Ben de Surhubad Duası Yaptım Sonuç Harikulade

Surhubad Duası Nasıl Yapılmalı, Nelere Dikkat Edilmeli, Neden Yapılır?

Nedense insanların birçoğu surhubad duasının nasıl yapılması gerektiğini bilmediği için hayal kırıklığı yaşayıp daima sıkıntı çekmekte, bu duanın müthiş gücünden mahrum bir şekilde yaşamakta, surhubad duasının sevgi getirici ve muhabbete vesile olan kudretini bilmemekte ve bu hüsran içerisinde hayatını geçirmektedir.

  • Halbuki bir kişi surhubad duasının gücünü fark ettikten sonra canla başla bu duaya sarılıp bu faziletli ve güçlü duanın kendisine de fayda sağlamasını talep etmelidir.

Evet, ben bizzat surhubad duasını yaparak mucizelere tanık olan ve hayatı değişen bir insan olduğum için şimdi sevginin ve muhabbetin kalıcı olmasını sağlayan bu duaya içten içe minnet borçluyum.

Çünkü bu dua hayatımın değişmesine, eski sıkıntılarımdan kurtulmama, yeni bir hayat yaşamama ve güzellikler ile tanışmama vesile oldu. Bu değişim sonrasında yani kendi hayatımda gözlemlediğim bu mucizevi özellik sonrasında başka insanların da surhubad duasının faziletine tanık olması gerektiğini düşünerek karşılaştığım her insana bu müthiş duanın sırrını açıklamaya çalıştım. Onların da bu duadan istifade etmesi, hayatlarını bu doğrultuda yönlendirmeleri gerektiğine kanaat getirdim.

Surhubad Duası Nasıl Yapıldığında Kalıcı Sonuçlar Verir?

İşte şimdi sana da surhubad duasını nasıl yapman gerektiğini anlatıyorum. Surhubad duası bir aşk ve muhabbet duası olarak bilinir, fakat bu uygulamanın dünyada bulunan en güçlü aşk ve muhabbet duası olduğu bilinmez.

  • Öyle ki surhubad duasının gücüne vakıf olan, bu duayı kendi istekleri doğrultusunda yapabilen bir insan, en inatçı insanı bile yola getirip onun bile kalbini kendisine doğru çekebilir ve kopmaz bir bağla onu kendisine bağlayıp hayran edebilir.

Bunun için sadece ve sadece 1 adet peçete ve bu peçetenin içerisine koymak için de 1 çay kaşığı dolusu toz şekere ihtiyacınız vardır.

Surhubad Duası Malik’te Şöyle Anlatılır

Kadim dua kitaplarından biri olan ve Malik olarak bilinen bu kitap, bize surhubad duasının nasıl yapılması gerektiğini açık bir şekilde anlatıyor. Ben de surhubad duasını bu kitabın anlatımlarını esas alarak yaptım ve şimdi ara ara yine bu mübarek uygulamayı tekrar ederek sevgimin ve muhabbetimin kalıcı olmasını sağlamaya çalışıyorum.

  • Çok şükür, sevdiğim insan, beni terk edip gittikten sonra koşa koşa geri döndü, bana taparcasına aşık olduğunu beyan etti, bensiz geçen hayatının bir azap yumağı şeklinde geçtiğini fark ettiğini ifade etti.

Evet sözü fazla uzatmadan duanın yapılış şeklini anlatıyorum.

1 adet peçete ve 1 çay kaşığı dolusu toz şeker ile sessiz bir yere geçip salıyı çarşambaya bağlayan gece vaktinde yatsı namazı sonrasında, ortalıktan el ayak çekildikten sonra ve herkesin uyumasını bekledikten sonra, bu sessiz yerde kıbleye doğru dönün.

  • Gözlerinizi kapatıp peçeteyi ve bir çay kaşığı dolusu toz şekeri önünüze koyup dizüstü çökerek ellerinizi gökyüzüne kaldırıp 7 defa Fatiha Suresi’ni ve 3 defa da İnşirah Suresi’ni okuyun.

Bu okumalar esnasında sevdiğiniz insanın kalbine aşk esintisini ve sevda rüzgarını saldığınızı hayal etmeli, kendi kalbinizden onun kalbine doğru bir ip uzattığınızı düşünmeli ve bu düşünce içerisinde ona doğru hareket eden bir enerji olduğunu hissetmeye çalışmalısınız.

Bu okumaların ardından gözlerinizi açıp şu kelimeleri söylemelisiniz:

Surhubad Duası Bu Manidar Kelimeler ile Amacına Ulaşır

  • “Surhubad duası evrenin yaratılışı ile birlikte yaratılan niyazlardan biridir, Yüce Allah evreni yaratıp ardından da Hazret-i Peygamberin nurunu yarattıktan hemen sonra, surhubad duası gibi duaların enerjisini yaratıp ileride ahseni takvim üzere yaratacağı ve eşrefi mahlukat olarak adlandıracağı insanın hizmetine bu duaların enerjisini ve gücünü sunmak istemiştir. İşte ben de evrenin başında ilk yaratılan şeylerden biri olan surhubad duasının enerjisine talibim, bunu kalbimdeki sevginin ve muhabbetin tahakkuk etmesi için istemekteyim. Art niyetsiz bir şekilde ve tamamen masum duygular ile hissiyatıma ortak olmasını istediğim kişinin hissiyatını almak istiyorum. Allah’ım yardımını esirgeme ve kuluna destek çık, amin.”

