En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı yakından tanıyın ve eserleri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile Alakalı Bütün Detaylar!

Çok Önemli Not: Bu sayfa, hayatında tertemiz bir sayfa ve dönüm noktası olacak, bu yüzden dikkatlice ve sonuna kadar oku. Bu sayfayı sonuna kadar yorumlarla birlikte okuyan birçok kişinin hayatı değişti, sıra sende. Hayatının en önemli fırsatı seni bekliyor. Aşk hayatın mucizevi bir şekilde değişecek ve bu durum karşısında en başta sen hayretler içerisinde kalacaksın. Bu sayfada okuyacağın gerçekler binlerce insanı şoke ettiği gibi seni de şoke edecek.

Öyleyse hayatının dönüm noktası olacak bu sayfayı sıradan bir yazı gibi okuma, her kelimesini sindire sindire oku. Bunu yaparken, sayfanın altındaki okuyucu yorumlarını da dikkatlice oku. Bu sayede diğer insanların yaşadığı mucizevi olaylara da şahit olacaksın. Her gün onlarca mucizevi olay yaşanıyor ve bu durum, sayfanın altındaki yorumlardan da rahatlıkla anlaşılıyor. Aşk hayatının köklü bir şekilde değişmesine hazır mısın?

 • İşte Başlıyoruz:

Eğer şimdiye kadar büyü ve tılsım, vefk ve rukiye gibi uygulamalar ile boşa kürek çektiysen, artık bu tür uygulamalara ihtiyacın olmadığının müjdesini verebilirim. Çünkü bu sayfayı dikkatlice okuduğunda muradına kavuşmanın ve aşk hayatında muhteşem bir potansiyele kavuşmanın en güzel yollarını öğreneceksin.

Büyü yaptırarak sonsuz hayatını ziyan etmeden, çok etkili (ama gerçekten çok etkili) kutsal dualarla amacına ulaşmanın bir yolu olmalı, değil mi?

İşte o mucizevi yolu öğreneceksin şimdi:

Artık kendini mutlu ve huzurlu hissedebilirsin; çünkü birazdan sana vereceğim muhteşem sırrı öğrendiğinde gerçekten de mutlu ve huzurlu olacaksın. Hem de şimdiye kadar hiç olmadığın kadar. Bu konuda gerçekten iddialıyım ve bunu sen de bizzat yaşayarak göreceksin. Evet, çok iddialıyım, çünkü şimdiye kadar binlerce insanın aşk hayatı değişti. Seninki de değişecek ve bunu sen de göreceksin. Aşk hayatının nasıl sihirli bir şekilde değiştiğini görünce bana sonuna kadar hak vereceksin.

 • İlk olarak seni bütün kalbimle tebrik etmek isterim. Gerçekten ve bütün içtenliğimle tebrik ederim seni. Neden mi?

Çünkü birazdan öğreneceğin ve bundan sonraki aşk hayatını tamamen ve derinden etkileyecek olan bu sır, her kula nasip olmuyor maalesef.

 • Bu sırrın ne olduğunu merak ediyorsun değil mi? Kaygılanmana gerek yok artık! Artık bütün merakını ve tüm endişelerini geride bırakabilirsin. Bundan böyle aşk hayatında gönlünün muradına gerçek anlamda kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşayabilirsin. Çünkü arkanda seni hayatın boyunca destekleyecek ve asla yarı yolda bırakmayacak bir sır var.

 

Bu sır, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları’nın sırlı ve gizemli gücü!

√ Bu aşk ve muhabbet duaları, öylesine güçlü ve öylesine tesirli ki doğru yapıldığında kişiyi en kısa zamanda amacına ulaştırıyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları öylesine güçlü ki, duayı uygulayan kişi bile ne olduğunun farkına varmadan muradına kavuşuyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları öylesine tesirli ki, duayı yapan kişinin çevresindeki kişiler de hayretler içerisinde kalıyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları o kadar etkili ki şimdiye kadar binlerce insan, bu muazzam güce bizzat şahitlik edip aşk hayatında mutluluğa yelken açtı.

Peki, bu aşk ve muhabbet duaları neden bu kadar güçlü ve etkili?

