Aşık Etme Duası Sayesinde Muradıma Kavuştum

Aşık Etme Duası ile Herkes Sevdiği Kişiyi Kendisine Bağlayabilir

Allah’ın kapısı ve Onun yüce dergahı dışında birçok yola tevessül edip farklı şekillerde kendime aşık etmek istediğim kişiyi kendime delicesine bağlamak arzusuyla dolup taştım.

  • Gitmediğim medyum, müracaat etmediğim hoca ve başvurmadığım gizli ilim kalmadı, fakat bu işlerin tamamen boş olduğunu ve tamamen etkisiz olduğunu aşık etme duası ile tanıştıktan sonra anladım.

Çünkü öncesinde başvurduğum bütün uygulamalar beni yarı yolda bırakmış ve tamamen çaresiz bir şekilde debelenmeme sebebiyet vermişti; oysaki aşık etme duası beni yıllardır bana yüz vermesi için yanıp tutuştuğum insanın aşkı ile tanıştırmış ve onun da bana güzel duygular beslemesine vesile olmuştu.

  • Şimdi size de bu duanın nasıl yapılması gerektiğini ve hangi noktalara dikkat edilmesi halinde duanın kesin ve net bir şekilde gerçekleşeceğini anlatmak istiyorum.

Aşık Etme Duası Aslında Secde Suresi 9. Ayet ile Yapılır

Aşık etme duasını Secde Suresinin 9. ayeti ile tatbik edilmesi gereken bir uygulama olduğunu bilenler, bu uygulamayı yaptıktan sonra artık herhangi bir kişiye veya herhangi bir uygulamaya muhtaç olmadıklarını bilmenin mutluluğunu yaşarlar.

  • Nitekim İslam alimleri de aşık etme duasının Secde Suresinin 9 ayeti ile yapıldığını ifade edip bu ayetin müthiş gelişmelere vesile olduğunu ve bu ayet ile gerçekleştirilen uygulamaların muazzam sonuçlar doğurduğunu bildirmişlerdir.

Bu nedenle aşağıya aşık etme duasının nasıl yapılması gerektiğini anlattığım kısımda Secde Suresi 9. ayeti de alacağım.

Bunu da Okuyun: Aşk Evliliği mi Yapmalıyım yoksa Mantık Evliliği mi?

Aşık Etme Duası için Bir Adet Yumurta Gerekli

Aşık etme duasını Secde Suresinin 9. ayeti ile yapılması gerektiğini ifade ettim, ne var ki İslam alimlerinin kaynakları incelendiğinde bu mübarek niyazın 1 adet yumurta ile yapıldığında müthiş sonuçlar doğurduğunu ve kişiyi amacını taşıdığını da kolaylıkla görebiliriz.

  • Nitekim ben de bu uygulamayı 1 adet yumurta ile yaptım, siz de şöyle yapmalısınız:

Yanınıza 1 adet pişmiş yumurta alıp bu yumurta ile birlikte sessiz bir yere geçerek niyetinizi düşünmeli, kıbleye doğru dönüp bağdaş kurarak yumurtayı önünüze koymalı ve üzerine şu mübarek ayeti okumalısınız:

Secde Suresi 9. Ayet

“Summe sevvâhu ve nefeha fîhi min rûhihî ve ceale lekumus sem’a vel ebsâre vel ef’ideh, kalîlen mâ teşkurûn.”

Secde Suresinin 9. ayeti olan bu aziz ayeti kerimeyi yumurtanın üstüne 9 defa üst üste okuduktan sonra, gözlerinizi kapatıp yine hangi kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız onun hayalini aklınızda belirginleştirmeye ve onu içtenlikle Yüce Rabbimizden istemeye çalışmalısınız.

Ortalama 1 dakika boyunca gözleriniz kapalı bir pozisyonda bu düşünceye odaklandıktan sonra ise gözlerinizi açıp şu mübarek sözleri telaffuz etmeniz lazım:

Aşık Etme Duası Yaparken Gizlilik ve Güzel Sözler

  • “Aziz ve mübarek kıldığın Kur’an-ı Kerim’den istifade ederek sana masum hislerimi sunuyorum Allah’ım, şimdiye kadar Secde Suresinin 9. ayetini okuyarak fazilete kavuşan ve bahtiyarlık içerisinde güzelliklere ihsanlara ve nimetlere ulaşan insanların yaşamış olduğu güzellikleri ben de hayatım boyunca sürdürmek istiyorum. Bu amaçla aşık etme duasını sana samimiyet içerisinde arz ediyorum, beni sevindir, yolumu aç, engelleri kaldır ve önümdeki bütün sıkıntıları bertaraf et Allah’ım, amin.”

Aşık Etme Duasında Yumurta Ne Yapılır?

