Aldatan Erkek Nasıl Davranır, 10 Enteresan Belirti

Artık ne geliş saati belli ne gidiş saati

Uzayan toplantılar, hesapta olmayan yolculuklar, erken çıkmalar, geç gelmeler… İşte erkeğin günlük programını etkileyen tüm bu çıkışları aslında yeni sevgilisine zaman ayırmak için uydurulmuş aktivitelerdir.

Bir erkeğin yaşamında cevabı verilmeyen “kayıp zamanlar” varsa “gizli bir kadın” olma ihtimali her zaman çok güçlüdür.

Kusurlu taraflarımı daha çok dile getirmeye başladı

Rahatsız edici karşılaştırmalar yaparak eksik yanlarımızı öne çıkaran erkek ya size olan sevgisini kaybetmiştir ya da sizi aldatıyordur.

Boyunuz, saçlarınız, göz renginiz gibi fiziksel özellikleriniz ile eğitim durumunuz ve başarılarınız hakkında yorumlar yaparak küçük düşürücü, iğneleyici laflar kullanan bir erkek çoktan sizin olmaktan çıkmıştır.

Bu adam ne kadar da mızmız biri olup çıktı

Bir erkek aldatmaya başlamışsa her şeyden şikayetçi olur. Hiçbir önerinizi ilk seferde kabul etmez. Onun gönlünü kazanmak için yaptığınız çabaları görmezden gelir. Vefasız, kibirli, mızmız bir tip olup çıkar.

Seven erkek sevdiği kadının yaptığı her harekette güzel taraflar bulur. Çünkü aşkı onu sevdiği kadına hayran kılmıştır. Ancak aldatan erkek yüreğindeki sevgiyi bitirdiği için hayranlık duygusunu da çoktan yitirmiştir.

Seks hayatımız eskisi kadar renkli değil

Erkekler için seks yaşamı çok geniş bir kavramdır. Yataktaki ateşli bir sevişme de el ele tutuşma da erkekler için cinsel anlamı olan hareketlerdir.

  • Bir erkek aldatmaya başladığı anda sevgilisine dokunmaktan ısrarla kaçınmaya başlar. Bedensel temas en düşük seviyeye iner. Özellikle aşkın önemli belirtilerinden biri olan “sarılma” neredeyse unutulur.

Erkeklerin yataktaki performansının düşmesi önemli bir aldatma işareti sayılırken bazı erkeklerin daha aktif bir seks yaşamı talep etmeleri de aldatma işareti olabilir. Bu erkeklerde aldatmanın yaratmış olduğu psikolojik gerilim daha fazla seks yapılarak atlatılmaya çalışılır.

Yani erkeklerdeki cinsel isteksizlik gibi yoğun cinsel talepler de aldatma konusunda soru işaretleri yaratmaktadır.

Yalnız bırakılmak…

Eğer daha önce erkekle birlikte katıldığınız düğün, parti ve gezilere son zamanlarda tek başınıza gidiyorsanız erkeğin kalbinde başka bir kadının olabileceğini düşünmekte haklısınız.

Erkek tarafından yalnız bırakılmak sadece iki sebebe dayanabilir. Bunlardan birincisi erkeğin yaşadığı büyük sıkıntılardan dolayı içe kapanması ve sizi ihmal etmesidir. İkinci sebep ise hayatında başka bir kadın olmasıdır.

Erkek tarafından yalnız bırakılmak sadece fiziksel anlamda düşünülmemelidir. Bazen erkekle aynı ortamda olunsa dahi arada görünmez mesafeler olabilir. Eğer erkek son zamanlarda sizin ruhunuza dokunacak incelikler yapmıyorsa yani bir kadın olduğunuzu ve ondan ilgi beklediğinizi görmüyorsa şüphelerinizi bir adım daha ileriye götürebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Mutlu Etmek İçin 12 Harika Taktik

Yeni aktivitelere ilgi duymaya başladı

Erkek daha önce bir süre uğraşıp sonradan terk ettiği aktivitelere yeniden mi döndü? Yoksa o güne kadar hiç yapmadığı yepyeni hobilere mi merak saldı?

Eğer bu sorulara cevabınız evetse kafanızda bir “Acaba?” sorusunun uyanması son derece doğaldır.

Yeni sportif faaliyetlere ilgi duyma, kulüplere üye olma ve sanatsal faaliyetlere daha yoğun ilgi gösterme erkeğin kendisini başka bir şahsa güzel gösterme çabası olabilir.

Özellikle ilgi duyulan bu yeni alan erkeğin daha önce hiç bahsini açmadığı yepyeni bir hobi ise şüphelerinizin karşılığının olma ihtimali daha güçlüdür.

Başkasını düşünerek size hediye alır

Eğer erkeğin son zamanlarda size aldığı hediyeler sizin zevklerinize ve beğenilerinize hitap etmiyorsa erkek başka bir kadını düşünerek size hediye almıştır.

Erkekler bir hediye seçerken ürünün kendisini değil hediye verecekleri kişiyi düşünürler. Böyle bir hediyenin kişiyi ne kadar mutlu edeceği ile ilgilenirler. Yani erkek hediyeden ziyade hediyenin sahibi ile ilgilenmektedir.

İşte bu yüzden aldatan erkekler çoğu zaman kadına hiç de uygun olmayan hediyeler almaktadır.

Bazen çok sıradan ve basit bir hediye ile durum geçiştirilirken bazen de abartıya kaçacak kadar pahalı bir hediye alınabilir. Aslında söz konusu olan hediyenin maddi değeri değildir. Asıl sorun erkeğin seçtiği hediye ile kadına ne kadar da yabancılaştığını göstermesidir.

Düşünüp taşınmadan karar verir

Aldatan erkekler hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında ani kararlar verirler. Hatta bazen o kadar ciddi çıkışlar yaparlar ki kendilerini yakından tanıyan arkadaşlarını dahi şaşırtırlar.

Erkeklerin ani karar vermelerine yol açan bu çılgınlık halleri yeni bir aşka yelken açtıklarının en büyük kanıtıdır. Ancak yeni bir aşka yelken açarken limanda bir sevgili yani sizi bırakmışlar.

Maddi durumu kötüleşmeye başlar

Bir erkek aldatmaya başladığı anda maddi durumunu görmezden gelerek ekonomik gücünün çok üstünde harcamalar yapmaya başlar. Çünkü bir hedefe yönelmiştir ve hedefi önünde maddi sorunlar engel teşkil etmemelidir.

Aldatan erkek harcamalarına dikkat etmez, faturalarını ihmal eder, ödeyemeyeceği krediler çeker. Kısacası aldatan erkek kendi eli ile kendisini iflasa sürükler. Bu konuda yapılan bir ankete göre aldatan erkeklerin neredeyse tamamına yakını az ya da çok borç batağındadır.

Siz artık onun “huzur köşesi” değilsiniz

Bir erkek aldatmaya başladığı anda kadının yanında sıkılmaya başlar. Daha önceleri kadını bir “huzur köşesi” olarak algılayan erkek, artık başka iklimlerde mutluluğu aramaktadır.

Başı her sıkıştığında kadına koşan ve onun varlığından mutlu olan erkek yeni aşkının çok daha cezbedici olduğunu düşünerek kadını her anlamda ihmal etmeye başlar.

Aldatılan kadın olmak yerine erkeklerin gözdesi olabilirsiniz

Erkekleri tüm yönleriyle tanıyıp onları kendinize aşık ettirmek istiyorsanız Erkeklerin Gözdesi kitabını mutlaka incelemelisiniz.

Pek çok kadının aşk hayatını renklendiren bu eser sizin de harika aşklar yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.