Çünkü bu dualar, evreni ve insanı en güzel şekilde yaratan ve hiçbir şey kendisine ağır gelmeyen “Sonsuz Kudret” ile en güzel şekilde iletişim kurmanın yolunu açıyor.

Peki, yetersizliklerle ve çaresizliklerle dolu olan insanın “Sonsuz Kudret” ile iletişime geçmesi ne anlama gelir? Bir insanın böyle bir iletişime geçmesi, dünyanın en mutlu insanı olması anlamına gelir. Zira bu kişi, bütün hazinelerin anahtarını elinde bulunduran ve istediği zaman istediği her dileğe ulaşabileceğini bilen seçilmiş biri haline gelir.

Düşün: Elinde sihirli bir değnek var ve bu sihirli değnekle “aşk hayatında” değiştirmek istediğin her şeye dokunabilir, her sıkıntının ve problemin üstesinden gelebilirsin. Yeter ki içtenlikle iste.

Evet, yanlış okumadın: Tek şart içtenlikle ve içli bir şekilde istemek.

 • Böyle bir sihirli değneğe kim hayır diyebilir ki?

 

Aslında o sihirli değnek, hepimizin hayatında ve hatta elimizin altında. Fakat maalesef birçok insan, talihsiz bir şekilde bunu fark edemeden yaşıyor. Şunu unutma ki Sonsuz Kudret Sahibi Olan Allah, doğru şekilde yapılan bütün aşk ve muhabbet dualarını en güzel şekilde kabul ediyor. Tabi bunun için 3 şart var:

√ Dua, doğru kelimeler ile yapılmalı.

√ Duanın kabul şartları yerine getirilmeli.

√ Duanın kabul vakitleri doğru uygulanmalı.

İşte birazdan bu 3 yolu öğreneceksin ve bu sayede artık hiçbir büyü ve tılsım uygulamasına gerek duymadan aşk ve muhabbet dualarını bizzat uygulayarak amacına ulaşacaksın.

 

blank

 

Şunu asla unutma: Birçok insan haram olduğunu bile bile “aşk büyüsü” yapmak veya yaptırmak için çırpınıp durur. Hatta bu uğurda bir yığın para harcar! Ne kadar garip bir durum değil mi? Bir insanın kalbinden geçen yakıcı duyguları gerçekleştirmek için kalbin sahibi ve yaratıcısı olan Allah’a el açmak yerine, Allah’ın haram kıldığı büyü yoluna başvurması ne garip ve acı bir durum!

Oysa buna hiç ama hiç gerek yok! Evet, bu yanlış yola girmeye hiç ama hiç gerek yok. Çünkü kalbi yaratan Allah olduğu gibi kalpteki bütün duyguları da yaratan Allah’tır. Bunu bütün derinliği ile kavramış olan Hazret-i Muhammed (sav), kalbinden geçen her arzu için ellerini Allah’a açar ve şunu söylerdi:

“Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin.

Günün birinde Hazret-i Muhammed’e bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmıştı. O, Allah’a yalvararak bu büyüden kurtulmak için içtenlikle dua etmişti. Duası biter bitmez, üzerindeki çirkin büyünün kara etkisinden kurtulmuş, kalbi yeniden ferahlamıştı. Ardından da şöyle buyurmuştu: “En etkili büyü bile en güçsüz duayla baş edemez; çünkü büyü şeytani, dua ise Rahmani’dir.”

Zaten Allah, Yüce Kitabı’nda: “Duanız olmasaydı ne öneminiz vardı?” demiyor mu? Yine Rabb’imiz: “Ben dua edenin duasına cevap veririm.” demiyor mu?

Dostum, bu her şeyden değerli bilgiler sayesinde artık büyü gibi çirkin ve haram olan bir yola başvurmak zorunda kalmayacaksın, aşk ve muhabbet dualarının muazzam gücünü keşfetmenin zamanı geldi!

Artık elinin altındaki sonsuz gücün farkına varacaksın ve bu farkındalık hayatını tamamen değiştirecek. Tam manasıyla mutlu olacaksın.

Peki, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı neden bu kadar etkilidir?

