7 Günde Hedefe Ulaştıran Müthiş Ermeni Büyüsü

Yalnızca 7 Gün İçinde Ermeni Büyüsü ile Kendine Bağla

Ermeni büyüsü hem insanları birbirinden soğutan ve ayıran bir etkinlik ile ön plana çıkar hem de kişinin istediği insanın kalbine aşk mührünü basabilmek ve kalbini damgalayabilmek için yapabileceği bir tılsım olarak ortaya çıkar.

  • Bu anlamda Ermeni büyüsü sayesinde 7 gün gibi kısa bir süre içerisinde istediği kişiyi başka bir insandan ayıran ya da istediği insanın kalbine kendi ismini ve damgasını vurabilen birçok kişi olduğu bilinmektedir.

Bize aktarılan yorumlar ve incelediğimiz olaylar da Ermeni büyüsünün bu etkinliğinin ve açık enerjisinin ayan beyan bir şekilde kanıtı olarak gözümüzün önünde durmaktadır.

  • Dolayısıyla eğer bu tılsımlı uygulamayı yani Ermeni büyüsünü yapmak istiyorsanız, bu tılsımın size ciddi anlamda fayda sağlayacağını düşünebilirsiniz. Her ne kadar bu büyünün zararları ve riskleri olduğu da bilinse de bu konuda kesin karar vermeli ve insiyatif alarak aşağıdaki aktarımları dikkatlice okumalısınız.

Çünkü aşağıda size Ermeni büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını aktarıyor olacağız, bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyor ve büyünün detaylarını tatbik edip etmeme iradesini size bırakıyoruz.

Ermeni Büyüsü Şöyle Yapılır

Yanınıza 1 adet çay kaşığı alıp bu çay kaşığının içerisinde ise tepeleme bir şekilde pirinç taneleri dolu olmasına dikkat ederek sessiz bir yere geçin. Yani çay kaşığını tepeleme bir şekilde pirinç taneleri ile doldurup sessiz bir yere geçin ve orada çay kaşığını ve içindeki pirinç tanelerini bir peçetenin üzerinde önünüze koyun ve bu işlem sonrasında gözlerinizi kapatıp Ermeni büyüsünü hangi amaçla yaptığınızı tefekkür etmeye başlayın.

  • Bu uygulamayı ister birini bir başkasından ayırmak ve soğutmak niyetiyle yapın ve bu niyeti tefekkür edin, isterseniz de bir insanın kalbini kendinize çekmek ve bağlamak maksadıyla ve niyetiyle yapın ve böylece niyetinizi tefekkür edin; hiç fark etmez.

Bu noktada gözler kapalı bir şekilde ortalama 2 dakika boyunca niyetinizi düşündükten sonra kısık bir ses tonuyla ve 3 defa “Ya Hüddam Garaminar, vakıf ol kalbime ve güzellikler taşı bedenime.” ifadesini telaffuz etmelisiniz.

3 defa bu ifadeyi telaffuz ettikten sonra gözlerinizi açıp çay kaşığının içerisindeki pirinç tanelerini tamamen peçetenin üzerine boşaltarak bu üç malzemenin üzerine şunları okumalısınız:

  • “Karanlıkları aydınlıklara çeviren nurun ve ışığın sahibi olan Hüddam Garaminar Efendi, hükmünün ikame edilmesi ve karşı gelenlerin bertaraf edilmesi için kalbimdeki arzuyu sana sunup senin bana güzel bir cadde ve hayırlı bir yol açmanı bekliyorum. Eğer karşına çıkabilecek engeller ve karşıma çıkabilecek engeller ikimizin sinerjisi ve enerjisi ile ortadan kalkabilirse bunu zaten yapacağımızı görüyorsun, bu konuda ben sana itimat ediyorum, sen de bana itimat etmelisin. Bu görevi hakkıyla yerine getirebilirsen, karşıma çıkabilecek her türlü sıkıntıyı kaldırıp kalbimdeki arzunun gerçekleşmesini sağlayabilirsen, ömrüm boyunca sana minnettar kalacağım ve hayatımı seni insanlara anlatmaya vakfedeceğim. Bana Ermeni büyüsü ile yapılabilecek bütün güzelliği göster ve sana sunmuş olduğum çay kaşığını, pirinç tanelerini ve peçeteyi bir armağan olarak kabul eyle.”

İlgili Yazı: Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Yumurta Büyüsü Uygulaması

Ermeni Büyüsü, Sonraki Aşamada Kaybetme…

Bu tılsımlı sözcükleri Ermeni büyüsünün ilk aşaması olarak pirincin, çay kaşığının ve peçetenin üstüne okuduktan sonra şimdi çay kaşığını da pirinci de peçetenin içerisinde kalacak şekilde iyice katlamalı ve peçeteyi götürüp başka insanların göremeyeceği bir yerde sessizlik ve sükûnet içerisinde saklayıp oradan ayrılmalısınız.

  • Siz kendiniz de artık 14 gün boyunca o mekana hiçbir şekilde uğramamalı, yani Ermeni büyüsünü yapmış olduğunuz ve 3 büyü malzemesini saklamış olduğunuz yere hiçbir şekilde gitmemelisiniz.

Ta ki 14 gün sonra yeniden oraya gidip malzemelerin orada bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz; şayet oraya yeniden gittiğinizde bu malzemeler orada değilse (yani bu kontrol neticesinde orada bulunan malzemeler bir şekilde gözden kaybolup gitmişse) Ermeni büyüsü işlevini yerine getirmiş ve sizi amacınıza taşımış demektir.

  • Fakat o malzemeleri orada bulursanız, bu durumda Ermeni büyüsün hükmünü icra etmediği için yani etkisiz ve işlevsiz kaldığı için yeniden bir uygulama yapmanız gerektiğini de bilmek zorundasınız.

Gördüğünüz gibi Ermeni büyüsü olarak geçen ve birçok insana fayda sağladığı bilinen büyü, hakikaten kolay bir şekilde tatbik edilebilir; ne var ki bu konuda bu büyünün diğer bütün büyülerde olduğu gibi sonuçlar doğurabileceğini de görmek zorundasınız ve bu noktada kendi hayatınızla birlikte diğer insanların hayatına da dikkat etmelisiniz.

Bunun için size büyü ve tılsımlı uygulamalardan uzak durup şu tavsiyeyi incelemenizi öneririz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.