onunla arasında bir sıcaklık olduğunu anlaması dünyanın belki de en güzel duygularından biridir.

Bu anlamda birçok kişi bu muhabbeti hissetmek ve bu sıcaklığı yaşamak maksadıyla muhabbet duası uygulamasına başvurmak ister.

  • Ne var ki muhabbet duası uygulaması kolaylıkla bulunabilecek ve hemencecik yapılabilecek bir uygulama olmasına rağmen, birçok kişi, bu duanın tam halini ve doğru şeklini aktarmaz.

İşte biz bu yazımızda en güzel sevda ve aşk duasını sizinle paylaşıp bu eksikliği gidermek istedik, yazıyı sonuna kadar en az 2 defa okuyarak muhabbet duası uygulamasını yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Muhabbet Duası Bir Hurma ile Yapılır

Eski dua kitaplarını inceleyip burada bize aktarılan güzel niyazları ve uygulamaları mercek altına aldığımızda muhabbet duasının esasında bir hurma ile yapılması halinde en güzel etki ile sonuçlandığı gerçeğine rastlarız.

  • Yani bu dua bir hurma ile yapılmalı ve bilhassa da üzerine Kalem Suresinin 4. ayeti, içli bir biçimde telaffuz edilmelidir, şöyle:

Yanınıza 1 adet hurma alıp istediğiniz yere geçerek orada bağdaş kurun, bu 1 adet hurmayı önünüze koyup gözlerinizi kapatın ve size muhabbet beslemesini istediğiniz kişinin (yani aşk ve sevda ile kendinize bağlamak istediğiniz insanın) hayalini kurup onu kendinize bağlamak, başkasına gitmesini engellemek ve size aşık etmek arzusunu da içinizde tutarak 7 defa besmele okuyun.

Mutlaka Oku: Evlenmek için Dua

Muhabbet Duası Yaparken Kalem Suresi 4. Ayet Okunur

“Ve inneke le alâ hulukın azîm.”

Şimdi de aynı pozisyonda olmanıza rağmen gözlerinizi açarak Kalem Suresinin 4. ayeti kerimesini hurmanın üzerine okuyun ve bu okuma esnasında da yine muhabbet ile kendinize bağlamak ve aşık etmek istediğiniz kişinin hayalini zihninizde canlandırın, onu gerçekten istediğinizi ve ona gerçekten muhabbetle bağlı olduğunuzu düşünmeye çalışın, onun aziz hatırasını derinden derine tefekkür edin. Bu tefekkürün oldukça önemli olduğu bilinmektedir.

Bu noktadan sonra önünüzdeki hurmayı elinize alıp afiyetle yiyin ve hurma çekirdeğini tekrar önünüze koyup onun üzerine muhabbet duasının şu güzel ve tesirli, kalıcı ve etkili sözlerini okuyun:

Muhabbet Duası, Hurma Çekirdeğinin Üzerine Okunan Sözler

  • “Muhabbet insani duygular içerisinde en güzel olanlarından biridir ve kendime bağlamak istediğim kişinin muhabbetini kazanmak ise benim için dünyalar kadar değerlidir. Allah’ım benim için dünyalar kadar değerli olan bu duyguyu bana en güzel şekilde nasip etmen için sana besmele-i şerif ile geldim, Kalem Suresinin 4. mübarek ayetini arz ettim ve yine sana varlığımı bütün içtenliğim, bütün güzel duygularım ve samimiyetim ile sundum. Sen de bana muhabbet duasının kabulünü gösterip bahtiyarlık nasip eyleyerek beni fazilete mazhar kıl, katından bana fazilet bahşet ve beni en güzel şekilde ödüllendirip hayır ve güzellik içerisinde yaşamama vesile ol, amin.”

Bu güzel ifadeleri hurma çekirdeğinin üzerine içli bir şekilde ve muhabbet içerisinde okuduktan sonra bu hurma çekirdeğini sürekli yanınızda taşımanız gerektiğini ifade etmeliyiz; çünkü bu hurma çekirdeği sizin yanınızda kaldığı sürece muhabbet duası da kalıcılığını devam ettirecek ve Cenabı Hak, size merhametini yar ve yardımcı eyleyip daima muhabbet ile dolup taşımanıza vesile olacak.

Muhabbet Duası ve Özel Bir Öneri

En güzel ve en özel muhabbet duası tavsiyesi ile yazımızı noktalamadan önce İkbal Özçelik Hanımefendinin hazırladığı En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını da kesinlikle tavsiye etmek isteriz, zira bu kitapta bulunan duaların gücü ve kalıcılığı sayesinde insanların müthiş gelişmeler yaşadığına, aşk ve sevda yaşamlarına anlam ve renk kattıklarına herkes şahit olduğu gibi biz de defalarca şahit olduk, bunu bazı okuyucu yorumlarını okurken siz de anlayacaksınız:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.