Bizzat Kendim Ayırma Büyüsü Yaptım İnanamayacaksınız

Ayırma Büyüsü ile Garip Gelişmeler Yaşadım

Ayırma büyüsü yaptırmak ya da bizzat kendi başına yapmak, ilk etapta karar verilmesi gereken ve gerçekten de hayati öneme sahip olan bir husustur; çünkü ayırma büyüsünü bir başka insana yaptırmak, insanın ciddi tehlikeler ile baş başa kalmasına yol açabilir. Bu nedenle ayırma büyüsünü insanın kendi başına yapması çok daha makul ve çok daha mantıklı olacaktır.

  • Her ne kadar ayırma büyüsü riskli ve tehlikeli özelliklere sahip olsa da yeri geldiğinde hayat kurtarıcı bir fonksiyona da sahiptir; bu nedenle bu yazımızı ayırma büyüsü nasıl yapılır ve başka insanlardan yardım almadan nasıl gerçekleştirilir sorusu çerçevesinde incelemeye çalışacağız.

Dikkatlice okuyup başka insanların desteğine gereksinim duymadan, onlardan yardım almadan ayırma büyüsü yapabilirsiniz.

Su ile Yapılan Farklı Bir Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü için öncelikle yanınıza bir su bardağı dolusu su almalı ve onun yanına da bir çay kaşığı dolusu üzüm sirkesi almalısınız; çünkü ayırma büyüsü, su ve sirke ile gerçekleştirilen bir büyüdür. Doğru yapıldığında da muazzam sonuçlar ile insanın bahtiyar olmasını sağlar.

  • Ayırma büyüsü için sessiz bir yere geçerek bir su bardağı dolusu suyu ve bir çay kaşığı dolusu sirkeyi alıp orada şu işlemleri gerçekleştirmeniz gerekir.

İlk önce niyetinizi tamamen netleştirmeli, yani hangi kişiyi hangi kişiden ayırmak ve kendinize bağlamak istediğinizi düşünmelisiniz ya da hangi insanı başka bir kişinin kalbinden söküp almak istediğinizi tamamen net bir şekilde tefekkür etmelisiniz.

Bu düşünce aşaması içerisinde iken (yani ayırma büyüsünü yaparken tamamen bu düşünceler içerisinde hareket etmeniz gerekirken) aynı zamanda yanınıza almış olduğunuz bir bardak suyu sağ tarafa ve bir kaşık sirkeyi sol tarafa koymanız gerekir.

İlgili Yazı: Makas Büyüsü Ayrılığa ve Mutsuzluğa Neden Oluyor

Bu esnada sirkenin hiçbir şekilde dökülmemesi için azami dikkatli olmanız lazım gelir; bu işlemi yaptıktan sonra gözlerinizi kapatıp önünüzdeki iki büyü malzemesine hitaben şunları söylemelisiniz:

Ayırma Büyüsünde Okunması Gereken Söyler

  • “Ey görevli varlıklar ve hüddamlar, işim düştü sizlere siz de merhametinizle, vicdanınızla yardım edin bizlere.”

Bu ifadeyi gözler kapalı bir şekilde 3 defa üst üste okuduktan sonra şimdi sirkeyi alıp suyun içerisine bir seferde dökmeli ve iyice karıştırdıktan sonra gözleriniz açık bir şekilde şunları söylemelisiniz:

  • “Ey görevli varlıklar, arzu ettiğiniz gibi sirkeyi suyun içerisine boca ettim ve sizin kapınızı 3 defa tıklatarak kalbime misafir olmanızı istedim. Ayırma büyüsünü yaparken tamamen şartlarınıza riayet ediyorum ve sizi tam anlamıyla istediğiniz şekilde ağırlıyorum. Bana yardım elinizi uzatırken derdimi tam anlamıyla dinlemeli, kalbimdeki niyeti ve aklımdaki düşünceleri tamamen ve net bir şekilde okumalı, öylece harekete geçmelisiniz. Kaldırımlar yıpranır, camlar bile savrulur, ağaçların yaprakları kurur ve denizler buharlaşıp yok olur; fakat sizin gücünüz, varlığınız ve kudretiniz her daim etkisini ve varlığını devam ettirir.”

Bu güzel tabirleri ayırma büyüsü için içerisine bir çay kaşığı dolusu sirke dökmüş olduğunuz suyun üstüne okuduktan sonra, ayırma büyüsü de tamamen bitmiş olacak; daha doğrusu büyünün ilk aşaması bitmiş olacak.

Ayırma Büyüsünün İkinci Kısmı

İkinci aşamada, içine sirke katmış olduğunuz su bardağını sağ elinize alıp üç yudumda bu suyu tamamen bitirmeli ve bitirdikten sonra gözlerinizi kapatıp niyetinize odaklanarak tefekkür aşamasına geçmelisiniz.

  • Bu aşamada görevlendirmiş olduğunuz görevli varlıkların size en güzel şekilde hizmet edebilmesi için, hangi noktalara dikkat etmeleri gerektiğini kalbinizden ve aklınızdan geçirerek onların size destek olmasını ve yardım elini uzatmasını sağlamaya çalışmanız gerekir.

Bütün bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilen insanlar, ayırma büyüsü ile güzel sonuçlar almıştır ve almaya da devam edeceklerdir.

  • Yazının baş taraflarında da dile getirdiğimiz gibi ayırma büyüsü gibi büyüler ve tılsımlı uygulamalar, sizin zahmetli ve meşakkatli bir sürece girmenize de sebebiyet verip size tarifi imkansız acılar ve sıkıntılar da yaratabilir.

Bu nedenle temkinli olmalı, ihtiyatlı davranmalı ve son derece dikkatli bir şekilde hareket edip kendinizi ve yakın çevrenizi, ailenizi ve tanıdıklarınızı koruma altına almaya çalışmalısınız. Bu anlamda size şu masum tavsiyemizi şiddetle öneririz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.