Aşk Şiirleri Kitabı Resmi İndirme Sayfası

Aşk Şiirleri kitabını yakından tanıyın ve eseri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Aşk Şiirleri kitabını indirmeden önce eserin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.
 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Resmi olarak yayıncılığını üstlendiğimiz Aşk Şiirleri kitabı hakkında detaylı bilgiler vererek kitapların indirme linklerini aşağıda sunuyoruz.

Aşk Şiirleri kitabı hakkında bilinmesi gereken her şey

Aşk Şiirleri kitabında neler var?

Aşk Şiirleri kitabında Türk ve dünya edebiyatının en güzel aşk şiirlerine yer verilmiştir. Eserde şiirlerine yer verilen bazı şairler şöyle sıralanabilir:

Attilla İlhan, İlhan Berk, Özdemir Asaf, Necip Fazıl, Nazım Hikmet, Can Yücel, Abdurrahim Karakoç, Sezai Karakoç, Ahmet Arif, Orhan Veli, Ahmet Hamdi Tanpınar, Turgut Uyar, Ümit Yaşar Oğuzcan, Rıfat Ilgaz,Cahit Zarifoğlu,  Sabahattin Ali, Edip Cansever ve daha pek çok başarılı şair…

Eserde asıl amaç Türk edebiyatının en seçkin aşk şiirlerini okurlarla buluşturmaktır. Ancak kitapta aynı zamanda şu yabancı yazarların da güzel şiirlerine yer verilmiştir:

Edgar Allan Poe, Sergey Yesenin, Ömer Hayyam, Octavio Paz, Walt Whitman, Rafael Alberti, Theophile Gautier, Paul Verlaine, Louis Aragon, Antonio Machado ve daha pek çok başarılı şair…

Aşk Şiirleri kitabı aşkın farklı boyutlarına değinen şiirlere yer vermiştir. Kitapta aşk konusunda şu bakış açılarına sahip şiirlere yer verildiğini söylemek mümkündür:

 • Aşkın yüceliği
 • Aşkın insanın kalbinde ve zihninde yarattığı mucizevi değişimler
 • Aşk acısı
 • Aşk ve özlem
 • Karşılıksız aşk
 • Aşk ve cinsellik
 • Kara sevda
 • Aşk ve yaşama sevinci
 • ve aşk konusunda daha pek çok farklı ayrıntıya değinen şiirler…

Aşk Şiirleri kitabının 60 günlük iade garantili satılması başarısının en büyük ispatı…

ekitapnoktasi.com olarak okurlarımıza sunduğumuz tüm kitapların 60 günlük iade garantili olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Bu durum yazarın ve elbette ki bizim kitaplara ne kadar güvendiğimizin en büyük kanıtı.

O halde daha fazla kararsız kalmayın ve bu muazzam eseri indirerek okumaya başlayın.

Aşk Şiirleri kitabı nasıl alınır?

Aşk Şiirleri kitabı, PDF formatında bir ekitap olduğunu ve bu kitabı indirip rahatlıkla okuyabileceğinizi ifade etmeliyiz. Evet, bu kitap, PDF formatında olduğu için herhangi bir telefon, bilgisayar ya da tablet ile bu eseri indirip okumanız mümkün.

Zaten bu kitabı satın aldıktan sonra kitabın indirme linkini e-posta adresinize gönderiyoruz ve size gönderilen bu bağlantıya tıklayıp kitabı anında indirme fırsatını elde edebiliyorsunuz.

Şuraya kitabın indirme linkini alıyoruz. (Aşağıdaki görsele tıklayıp Aşk Şiirleri kitabını indirebilirsiniz.)       

blank

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.