11 Adım Duası Yalnızca 3 Günde Etkisini Gösterdi

11 Adım Duası Sayesinde 3 Gün İçinde Hayatım Değişti

11 adım duası, aslında bir aşık etme uygulaması olarak da bilinmektedir, zaten eski kaynakları incelediğimizde bu duanın bir aşık etme uygulaması olduğunu kolaylıkla görebiliriz.

  • Nitekim ben 11 adım duasını bir bağlama ve kendine aşık etme uygulaması olarak gerçekleştirdikten sonra bu uygulamanın tarifi imkansız ve sözcüklere sığmayan bir enerji ile dolu olduğunu fark ettim.

Öyle ki yıllar yılı kendime bağlamak ve aşık etmek istediğim kişinin hiçbir şekilde yanaşmaması beni aşırı derecede yıpratmış ve duygusal anlamda psikolojik sorunlara sebebiyet vermişti.

  • Sevdiğim kişiyi bir takıntı haline getirmiştim ve onun da bana bağlanması için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyordum, bunu 11 adım duası ile gerçekleştirmeden önce türlü türlü yollara başvurup sahte medyumların ve dolandırıcı hocaların kucağına da düştüm maalesef.

Artık 11 Adım Duası Sayesinde Kötü Yollar Kapandı Çok Şükür

Ne var ki 11 adım duasını öğrendikten ve uyguladıktan sonra artık hayatımın hep pozitif anlamda değiştiğine şahit oldum, bu vesile ile de size duanın detaylarını anlatmak istiyorum.

  • Duayı yaparken yanınıza herhangi bir malzeme ya da herhangi bir şey almanıza gerek yok, çünkü 11 adım duası tamamen malzemesiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken saf ve masum bir uygulama olarak tarif edilmektedir.

11 Adım Duası Uygulaması Hassasiyet İçinde Yapılmalıdır

Ayrıca şunu da hatırlatmalıyım ki bu uygulamayı anlatacağım şekilde tamamen düzgün ve doğru dürüst yapabilirseniz, sadece 3 gün içerisinde sevdiğinizle iletişime geçecek ve onun kalbinin size doğru akıp gelen güzel duygularla dolduğunu gözlemleyeceksiniz.

  • Duayı yaparken sessiz bir yer bulup orada ayakta iken kıble yönüne doğru toplamda 11 adım atmalısınız, bunun için, içinde bulunduğunuz mekanın 11 adım atacağınız uzunlukta olması çok önemlidir.

Bu şekilde 11 adım kıble istikametine doğru attıktan sonra şimdi bağdaş kurup ellerinizi gökyüzüne kaldırmalı ve şöyle dua etmelisiniz:

  • “Aşk ve sevdanın yaratıcısı olan Allah’ım, kalplerimize sevgi ve muhabbeti yerleştiren, bizi bu güzel duygularla yaşatan ve bize en tatlı nimetini armağan ederek bizi fazilet ve hayır dolu bir ömre aday etmek isteyen Yüce Rabbim, işte sana geldim, muradımı ver bana, amin.”

Bu şekilde bu güzel sözcükleri bağdaş kurmuş bir şekilde okuduktan sonra şimdi yeniden ayağa kalkın ve arkanıza dönüp yine 11 adım atın ve bu adımları attıktan sonra yine bağdaş kurup bu sefer gözlerinizi kapatarak içten içe 21 defa Ya Vedûd esmasını okuyun, yani 21 defa Ya Vedûd deyin ve bu mübarek esmayı okurken kainatı yoktan var eden Yüce Rabbimizin bu esmasının sevgi ve aşkı kalplerimize nakşeden; daha doğrusu sevgiyi ve aşkı, muhabbeti ve sevdayı ve bunun gibi bütün güzel duyguları yaratıp kainatın kalbine indiren sonsuz kudretli bir yaratıcı olduğu gerçeğini tefekkür etmeye çalışın.

  • Bu aşamayı gerçekleştirirken Allah’ın varlığını ve Onun bize şah damarımızdan daha yakın olduğu gerçeğini de ciddi şekilde düşünüp fikretmeye gayret gösterin, bu uygulamayı bu şekilde yaptıktan sonra ise şimdi güneşin doğduğu yöne doğru ayağa kalkıp 11 adım atın ve bu adımlar sonrasında yeniden bağdaş kurup şağıya aldığımız İnşirah Suresini okuyun ve sonrasında da yeniden ayağa kalkıp arkanıza dönün ve yine 11 adım attıktan sonra bağdaş kurup Fatiha Suresini okuyun ve ardından kıble istikametine yeniden dönerek aşağıdaki güzel sözcükleri telaffuz edin:

Okuyun: Çevirgel Duası

11 Adım Duasını Bu Güzel Telaffuz ile Nihayet Erdirin

  • “Sevginin ve aşkın evrene hükümran olması ve benim de bu sayede istediğim kişinin kalbini kendime bağlayabilmem, faziletlerin en güzeli ve güzelliklerin en hayırlısı olarak karşıma çıksın istiyorum; seven, sevdiğine kavuşsun ve ben de sevdiğim insana en güzel şekilde kavuşup onunla güzel bir ömür yaşayayım istiyorum. Bu temenni içerisinde sana Fatiha Suresi’ni ve İnşirah Suresi’ni arz ediyorum Allah’ım, amin.”

Fatiha Suresinin ve İnşirah Suresinin nasıl okunması gerektiğini aşağıya aldık:

Fatiha Suresi

“Elhamdulillâhi rabbil’alemin

Errahmânir’rahim
Mâliki yevmiddin
İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în
İhdinessirâtal mustakîm
Sirâtallezine en’amte aleyhim
Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn”

İnşirah Suresi

“Elem neşrah leke sadrek
Ve vada’na ‘anke vizreke
Elleziy enkada zahreke
Ve refa’na leke zikreke
Feinne me’al’usri yüsren
İnne me’al’usri yüsren
Feiza ferağte fensab
Ve ila rabbike ferğab”

Bu şekilde 11 adım duasını bitirebilirsiniz. Evet, ben bu mübarek duayı aynen bu şekilde uyguladım ve söylediğim gibi kısa süre içerisinde muradıma kavuşmanın mutluluğunu ve hazzını yaşamaya başladım.

  • Eminim ki siz de bu şekilde yapmanız halinde başka herhangi bir kişiye ya da uzmana müracaat etmeden huzur ve selamet içinde bir ömür yaşamaya namzet olacak ve sevdiğiniz kişinin kalbini kendinize bağlayarak güzel bir ömre imza atacaksınız inşallah.

Şu değerli tavsiyeye de kulak vermelisiniz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.