Bu sorunun birçok cevabı var, bu cevaplardan birkaç tanesini şöyle sıralamak mümkün:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın çok etkili olması, duaların enerji potansiyeli ile ilgilidir. Her Müslüman bilir ki dua, saf enerjiden ibarettir ve bu enerjinin Allah’ın katına çıkması için, oldukça güçlü olması şarttır. Bazı duaların gökyüzüne hiçbir şekilde yükselememesi, bazı duaların ise Arş-ı A’la’yı titretecek güçte olması bu yüzdendir.

 İşte En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları, baştan sona muazzam bir enerji ile yüklüdür. Öyle ki En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları’nı içtenlikle yapan bir insan, çok kısa sürede aşk hayatında oldukça etkin bir rol üstlenir ve birçok kişi, bu durumun şokunu yaşar. Bir insanın sırtını Allah’a dayamasının gücünü ve güvenini, ancak bu güçlü enerjiyi kullananlar bilir. Yakında bunu sen de yaşayacak ve bana hak vereceksin. Bu sözlerin boş söz olmadığını bizzat anlayacaksın.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın çok etkili olmasının bir diğer sebebi de “duanın kabul şartları” hakkında hap bilgiler barındırmasıdır. Şunu iyi bilmek gerekir ki en güçlü enerji ile dolu olan bir dua bile, “duanın kabul şartları”ndan mahrum ise etkisiz olacaktır. Bu bağlamda her mümin, Allah ile irtibata geçmenin bazı şartları olduğunu bilir. İşte o şartları öğrenerek mucizeye şahit olacaksın.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın en önemli özelliklerinden biri de aşk dualarının “özel vakitleri”dir. Dualar için özel vakitlerin olduğunu herkes bilir; hele ki aşk duaları gibi çok etkili duaların çok hassas ve özel zaman dilimleri var. Bu zaman dilimlerini ıskalamak, duanın kabulüne engel olacaktır.

Bilirsin, Allah kendisinin hoşnut olacağı dualarla kulunu huzuruna kabul eder. Cenab-ı Hakk’ın hoşnut olmayacağı duaları yapmak, akıntıya doğru kürek çekmek gibidir. Peki, Allah’ın hoşnut olacağı dualar nelerdir? Bütün detaylar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda.

 • Yapman gereken tek şey, 60 günlük koşulsuz şartsız para iade garantisine sahip olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı almak olacak. Bu dualar yüzlerce kişinin hayatını gerçek anlamda değiştirdi. Senin de hayatın kısa süre içinde değişecek.

Bu aşk ve muhabbet duaları ile hayatı değişen binlerce insan olduğunu biliyor muydun? İşte bunun kanıtı olan onlarca yorum, bu sayfanın altında. Her gün birçok yorum gelmeye devam ediyor. Sayfanın altındaki yorumları okuyunca, neden büyü ve tılsım yerine aşk ve muhabbet duası yapman gerektiğini anlayacaksın. Tabi bana da bu müthiş ve mucizevi kitabı hazırladığım için dua edeceksin. Çünkü şimdiye kadar binlerce kişinin hayır duasını aldım ve Allah’a binlerce kez şükrettim.

blankblankblankblank

 • Evet yanlış okumadın, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, herhangi bir okurum mağdur olmasın diye tam 60 gün boyunca para iade garantisine sahip. Öyle ki herhangi bir okurum kitaptan memnun kalmadığını dile getirirse kendisine herhangi bir soru sormadan parasını Ekitap Noktası üzerinden iade ediyorum. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ve Bir Okuyucu Yorumu

 

“En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, gerçekten hayatımı değiştirdi ve şimdiye kadar hayatımın dönüm noktası olabilecek şeylerden biri olarak görüyorum bu kitabı. Çünkü sevgilimden ayrılmanın hüznü ve kederi ile neredeyse intihar etmeye karar verdiğim zaman dilimlerinden birinde internette öylesine gezinirken karşılaşmış olduğum En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, beni yeniden hayata bağlayan ve hayattan yeniden zevk almama vesile olan bir mucize olarak karşıma çıktı.

