Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır, 10 İpucu ile Kesin Tespit

Yeni hobiler edinmeye başladı

Eğer erkek son zamanlarda farklı ilgi alanları keşfettiyse ve bu hobilere normalden fazla zaman ayırıyorsa bu durum ayrılma belirtisi sayılabilir. Erkek hoşuna giden aktiviteler bularak kadınlar uzaklaşmak istemektedir. Özellikle grup halinde yapılan hobilere yönelmek erkeğin birlikte olduğu kadından sıkılmaya başladığının ve farklı insanlarla zaman geçirmek istediğinin göstergesidir.

Daha önce hiç böyle kırıcı konuşmamıştı

Söyleyecekleri sözü ölçüp biçtikten sonra konuşma erkeklerin en önemli özelliklerinden biridir. Bu konuda kadınlardan çok daha önde oldukları kuşku götürmez. Erkek çok zor şartlarda dahi ne söyleyeceğini önce kafasında tartar daha sonra konuşur. Ancak ayrılmak isteyen erkek bu konudaki bütün öngörüsünü kaybetmiştir. Söyleyeceği sözün nerelere gideceğini hesaba katmaz ve sarf ettiği cümlelerle kadını kırmaktan çekilmez. Ne dediğini bilmeyen erkek kesinlikle ya ayrılmayı kafasına koymuştur ya da kadına olan saygısını kaybetmiştir.

Başka bir kadın mı var hayatında?

Erkeklerin ayrılmalarının sebepleri üzerine yapılan bir araştırmada başka bir kadından ötürü meydana gelen ayrılıkların sadece yüzde 15 gibi düşük bir düzeyde olduğu tespit edilmiştir. yani erkeklerin ayrılmalarına sebep olan temel husus başka bir kadına aşık olmaları değil yaşadıkları aşktan sıkılmalarıdır.

Ancak erkekler sevdikleri kadından ayrıldıktan sonra başka bir kadına çok hızlı biçimde gönüllerini kaptırırlar. Çünkü erkek bir müddet yalnız kalarak hatalarıyla yüzleşmek istemez. Yeni bir ilişkiye adım atarak üzerindeki psikolojik gerilimden kurtulmaya çalışır.

Yani erkeklerin ayrılmalarına sebep olan şey çoğu zaman başka bir kadın değildir. Ancak ayrıldıktan sonra başka bir kadınla birlikte olmaları çok güçlü bir ihtimaldir.

Bedensel temas azalır

Daha önce birlikte olmak için can attığı kadına artık dokunmak istemez. Çünkü erkek ayrılığı kafasında çoktan tasarlanmıştır ve bunu hareketleri ile dışa vurmaktadır. Burada bahsettiğimiz bedensel temas günlük hayattaki sıradan dokunuşlardır.

Erkeğin cinsel yaşamındaki bedensel teması ise çok farklı bir boyut kazanır. Erkeklerin bir kısmı ayrılmak istedikleri kadınla cinsel birlikteliğe girmekten kaçınırken bir kısmı eskisinden çok daha aktif bir performans gösterir. Yani erkeğin yatakta daha aktif olması da cinsel ilişkiden uzak durması da ayrılmak istediğinin belirtisi olabilir.

Bazen ben yokmuşum gibi davranıyor

Ayrılmak isteyen erkekler kadına duydukları ilgiyi tamamen kaybederler. Çünkü artık sevgi ve hayranlık ortadan kalkmıştır. Kadının yaptığı değişiklikleri fark etmez, kadınla göz teması kurmaktan kaçınır ve kadını mutlu etmek için herhangi bir çaba sarf etmez. Hatta bazen ilgisizlik o kadar ileri boyutlara varır ki sanki kadın yokmuş gibi davranır.

Karşılaştırma yapan erkeğe dikkat

Erkekler sevdikleri bir kadını başka insanlarla asla karşılaştırmazlar. Aynı şekilde kendilerinin de başka erkeklerle karşılaştırılmalarından hoşlanmazlar.

Eğer erkek son zamanlarda sizi başka insanlarla sıkça karşılaştırıyorsa ve bununla bazı eksikliklerinizi öne çıkarmaya çalışıyorsa ayrılmak istediği sonucuna varabilirsiniz. Özellikle kadının sevmediği insanlarla karşılaştırılmaya başlanması kesinlikle erkeğin ayrılık kararı anlamına gelir. Çünkü erkek bu karşılaştırmalar ile kadını incitmek istemekte ve ona ayrılık kararını zorla benimsetmeye çalışmaktadır.

Birdenbire her şeyden şikayet etmeye başladı

Ayrılmak isteyen erkek birlikte olduğu kadının hiçbir şeyini beğenmez. Her şeye bir kulp bulur ve devamlı şikayet eder. Adeta mızmız bir çocuk gibi davranmaya başlar.

Kadının önceleri erkeği mutlu eden bazı davranışları artık şikayet konusu haline gelir. Erkek memnuniyetsizliğini sözlü olarak ifade etmese bile beden dili hareketleri ve yüz ifadesi ile mutlu olmadığını gösterir.

Erkek şikayetçi bir tavır sergilediğinde kadının buna karşı gösterdiği tepki ilişkinin geleceği üzerinde belirleyici olmaktadır. Kadının bu süreci iyi idare etmesi ilişkisini kurtarmasını sağlayabilir. Ancak kadın bu şikayetlere tahammülsüz yaklaşarak suçlayıcı bir dil kullanırsa çift arasındaki kopuş daha da derinleşir.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tavlama Sanatı 12 Harika Tüyo

Sizden önce sevdiklerinizi gözden çıkarır

Erkekler bir kadını sevdikleri zaman onların arkadaşlarını ve ailesini de benimserler. Bazen kadının sevdiği kişilerle o kadar güzel diyaloglar kurarlar ki kadın bu güzel ilişkiyi kıskanır. Ancak erkek ayrılmak istediği zaman da ilk önce kadının sosyal çevresindeki bu insanlara saldırır. Yani kadını gözden çıkarmadan önce onun sevdikleri kişiler ile arasına mesafe koyar ya da onları hayatından çıkarır. Böylece ayrılık gerçekleştiği zaman erkek başka insanlara hesap vermek zorunda kalmaz.

İltifat etmeyi unuttu

İltifat etmek erkekler için sadece bir kişiyi övmek anlamına gelmez. Erkekler günlük hayatta her ne kadar profesyonel olarak yalan konuşsalar da söz konusu olan kadına iltifat etmek olunca genellikle yalan söylemezler. Erkeğin bir kadına iltifat etmesi duygularının dile getirilmesi demektir. Eğer erkeğin duygularında değişiklikler olursa iltifat etmeyi tamamen bırakır ya da iltifat ederken her zamanki sözcükleri kullanılmaz ve ifadelerinde aslında kadını eskisi kadar sevmediğini belli eder.

Seni bencil seni…

Ayrılmak isteyen erkekler bencil davranışlar sergilemeye başlar. Daha önce hayatın bütün güzelliklerini sevdiği kadın ile birlikte yaşamak isteyen erkek artık pek çok konuda sadece kendisini düşünmeye başlar. Kendisi için alışveriş yaparken kadına herhangi bir şey almaz, güzel bir filme veya konsere tek başına gider, seyahatlerinde kadının yanında görmek istemez. Kısacası erkek bencil bir yaşam sürdürmeye başlar ve bu tavırları ile ayrılık sonrası yaşamın provalarını yapar.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.