Bu güzel sözcükleri, içine bir çay kaşığı dolusu toz şeker koymuş olduğunuz peçetenin üstüne okuduktan sonra peçeteyi iyice katlayarak sessiz bir yere götürüp oraya koymalı; başka insanların elinden, gözünden uzak olmasını sağlamaya çalışmalı, yani başka insanların peçeteye ve toz şekere müdahale etmemesi için onu korunaklı bir yerde gizlemelisiniz.

Bu gizleme uygulamasının ardından da yine eski yerinize dönüp şu sözcükleri okuyarak surhubad duasını getirmelisiniz.

Şunu da Okumak İsteyebilirsiniz: Bağlama Duası

Surhubad Duasının Kadim Sözleri

“Bismillahirrahmanirrahim

Bismillahil’-azimi ve billahilkerim üskün ya Surhubad.

Ve Bihakki Adem safiyullah hürmeti için üskün ya Surhubad.

Ve bihakkı Nuh neciyullah hürmeti için üskün uhruc ya Surhubad!

Bihakki Şit nebiyullah hürmeti içün üskün uhruç ya Surhubad.

Ve bihakki Tevrat-i Musa aleyhisselam hürmeti için üskün ya Surhubad.

Ve bihakki İncil-i İsa aleyhisselam hürmeti içün üskün ya Surhubad.

Ve bihakki Furkan-ı Muhammed Mustafa Aleyhisselam uhruç ya Surhubad.

Ve bihakki yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti hakkı için üskün ya Surhubad.

Üç yüz on üç mürseller ve peygamberler hürmeti hakkiçin uhruç ya Surhubad.

Ve Cebrail ve Mikail ve İsrafil ve Azrail hürmeti hakkı için üskün ya Surhubad!

Levh u kalem ve on sekiz bin âlem hürmeti hakkı için uhruç ya Surhubad.

Ve sekiz uçmak ve yedi tamu aleyhisselam hürmeti için üskün uhruç ya Surhubad.

Ve arş ve kürsi ve levh ve kalem hürmeti hakkı için uhruç ya Surhubad.

Ay gün ve yağmur ve kar hürmeti hakkı için üskün ya Surhubad.

Ve Medine’de yatan evliyalar ve gaziler ve şehitler hürmeti hakkı için üskün uhruc ya Surhubad.

Beytü’l-Mamur ve Beytü’l-Mukaddes hürmeti hakkı için üskun ya Surhubad.

Ahir zaman Peygamberi Muhammed Mustafa’nın Kur’an nuru hürmeti hakkı için uhruç ya Surhubad.

Billahil’azimi hakkı için uhruç ya Surhubad.

Felekin hasenatin felekin hasemetin şerberasiyyen serberasiyyen şerberasiyyen behhuzeten behhuzeten behhuzeten mülhakan mülhakan mülhakan ve lutfen ve lutfen ve lutfen bihi bihi bini üskün üskün üskün ya Surhubad!

Hazini kelamullah hürmeti hakkı için uhruç ya Surhubad.

Ve altı bin altı yüz altmış altı ayet hakkı için üskün ya Surhubad.

Üç yüz altmış altı arş-ı azime kelamullah hürmeti hakkı için üskün ya Surhubad.

Sel isen üskün ya Surhubad. Ve Muhammed Mustafa sallalahü aleyhi vesellem perilerinden ise uhruç ya Surhubad.

Ve Seyyid Ahmed-i Kebir perilerinden isen uhruç ya Surhubad.

Ve Süleyman Peygamber perilerinden isen uhruç ya Surhubad.

Kaf Dağı devleri perilerinden isen uhruç ya Surhubad.

Pınar başında ve ayağında ve ağaçlar dibinde ve sular kenarında ve yol caddesinde ve değirmen yerinde ve bu dünyada olan devlerinden ve perilerinden isen üskün uhruç ya Surhubad!

Ve taliye ile gelip koşanlardan isen uhruç ya Surhubad.

Baş ağrısında isen üskün ya Surhubad.

Gelen feriştelerden isen uhruç ya Surhubad.

Ve bel ağrısında isen uhruç ya Surhubad.

Ve bilmediğim marazlardan isen uhruç ya Surhubad.

Ve cümle melik sadatın malzemesini tutsun. Bunun senin ve cümle alem halkının günahı senin üzerine olsun.

Bunu komazsan vazgeçmezsen merdutlardan olasın.

Eğer bir dahi vazgel uyruk incitmeyesin.

Eğer bir dahi tutarsın yetmiş iki milletin ahı seni bitirsin üskün uhruc ya Surhubad.”

√ Surhubat duasını gerçekleştirirken, bunu başka insanlara anlatmak yerine gizlemeyi ve saklı tutmayı esas almak şarttır. Zira başka insanların bu uygulamadan bihaber olması uygulamanın amacı açısından oldukça hayati bir öneme sahiptir.

  • √ Bunun yanı sıra okuyacağınız İnşirah Suresi ve Fatiha Suresini, daha öncesinde güzel bir şekilde alışıp hiçbir aksatma ve tekleme yapmadan dua kelimelerini düzgün bir şekilde telaffuz etmeye çalışmalısınız.

√ Eğer muradınıza kavuşup istediğiniz kişinin aşkı ile hayat yolculuğunda onun da size hayat arkadaşı olmasını temenni ediyorsanız, sadece surhubad duası ile yetinmeyip farklı uygulamalar ile de kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız.

Bu anlamda şu tavsiyemiz başucu kitabı edinmeniz gereken bir öneridir:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.