İlk etapta şimdiye kadar uyguladığım her şeyin boşa çıkması dolayısı ile En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabının da bir kandırmaca olduğunu düşünmüştüm. Fakat son bir ümitle kitabı indirip içindeki dualardan birkaç tanesini uyguladıktan sonra eski sevgilimin bana mesaj atıp yeniden benimle birlikte olmak istediğini ifade etmesi, hayatımda yaşadığım en büyük mutluluk oldu.

Evet, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı beni hayatım boyunca en değer verdiğim insanla yeniden bir araya getirmesi ve bunu kolaylıkla yapması sayesinde adeta hayatımı değiştiren mucizevi bir kitap oldu. Bu kitap ile hayatım değiştikten sonra çevremdeki bütün insanlara bu kitaptaki mucizevi duaları tavsiye ettim ve şimdiye kadar tavsiye ettiğim neredeyse herkes, bana ‘Allah senden razı olsun, iyi ki bize bu kitabı tavsiye ettin’ dediler.”

Bunun gibi yüzlerce yorum, sayfanın altında yer alıyor, bu yorumları okumadan kitabı satın alma.

 • Aklında şöyle bir sorunun dolaştığını tahmin edebiliyorum: “Bir insanın aşk hayatında bir sihirli değnekten çok daha işlevsel olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda ne tür problemlerime çare bulabilirim?”

İşte, en etkili aşk ve muhabbet duaları sayesinde kolaylıkla çözüme ulaşabileceğin konulardan birkaç tanesi:

√ Eşin/sevgilin bundan sonra sana deliler gibi bağlanacak ve gözü senden başkasını görmeyecek.

√ Eski sevgilinin rüyasına girecek ve onun duygu dünyasını idare etmeye başlayacaksın.

√ Eski sevgilin sana yeniden aşık olacak ve geri döndükten sonra pişmanlığını dile getirip senden içtenlikle özür dileyecek.

√ Eski sevgilin, yeni sevgilisinden vazgeçip yeniden sana dönecek ve seni dünyanın en değerli insanı gibi görecek.

√ İstediğin herhangi bir insana sürekli bir biçimde şirin görünecek ve onu kendine hayran bırakacaksın.

√ Eşinin sana sonsuz bir aşkla ve delicesine bağlanmasını sağlayacaksın.

√ Eşinin gözlerine perde çekip sadece seni görmesini sağlayacaksın. Senden başka aşkı olmayacak.

√ Eşinle aranızdaki muhabbetin inanılmaz düzeylere ulaşmasını istemez misin?

√ Sevmediğin ve hoşlanmadığın bir insanın senden uzak durmasını sağlamak istemez misin? Artık hiç kimse sana musallat olamayacak.

√ Seni sevmediğini söyleyen bir kişiyi kendine çılgınlar gibi aşık etmek nasıl olur? Bunun mümkün olduğunu görünce şaşkına döneceksin.

√ Sadece bu kadar değil tabi. Buna benzer onlarca durum için artık elinin altında muazzam bir kaynak olacak! Hem de hemen şimdi.

Artık medyumlara ve sahte hocalara bir yığın para harcamak zorunda değilsin! Artık, mutsuz olmaya mahkum değilsin; çünkü sen istediğin ve şartlarını yerine getirdiğin anda duların muazzam enerjisi sana hizmet etmeye başlayacak.

İşin en güzel yönü ise şu: Çevrendeki insanlar sende “şeytan tüyü” olduğunu zannetmeye başlayacak, sana şu soruları soracaklar:

“Sendeki bu müthiş değişimin sebebi ne? Bütün insanların senin etrafında toplanması çok garip! Bunu nasıl başarıyorsun? Bu kadar insanın seni bu kadar çok sevmesi ve sana içtenlikle bağlanmaları nasıl açıklanabilir? N’olur, bunun sırrını bizmle de paylaş.”

Artık, herhangi bir ilişkide ezik ve sinik olmak zorunda değilsin. Çünkü senin elinde, dağları yerinden oynatacak harikulade bir dua repertuarı var.

 • Hani Hz. Muhammed (sav): “Siz duanın neler yapacağını bilseydiniz şaşırıp kalırdınız. Bir müminin içten duası, dağların bile yerinden oynamasına ve yürümesine vesile olabilir.” demişti ya.

