7 Soruda Kara Büyü Hakkında İlginç Bilgiler

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü, her türlü kötü ve iğrenç niyet için gerçekleştirilebilir; bu bağlamda herhangi bir insanı başka bir insandan ayırmak için de bu tılsıma müracaat edebilirsiniz, birini intihara ve ölüme sevk etmek maksadıyla da bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kısaca kara büyü hemen hemen bütün kötü niyetler ve bir başkasının felakete ve sıkıntıya sürükleyebilecek her türlü amaç için kullanılabilir, yani birini hayattan soğutmak ve hastalandırmak için bu büyüyü yapabileceğiniz gibi herhangi bir kişiyi bir başkasından ayırmak ve nefret ettirmek amacıyla da bu tılsımı kullanabilirsiniz.

Eğer herhangi bir kişiden yardım almadan bu büyüyü nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız ve bu konuda mutlaka bilmeniz gereken diğer hususları kavramak istiyorsanız, aşağıdaki detayları dikkatli bir şekilde okumaya devam edin:

Kara Büyü Gerçekten Etkili midir?

Evet, kara büyü hakikaten çok etkili ve insanlar üzerinde ciddi anlamda tesirli olabilecek bir potansiyele sahiptir. Çünkü bu büyünün görevli varlığı olan hüddam, diğer hüddamlar ve görevliler içerisinde son derece seçkin ve gözde bir yere sahiptir.

Zaten kara büyünün bu kadar etkili olmasının sebebi de görevli varlığının bu kadar etkili ve gözde olmasıdır.

Aşağıda detayları bulabilirsiniz:

Kara Büyünün Malzemeleri Nelerdir?

Şimdi size bütün kadim büyü kitapları tarafından tavsiye edilen ve hiç kimseden yardım almadan yapabileceğiniz bir kara büyüden bahsetmeden evvel bu büyünün 2 önemli malzemesi üzerinde duralım:

Kara büyü, genellikle bir saman kağıdı ve bir siyah kurşun kalem ile gerçekleştirilir, yani herhangi bir kırtasiyeden temin edebileceğiniz bir saman kağıdı ve 1 adet de siyah kurşun kalem bu uygulamayı hiç kimseden yardım almadan evde tek başınıza gerçekleştirebilmeniz için yeterli olacaktır.

Fakat aşağıdaki uygulamaları çok dikkatli bir şekilde okumadan sakın kendi başınıza ve başka birinden yardım almadan bu uygulamayı gerçekleştirmeyin, aksi takdirde uğrayacağınız bela ve musibetlerden biz sorumlu değiliz.

Kara Büyünün Hüddamı Kimdir?

Yukarıda kara büyünün bu kadar etkili olmasının en önemli nedenlerinden birinin bu büyünün görevli varlığı olduğunu ifade etmiştik.

Evet kara büyünün görevli varlığı Hüddam Apraziyal Efendi olarak bilinir ve bu görevli varlık, diğer hüddamlar içerisinde en seçkin ve en gözde hüddam olarak takdim edilir bize.

Zaten kadim büyü kitapları ve tabii ki bu büyü kitapları içerisinde en prestijli yere sahip olan Kudema isimli kitap, bize Hüddam Apraziyal efendi hakkında şunları söyler:

“Bir kişi Hüddam Apraziyal Efendi’ye sahip olabilirse bu kişinin kara büyü konusunda hemen hemen her şeyi yapabileceği kesin bir gerçektir. Çünkü Hüddam Apraziyal Efendi, diğer görevli varlıklar içerisinde en seçkin ve en gözde olanı ve bu konuda en kudretli olanıdır.

Öyle ki, Apraziyal Efendi’yi bir şekilde kendine boyun eğdirebilen bir insan tek başına dünyadaki bütün kudretli ve güçlü varlıkları kendi emrine amade kılabilir.”

Evet, gördüğünüz gibi Hüddam Apraziyal Efendi, son derece güçlü ve kudretli bir görevlidir ve bu konuda kadim büyü kitapları hemfikirdir.

Dilerseniz konuyla ilgili olarak Mum Büyüsü başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Evet, eğer hiç kimseden yardım almadan evde tek başınıza tam anlamıyla kara büyü yapmayı düşünüyorsanız, bu uygulamanın bütün ayrıntılarını uygulayarak amacınıza ulaşmayı diliyorsanız, şu bilkileri kesin bir şekilde anlamaya ve içselleştirmeye çalışarak yolumuza devam etmelisiniz:

Öncelikle gecenin geç saatlerinde herkesin uykuya daldığı bir vakitte sessiz ve sakin bir yere geçmelisiniz ve bu ortamda sizi hiç kimsenin rahatsız etmeyeceğinden emin olarak kara büyü uygulamasına şöyle başlamalısınız:

