Bereket Duası Sayesinde Kurtuldum Çok Şükür

Bereket Duası ile Herkes Yoksulluktan Kurtulabilir

İnsanların hayat yolculuklarında alemlerin yaratıcısı olan Allah’a yönelmesi ve Ondan istekte bulunması en güzel duygulardan biridir ve belki de en güzelidir.

  • Çünkü aciz bir varlık olan insanın sonsuz bir kudret sahibi olan Allah’a yönelip Ondan bereket, mutluluk ve huzur dilemesi, tarif edilebilecek bir duygu değildir.

Bu nedenle bereket duası da kişinin Allah’ı tanıması ve Allah’a yönelmesi anlamında oldukça güzel bir uygulamadır ve kısa süre içerisinde kişinin bolluk, bereket ve nimete mazhar olmasına vesile olmaktadır.

Peki, böylesine güzel ve böylesine etkili bir uygulama nasıl yapılmalıdır ve kişi hangi şartları yerine getirirse bu uygulamayı tamamen gerçekleştirmiş olur?

Bereket Duası Nasıl Yapılmalı?

Bu konuda araştırmalarımız neticesinde bereket duasının en etkili halinin Ya Fettah esması ile yapıldığını ve dua devam ederken aynı zamanda Vakıa Suresinin 3. ayetine müracaat edilmesi gerektiğini ve bunun yanı sıra 1 adet bozuk para üzerine okunan bazı tılsımlı sözcükler olması gerektiğini gördük.

  • Yani İslam alimlerinin kadim kitaplarını mercek altına aldığımızda, bereket duasının yapılması aşamasında mutlaka ama mutlaka Ya Fettah esmasının belli bir sayıda okunması gerektiğini, Vakıa Suresinin 3. ayetinin yine belli bir sayıda okunması gerektiğini ve bununla birlikte 1 adet bozuk para ile bu uygulamanın gerçekleştirilmesi gerektiğini öğrendik.

Şimdi bütün detayları size sunarak bereket duasını nasıl yapmanız gerektiğini anlatmaya başlıyoruz:

Bereket Duası ve Bir Adet Bozuk Para

Öncelikle yanınıza bir adet bozuk para almalısınız, bu bozuk para örneğin 50 kuruş olabileceği gibi 25 kuruş da olabilir ya da 1 lira da olabilir, 5 kuruş veya 10 kuruş da olabilir.

  • Bu paranın miktarından ziyade sembol olarak kullanılacağı bilinmelidir ve bu anlamda duayı bitirip gerçekleştirdikten sonra, bu parayı özel bir yerde sürekli yanınızda taşımanız gerektiğini bilmeniz yeterli olacaktır.

Dolayısıyla sürekli bir şekilde yanınızda taşıyacağınız ve bu sayede Allah’ın izniyle bereket ve rahmete ulaşacağınız bir bozuk para olması yeterli olacaktır.

Şimdi sessiz bir yere geçip bu bozuk parayı önünüze koyun ve bağdaş kurup ardından da aşağıdaki uygulamaları tarif ettiğimiz şekli ile aynen gerçekleştirin:

Bereket Duasında Bozuk Paranın Üstüne Okunan Ya Fettah Esması

Bereket duası, bolluk ve rızık duası ve nimet uygulaması yaparken daha önce hazırlamış olduğunuz ve bağdaş kurduktan sonra önünüze koyduğunuz bozuk paranın üzerine, gözlerinizi kapatıp 77 defa Ya Fettah esmasının okumalısınız.

  • Bu okuma sırasında da Fettah ismi şerifinin Cenabı Hakk’ın her kapıyı açan ve her engeli kaldıran mucizevi bir ismi şerifi olduğunu düşünmeye çalışmalısınız ve şimdiye kadar İslam tarihinde bu esmayı hakkıyla okuyup önündeki bütün engelleri kaldıran milyonlarca insan olduğu bilgisi ile de sevinmelisiniz.

Bu aşamadan sonra aşağıdaki Vakıa Suresi uygulaması ile devam etmelisiniz:

Bereket Duası ve Vakıa Suresi 3. Ayet

“Hâfidatun râfiah.”

Burada yine Vakıa Suresinin 3. ayeti kerimesi olan yukarıdaki kısa ve özlü ayeti, önünüze koymuş olduğunuz bozuk paranın üzerine tam 21 defa yine gözleriniz kapalı olacak bir şekilde okumanız gerekmektedir; bu nedenle yukarıdaki kısa ayeti (uygulama öncesinde) mutlaka ezberlemeniz gerektiğini de bilmelisiniz ve bu kısa ayeti ezberleyip güzelce telaffuz edebilecek hale geldikten sonra, bereket duasını yapmalısınız.

Bu aşama sonrasında şimdi de gözlerinizi açıp aşağıdaki mübarek kelimeleri yine bozuk paranın üzerine okumanız gerektiğini bilmelisiniz:

Bereket Duası, Tılsımlı Sözler Aşaması

  • “İlahi Ya Fettah esmaül hüsnası, şimdiye kadar milyonlarca insanın ihtiyacını görmüş, onların önündeki engelleri kaldırmış, onlar için kapalı olan kapıları ardına kadar açarak rahmetinin esintilerini ve merhametinin rüzgarlarını onlara taşımıştır. Ben de rahmetinin nimetlerinden ve merhametinin ihsanlarından istifade edebilmek için Ya Fettah esmaül hüsnanı düzgün bir şekilde okumanın faziletini yaşadım. Bunun yanı sıra mübarek kıldığın Kur’an’da bereket ve bolluk ile doldurmuş olduğun Vakıa Suresi’nin 3. ayeti ile sana yönelmenin mutluluğunu da yaşadım. Vakıa Suresinin 3. ayetini okuyup da berekete mazhar olan milyonlarca insanın kervanı içerisinde hareket etmek ve onlarla birlikte yürümek istiyorum ben de, ne olur bu muradımı gerçekleştirip bereket ve nimetini bana da yar ve yardımcı kıl Allah’ım, amin”

Bu şekilde bozuk paranın üzerine yukarıdaki mübarek kelimeleri de okuduktan sonra, artık bereket duası uygulaması tamamlanmış olacak ve siz de bu bozuk parayı alıp yanınızda taşımaya başlayacaksınız.

Bu bozuk para, sizin yanınızda olduğu süre boyunca, Cenabı Hakk’ın merhameti ve ihsanı, rızkı ve bereketi, nimeti ve güzellikleri de sizinle birlikte olacak ve daima fazilet içerisinde yaşayacaksınız inşallah. Şimdi de güzel bir tavsiyede bulunalım:

Bereket Duası ve Çok Özel Bir Öneri

Eğer her türlü hayatınızın değişmesini ve güzelliklere mazhar olmayı istiyorsanız, size mutlaka ama mutlaka müracaat etmeniz gereken harika bir dua kitabı tavsiye etmek istiyoruz.

  • Bu kitap, birçok insanın hayat yolculuğunda karşısına çıkan engelleri en kısa sürede aşmasına ve atlatmasına vesile olan mucizevi bir kitaptır ve aşağıdaki okuyucu yorumlarını incelediğinizde siz de bize hak vereceksiniz.

İndirme linki ve okuyucu yorumları aşağıda bulunuyor:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.