Gerçekten de bu kitaptaki duaların ne kadar etkili olduğunu ve bu dualar sayesinde insanların kalbine hükmetme yeteneğine kavuşacağını bizzat tecrübe edip göreceksin. İstersen bu konudaki bir yoruma birlikte bakalım:

Kaç yıldır acı çekiyordum. Beni  bu acılardan kurtardığınız için size her fırsatta dua ediyorum. Daha önce ne kadar cahil olduğumu sizin kitabınızı okuyunca anladım ve şunu gördüm: İnananlar, duaların gücünü hiç bilmiyor. Ben iki adet aşk duası yapınca, bir senedir yakamı bırakmayan bütün işkencelerimden kurtuldum. Hangisinin kabul edildiğini bilmiyorum ama benim için artık önemi yok. Çünkü artık elimin altında Yüce Rabb’ime nasıl dua edeceğimi gösteren harika bir kaynak var. Kaç yıldır beni her seferinde reddeden erkek, bir anda beni aradı ve bana aşık olduğunu söyledi. İçinde bana karşı karşı konulmaz bir istek olduğunu söyledi ve daha önce beni reddettiği için defalarca özür diledi. Yaptığım iki adet duanın bu kadar kısa sürede etkisini göstermesi inanılmazdı. Size ne kadar dua etsem azdır. Bütün iyi dileklerim sizinle.

 

Diğer müthiş yorumları da mutlaka okumalısın, bunun için sayfanın altındaki yorum kısmına bak ve yapılan yorumları ciddi bir şekilde incele. Bu sayede En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları‘nın mucizevi gücüne şahit olacaksın.

 • Daha bunlar gibi yüzlerce olumlu yorum alarak bu kitabı hazırlamış olmanın mutluluğunu defalarca yaşadım şimdiye dek. Rabb’ime şükürler olsun ki bu sayede bir sürü insanın gönül yarasına merhem sürme imkanını elde ettim.

 

Unutma, dua muazzam bir güçtür; ama kullanmasını bilene. İşte bu kitap, en etkili aşk ve muhabbet dualarını nasıl kullanacağını ve bu sayede aşk hayatını nasıl yoluna koyacağını anlatıyor. Bundan böyle sadece çevrendeki insanların mutluluğunu seyrederek vakit geçirmek zorunda kalmayacaksın. Artık onların seni seyretmesine fırsat tanıyacaksın. Çünkü aşk dualarının inanılmaz gücünü arkana alacak, çevrende göz kamaştırıcı bir fark meydana getireceksin Allah’ın izniyle.

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz, ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular ve İade ve İptal Politikası linkleri üzerinden okumanızı tavsiye ederiz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.

 

 • Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde Shopier ve İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde Shopier ve İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz. Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası, Shopier ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan hemen sonra, kitabınız otomatik olarak e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

blankblankblank

 

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu aşk dualarının etkisini ne zaman görmeye başlarım?

Bu aşk dualarının tam etkisini görebilmek için kitabın içindeki “duanın kabul şartları” bölümüne ve kitapla birlikte verdiğimiz Uygulama Rehberi’ne riayet etmen gerekir. O şartları yerine getirmen halinde Allah’ın izniyle en kısa zamanda duan kabul olur.

2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda nasıl dualar yer alıyor?

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda yer alan aşk duları, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşacağı her türlü aşk durumuna çözüm sunan oldukça etkili ve sırlı dualardır. Birini kendine aşık etmek, birini kendinden soğutmak, eşini kendine delicesine bağlamak, sana yüz vermeyen kişiyi çılgınlar gibi aşık etmek veya giden sevgiliyi geri getirmek gibi onlarca konuda çok etkili aşk duaları var.

3. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

Evet, kitaptaki uygulamaları doğru bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle en kısa sürede duasının sonucunu görüyor, bunu binlerce okuyucu yorumları da gösteriyor.