Güneşin battığı istikamet olan batı istikametine dönmeli, ayaktayken ellerinizi gökyüzüne kaldırmalı ve gözlerinizi kapatarak içinizden 77 defa Ya Apraziyal Efendi demelisiniz, bu 77 defa Ya Apraziyal Efendi ifadesinden sonra ise gözlerinizi açmalı ve elleriniz gökyüzüne açık bir şekilde şu ifadeleri bir defa söylemelisiniz:

“Ey kara büyü uygulamasının en kudretli görevli varlığı olan Apraziyal Efendi, sana müracaat eden insanların hiçbirini yarı yolda bırakmadığın gerçeğinin farkındayım ve sana yönelen insanların her birinin muradına gerçek anlamda kavuştuğunu biliyorum. İşte ben de kalbimdeki niyeti sana açtım ve senin bana yardımcı olacağını bilmenin umudu içerisindeyim. Kalbimde hangi niyetle kara büyü uygulamasını gerçekleştiriyorsam o niyete vakıf ol ve beni o niyetin en güzel şekilde gerçekleşmesi istikametine sevk et.”

Bu ifadeleri ayaktayken ve gözleriniz açıkken bir defa söyledikten sonra şimdi dizüstü çökün ve daha önce temin ettiğiniz saman kağıdını ve bir adet siyah kurşun kalemi yanınıza alarak şu uygulamayla devam edin:

Siyah kurşun kalemi elinize alıp saman kağıdının tam orta kısmına şu ifadeleri yazın:

“Ey kara büyünün gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan en basit malzemeler olan saman kağıdı ve siyah kurşun kalem, işte ikinizi de kullanarak amacıma ulaşmak niyetimi gerçekleştirmenin peşine düştüm ve içimdeki niyeti sizi görevli kılan Hüddam Apraziyal Efendi’ye arz ettim. Biliyorum ki siz Apraziyal Efendi’nin emrinden ve yetkisinden dışarı çıkamazsınız ve biliyorum ki bu büyüyü gerçekleştiren bütün insanlar size müracaat ederek sizin yardımınızı talep etmiştir. İşte ben de yardımınızı talep ediyor ve ikinizi de kullanarak kara büyü gerçekleştirip amacıma ulaşmak istiyorum. Bütün kapıları açın ve bana engel olmaya çalışan hiçbir varlığa müsaade etmeyin.”

Bu ifadeleri siyah kurşun kalemle saman kağıdının üzerine yazdıktan sonra siyah kurşun kalemi saman kağıdının içerisine yerleştirin ve kağıdı rulo yapın ve yapmış olduğunuz bu ruloyu hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde saklayın. Bu kalemle kağıt rulo halinde o yerde kaldığı sürece sizin yapmış olduğumuz kara büyü de sonsuza kadar devam edecektir.

Bu uygulamayı öğrenmiş olduğumuza göre artık hiç kimseden yardım almadan tek başınıza yapabilirsiniz, fakat aşağıdaki detayları okumadan kesinlikle kara büyü uygulamasını yapmamanızı tavsiye ediyoruz, çünkü aşağıda sizi bekleyen oldukça hayati bilgiler ve önemli ayrıntılar yer almaktadır:

Kara Büyü Tehlikeli midir?

Evet yazının başlarında da vurguladığımız gibi kara büyü uygulaması hakikaten son derece tehlikeli ve insanın kanını donduracak derecede sıkıntılara sebebiyet veren müthiş bir musibet kaynağıdır.

Öyle ki kara büyü uygulamasını yapan ya da başkasına yaptıran insanların maruz kaldıkları ölüm dahil ciddi hastalıklar ve musibetler bu uygulamadan kesinlikle uzak durmamız gerektiği konusunda bizi ciddi şekilde uyarır.

Örneğin kara büyü uygulamasını gerçekleştiren insanların çevresindeki insanların birer birer öldüğüne şahit olmaları ya da bu kişilerin yakın akrabalarından en sevdikleri ve değer verdikleri insanların acayip hastalıklara ve müthiş belalara maruz kalmaları gibi inanılmaz olaylar, bu uygulamanın ne kadar tehlikeli ve sıkıntılı olduğunun canlı birer kanıtı ve göstergesidir.

Dolayısıyla size kara büyü uygulamasını öğrenmiş olsanız bile hiçbir şekilde uygulamamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu türlü sıkıntılar ve musibetler hem sizi hem de yakın çevrenizdeki insanları hayattan bıktırıp acayip tehlikelere sevk edecektir.

Bunun yerine aşağıdaki tavsiyemize kulak vermenizi öneriyoruz:

Kara Büyü Yerine Ne Yapmalısınız?

Önemli bir tavsiye: En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Onlarca etkili aşk duası ile murad ettiğiniz şeye kavuşmak istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu eser inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.