Bu Dua Sayesinde Eşimle Aramdaki Soğukluk Tamamen Geçti

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Çok Etkili Bir Dua

İnsanların eşleri ile arasındaki problemleri gidermek istemesi gayet insani bir duygudur ve haliyle eşler, aralarında yaşanan sürtüşmelerin ve problemlerin bir an önce telafi edilmesini arzular.

  • Bu noktada bu gayet insani ve doğal duygunun temeline büyü ve tılsım gibi uygulamaların yerleştirilmesi tamamı ile hatalı bir davranıştır ve bu uygulamalar, ilişkinin büsbütün yıkılmasına ve mahvolmasına sebebiyet verebilir.

Ne var ki eşler arasındaki soğukluğu gideren dua, bu tılsımlı ve büyüsel uygulamalardan çok daha kısa sürede etki ettiği gibi, herhangi bir risk faktörü ve herhangi bir sıkıntı da taşımadığı için İslam alimleri tarafından bilhassa tavsiye edilmektedir.

  • Bu nedenle bu yazımızda eşler arasındaki soğukluğu ve problemleri kısa süre içerisinde giderip onların sımsıcak bir ilişki yaşamalarına ve oldukça tatlı duygular içerisinde güzelliklerle dolu bir hayata adım atmalarına vesile olacak oldukça güçlü ve tecrübe edilmiş bir duadan söz etmek istedik.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua Neden Çok Etkilidir?

Evet, İslam alimleri ve din büyükleri duanın, yeri gücü kudreti ile yaratan Yüce Yaratıcı’ya iltica etmenin en güzel yolu olduğunu ifade etmişlerdir ve bu nedenledir ki Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam da bize duanın her durumda ve her fırsatta insana müthiş duygular yaşatacağını ve bütün kapalı kapıları açacağını ifade etmiştir.

  • Olaya bu açıdan baktığımızda eşler arasındaki soğukluğu gideren duanın da mucizevi bir nitelik ile karşımıza çıktığını, birçok kişinin bu dua sayesinde hayatını yeniden değiştirip dönüştürdüğünü ve insanların bu vesile ile kötü yollardan ve kötü duygulardan arındıklarını görmekteyiz.

Evet, eşler arasındaki soğukluğu gideren dua hakikaten çok güçlü, çünkü bu dua Cenabı Hakk’ın bize rahmet ve şifa kaynağı olarak göndermiş olduğu Kur’an-ı Kerim’de geçen Şems Suresi 7. ayet ile yapılmakta ve yine ağzımızın tadı hükmünde olan tuz ile gerçekleştirilmektedir. Detayları aşağıda anlatıyor olacağız.

Okumak İsteyeceksiniz: 4444 Duası

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua Neden Tuz ile Yapılır?

Bazı dualar bazı malzemeler eşliğinde gerçekleştirildiğinde oldukça etkili ve tesirli sonuçlara vesile olarak duayı yapan kişiyi de bu kişinin çevresindeki insanları da selamet yurduna taşımakta, onlara tarifi imkansız güzellikler yaşatmakta ve sözcüklerle ifade edilmesi mümkün olmayan talihli durumlar meydana getirmektedir.

  • İşte bu anlamda İslam alimleri eşler arasındaki soğukluğu gideren duanın da Şems Suresinin 7. ayeti ile birlikte bir çay kaşığı dolusu tuz ile yapıldığında çok güzel sonuçlara vesile olduğunu özellikle bildirmişlerdir ve bunun gizemli bir sır olduğunu, bu sırrın da ancak İslam alimleri tarafından bilindiğini ifade etmişlerdir.

Şimdi bu noktayı bir kenara bırakıp duayı nasıl yapmanız gerektiğini anlatmaya başlayalım:

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Duada Tuzun Üzerine Okunan Şems Suresi 7. Ayet

Karınızı ya da kocanızı kendinize tam manası ile bağlamak istiyorsanız, eşinizle aranızdaki soğukluğu giderip sıcak bir yuvanın özlemi ile dolu yaşıyorsanız ve bu sıcak yuvayı elde ederek müthiş duygular yaşamak istiyorsanız, sessiz bir yerde yanınıza bir çay kaşığı dolusu tuz alıp bu tuzu bir kağıt parçasının üzerine döküp bu iki malzemenin üzerine Şems Suresinin 7. ayeti olan şu mübarek ayeti okumalısınız:

“Ve nefsin ve mâ sevvâhâ.”

Bu mübarek ayeti 7 defa kesintisiz bir şekilde üst üste okumalı ve bu okumalar sırasında da eşinizle aranızdaki soğukluğun tamamen geçip gitmesi için tüm kalbinizle Allah’a yönelmeli, eşinizin size tam manası ile bağlanmasını talep etmelisiniz. Allah’ın kudretinin sonsuz olduğunu tefekkür ederek de onun bu masum dileğinize en güzel şekilde karşılık vereceğini yine tefekkür ederek duayı bitirmelisiniz.

Ardından da eşler arasındaki soğukluğu gideren duanın son aşaması olan aşağıdaki tarifi yapmalısınız:

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Duada Kağıdı Muska Yapıp Saklama Aşaması

Bu noktada içerisine tuz koymuş olduğunuz kağıdı (tuz kağıdın içerisinde kalacak şekilde) katlayıp muska haline getirerek bu muskanın da Cenabı Hakk’ın koruması altında olduğunu düşünüp yanınızda taşımalı ve bu uygulamayı yaptıktan sonra bu muska halindeki kağıdın içindeki tuzun hiçbir şekilde dökülmemesi için gayret göstermeye çalışmalısınız.

  • Bu tuz dolu muska, yanınızda kaldığı sürece Allahu Teala size rahmetiyle muamele buyurup sizin eşinizle aranızdaki bütün problemlerin kısa sürede geçmesine vesile olacak ve sizi mutlu bir aile hayatına ve sıcak bir yuvaya kavuşturacak inşallah.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua ve Güzel Bir Öneri

Eğer aşk yaşamınızda istediğiniz kişinin aşkını kendinize çekmek ve bu kişinin başka herhangi bir kişiyle ilişki ve iletişim yaşamaması için güzel bir yöntem öğrenmek istiyorsanız şu tavsiyemizi de dikkate almalısınız:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.