Bu güzel sözcükleri önünüzdeki yumurtanın üstüne okuyup yumurtayı sağ elinize alarak götürüp başka insanların göremeyeceği bir yerde saklamaya başlamalısınız ve ortalama 10 gün boyunca orada kalmasını sağlamalısınız.

  • Bu yumurta orada kaldığı sürece siz de aşık etme duasının müthiş etkisini ve enerjisini üzerinizde hissedecek ve kendinize aşık etmek istediğiniz şahsın kalbindeki duygusal dönüşümleri ve değişimleri fark edeceksiniz inşallah.

10 gün sonra bu yumurtayı oradan alıp çöpe atabilir ve duayı bu şekilde bitirebilirsiniz. Ne var ki şu nokta da çok ama çok önemli:

Aşık etme duasını yapan insanların Hazreti Ömer ile alakalı şu olayı mutlaka bilmeleri ve bu olay çerçevesinde düşünerek aşık etme duasını yapmaları gerekmektedir, çünkü bu olayda verilen bilinç ve ibret dersi aşık etme duasını yapan kişilerin neden sonuçsuz kaldığını da ortaya koymaktadır ve bu uygulamadan sonuç almak isteyen kişilerin de ne yapmaları gerektiğini ifade etmektedir:

Hz Ömer, halife olduğu dönemde her gece şehrin asayişini sağlayabilmek ve herhangi bir kişinin bir derdi olup olmadığını anlayabilmek için şehrin içerisinde gezer ve insanların durumunu kontrol edermiş. Böyle bir gece, bir evden yüksek sesle konuşan bir kadının ve kızının konuşmasına kulak misafiri olur. Bu konuşma esnasında kadın, kızına, evladım, sağmış olduğun sütlere su karıştır da yarın bunları sattığımızda daha çok para kazanalım, der.

Bunun üzerine kız, anne der Halife Ömer süte su karıştırılmaması hususunda insanları defalarca uyardı, bunu fark ederse bizi cezalandırılabilir, der. Bu konuşmalara şahit olan Hz Ömer dinlemeye devam eder ve kızın annesine verdiği bu cevap karşısında hayrete düşer.

Annesi, kızım Halife şu anda uykudadır, bizi nasıl duyacak deyince kızının cevabı şöyle olur:

  • “Anne, Halife Ömer her ne kadar şu anda bizi duymuyor olsa da onun da bizim de Rabbimiz olan Allah daima Basir ismi ile bizi gözetlemekte ve Semi esmasıyla bizi duymaktadır. Halife Ömer yerine asıl Allah’tan korkmalıyız.”

Hz Ömer kızın bu cevabını şaşkınlık içerisinde dinledikten sonra evine gider, olayı hanımına açar ve ikisi de son derece müteessir olurlar. Bunun üzerine kızı kendi oğullarına istemeye karar verirler ve kızı oğulları ile evlendirirler. Bunun neticesinde döneminin en adil yöneticilerinden biri olan Ömer Bin Abdülaziz dünyaya gelir ve onlarca sene boyunca halife Ömer gibi o da adaleti ile ön plana çıkan bir şahsiyet olur ve Allah’ın prensiplerini hiçbir zaman ihmal etmeden hayatı boyunca dürüstlük ekseninde mücadele eder.

Bize bu olayı anlatan alimler ve bilgeler bu kızın ifade ettiği gibi, aşık etme duasını yaparken ve diğer duaları uygularken Cenabı Hakk’ın Basir esması ile bizi sürekli gördüğünü ve Semi esması ile bizi daima işitip kontrol ettiğini bilmek gerekir ifadesini kullanırlar ve aşık etme duasını yapan kişinin ancak bu bilinç içerisinde duasını uyguladığında sonuç alabileceğini, öbür türlü sonuçsuz ve etkisiz bir uygulama yapmış olacağını bildirirler.

Bu nedenle aşık etme duası yapan sizler de bu önemli hususun altını çizmeli ve bu kızın bilinci içerisinde duayı uygulamalısınız. 

Aşık Etme Duası ve Başka Mucizevi Dualar

Birçok kişinin tılsım ya da büyü yollarına başvurmadan (yani Allah’ın yasakladığı ve haram kıldığı gayri meşru yollara tevessül etmeden) sadece aşık etme duaları ile amacına ulaştığını elbette ki biliyoruz ve biz de bu nedenle bu hususu özellikle ön plana çıkarıp insanlara da Müslümanlıktan uzaklaşmamaları gerektiğini salık veriyoruz.

Bu anlamda aşık etme duası gibi oldukça müthiş etkili dualar olduğunu da ifade etmeliyiz ve bu çerçevede şu tavsiyemize de kulak vermenizi önermekteyiz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.