10 Maddede Evlilik Büyüsü Hakkında Her Şey

Pek çok aşık etme büyüsü var, bunlardan hangisi evlenmemi sağlayacak tesire sahiptir?

Gerçekten de çok sayıda aşık etme büyüsü vardır. Nohut büyüsü, saç büyüsü, mum büyüsü, domuz yağı büyüsü, adet kanı büyüsü ve daha pek çok büyü…

Adı sıralanan bu büyüler de etkili birer aşık etme büyüsüdür. Ancak bu ritüellerin hiçbiri evlilik için yeterli değildir. Asıl evlilik büyüsü vasıl (kavuşma) büyüsü olup çok daha farklı uygulama esaslarına dayanmaktadır. Zaten evlilik büyüsü dendiği zaman akla ilk gelen uygulama da budur.

Evlilik büyüsü kimlere yönelik yapılmaktadır?

Evlilik büyüsü birbirini hiç sevmeyen iki kişinin birbirini sevmelerini sağlamak için uygulanabilir. Ancak büyünün asıl uygulama sebebi kişilerden birinin evliliği çok isteyecek kadar aşık olması karşı tarafın ise evliliği istememesidir.

Evlilik büyüsü bu durumlarda önce kişileri birbirine aşık ettirir ve ardından onların evliliklerini sağlar.

Evlilik büyüsünün “umum” özelliği ne demektir?

Evlilik büyüsü sadece kişileri birbirine aşık ettirmekle kalmaz. Bu tesirli büyü evlilikleri temin edilecek kişilerin ailelerini de etkiler. Böylece büyü geniş bir sosyal çevreyi etkiler. Büyünün tesiri ile evlenecek kişilerin aldığı bu karara akrabalar ve yakın dostlar sanki dilleri bağlanmış gibi sessizce onay verir.

Evlilik büyüsü eski kitaplarda niçin “yuva yıkan büyü” olarak geçmektedir?

Tarih boyunca maalesef pek çok örnekte bu büyünün evli kişilere yönelik yapıldığına tanık olunmuştur. Bu durumda kişi ilk eşinden hemen boşanmakta ve “yeni aşkı” ile evlenmektedir. Tabi bu durumda yuvaların dağılmasına ve çocukların mağdur olmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle evlilik büyüsü kimi medyumlar tarafından “kara büyü” kategorisinde değerlendirilmiş ve “yuva yıkan büyü” ismiyle adlandırılmıştır.

İlginizi Çekebilir: Çekingenlikten Kurtulma Yöntemleri

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik büyüsü kendisine büyü yaptırılacak kişilerin bir özel eşyası ile ve tılsımlı sözcükler okunarak yapılır.

Öncelikle vasıl ettirilecek (kavuşturulacak) kişilerin sıkça kullandıkları eşyalardan biri alınır ve bu eşyaların üzerine dört gece boyunca tılsımlı sözcükler okunur. Bu tılsımlı sözcükler daha çok kimi dini metinlerin tersten okunması biçimindedir.

Dört günlük bu okumadan sonra kadın ve erkekten alınan eşyalar bir kabın içine konur ve kabı ağzı iyice kapatılır. İki gece daha bu eşyaların üzerine okunur.

Tılsımlı sözcüklerin ilk dört günlük okunması sırasında sadece evlenecek kadın ve erkeğin isimleri zikredilir. Son iki günlük okumalarda ise bu evliliğin önünde engel olabilecek tüm kişilerin isimleri ifade edilir.

İlk dört günlük okumalar kişilerin iknası için, son iki günlük okumalar ise sosyal çevrenin iknası için okunur.

Evlilik büyüsünde eşyaların defin işlemi

Tılsımlı sözcüklerin eşyalar üzerine okunması yukarıda da izah ettiğimiz üzere 6 gece sürer. Altıncı gecenin sonunda ise büyü malzemeleri alınarak yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülür ve gömülür.

İşte bu gömülme işlemine defin aşaması denir. Zira eşyaların gömülmesi sırasında tıpkı bir insanının defnedilmesine benzeyen uygulamalar söz konusudur.

Defin işlemi sırasında gömülen malzemeler üzerine önce bir miktar tuz atılır ve daha sonra çukur toprakla doldurulur.

Evlilik büyüsü ne zaman tutar?

Altıncı gece yapılan defin işleminden sonra büyü yavaş yavaş tutmaya başlar. Bir yarım ay içinde (15 gün) kişiler birbirine kesinlikle aşık olur. En geç üç yarım ay içinde ise (45 gün) kişiler evlilik kararı alır.

Evlilik büyüsü nasıl bozulur?

Evlilik büyüsü iki farklı biçimde bozulur. Bu yollardan birincisi nikahın büyüyü geçersiz kılınması biçimindedir. Eğer aşık ettirilecek kadın ya da erkeğin ailesinden birisi büyünün tılsımlı sözcüklerinin okunduğu ilk 6 gün içinde nikah kıyarsa büyü kendiliğinden bozulur.

Büyünün ikinci bozdurulma yolu ise Kuran-ı Kerim’den bazı sureleri okuyarak duayı hükümsüz bırakma çabasıdır. Bu hususta Felak, Nas, Tarık, Rahman ve Fetih sureleri büyü bozma duası maksadıyla okunabilir. Bu surelerden bir ya da birkaçının okunması ile en güçlü büyüler bile bir anda tesirsiz bırakılabilir.

Evlilik büyüsü yaptırmak günah mıdır?

Büyü yapmak dinen caiz değildir. Kuran’da ve hadislerde büyü yapmak kesin bir dille yasaklanmıştır. Bir insanın iyi bir niyeti gerçekleştirmek üzere büyüye başvurması da haram kılınmıştır. Hatta büyü yapmak “7 büyük günahtan biri” kabul edilmiştir.

Sevdiğim kişi ile evlenmek için büyü dışında başka bir alternatif yok mu?

Elbette ki bu hususta daha güvenilir yollar bulunmaktadır. Biz size bu yollar içinde en etkili olanını tavsiye etmek istiyoruz:

Yüzyıllardır pek çok müminin yaptığı ve etkili sonuçlar aldığı mucizevi dualar ile sevdiğinize Rahmani yoldan kavuşmanız mümkündür.

Bu hususta son zamanlarda çıkan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eseri incelemenizi tavsiye ediyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.