4. Neden aşk büyüsü yerine aşk duası yapmalıyım?

Çünkü büyü hem dinen haram kılınmış ve lanetlenmiş bir uygulamadır, hem de duaya nazaran oldukça zayıftır. Oysa dua, insanın Allah ile olan en güçlü bağlantı noktası ve muazzam bir etkiye sahip olan harika bir uygulamadır. Mucizevi dualar dururken güçsüz büyülere başvurmak akılsızlıktır.

5. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir uygulama yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

6. Aşk ve muhabbet dualarını herkesin bilmesinin sakıncası var mı?

Her ne kadar bu dualar oldukça masum birer araç olsalar da çok güçlü ve tesirli oldukları için bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması uygun değildir. Dolayısıyla kötü niyetli kişilerin bu aşk dualarını bilmemesi daha iyi olacaktır.

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabında Hangi Dualar Var?

 

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Aşık Etme Duası

Kalpleri Yakınlaştıran Aşık Etme Duası ve Diğer Aşık Etme Duaları

Kalpleri Birbirine Çeviren Bağlama Duası ve Diğer Bağlama Duaları

Kalplerdeki Kırgınlığı Sevgiye Çeviren Barışma Duası

Dargın Kişilerin Yeniden Bir Araya Gelmesini Sağlayan Barışma Duası

Her Türlü Küskünlüğe Şifa Olan Barışma Duası

Aşk ve Muhabbet Konularında Okunacak Muazzam Tesirli Cesaret Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Çok Etkili Dua

Kalpleri Yeniden Birbirine Isındıran Mucizevi Dua

Hem Özel Yaşam Hem de Maddi Konular için Okunan Dilek Duası

Hayırlı Bir Kısmet ile Nasiplenip Evlenmek İçin Dua

Sevdiğini Geri Getirme Duası

Yeniden Vuslatı (Kavuşmayı) Sağlayan Geri Getirme Duası

Şirinlik Duası Hükmündeki Güzellik Duası

Aşk ve Muhabbet Konularındaki Sıkıntıların Defi İçin Okunan Hacet Duası

Muazzam Etkili Hayırlı Eş Bulma Duası

Kuran Ayetlerine Dayanan Hayırlı Eş Duası

Saadet Kapılarının Açılmasını Sağlayan Huzur Duası

Her Konuda Okunabilecek İstek Duası

40 Okumada Mucizevi Tesir Gösteren Kavuşma Duası

Sevenlerin Bir Araya Gelmesine Vesile Olan Kavuşma Duası

Güçlü ve Hızlı Biçimde İcabet Gören Kısmet Duası

Sevginin Yeşermesine Vesile Olan Muhabbet Duası ve Diğer Muhabbet Duaları

Saadete Nail Olmayı Sağlayan Mutluluk Duası

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Okunan Muazzam Tesirli Dua

Düşmanların Dahi Hislerini Değiştiren Sevgi Duası

Kişiyi Her Yönüyle Güzel Gösteren Şirinlik Duası

Kişinin Değerini Arttırıp Ona İtibar Kazandıran Mucizevi Dua

İstenmeyen Kişilerden Kurtulmak İçin Uzaklaştırma Duası

Kötü İnsanlardan Korunmayı Sağlayan Uzaklaştırma Duası

Şirinlik Duası Hükmünde de Okunabilen Yüz Güzelliği için Dua

ve çok daha fazlası…

 

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

203 thoughts to “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası”

 1. Avatar Revşan DÖNMEZ dedi ki:

  ben sizin kitabınızı alıp içindeki geri getirme duasını okudum. duaya birkaç gün devam ettim sonra da işe yaramıyor diye eseri size iade ettim. siz de benim paramı gönderdiniz. ama hocam iadeyi yaptıktan sonra sevgilim bana döndü ve dedi ki dua okuduğum günlerde sürekli beni düşünüyormuş ve beni ne kadar sevdiğini anlıyormuş. Kitabı iade ettiğime pişman oldum. Acaba kitabı yeniden satın almam mümkün mü? Lütfen hakkınızı helal edin. Sizin için önce kötü şeyler düşündüm sonra pişman oldum.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, öncelikle duanızın kabulü için çok sevindik. Allah mesut bahtiyar etsin ve mutluluğunuz daim olsun inşallah.

   Kitap iadesi konusuna gelince, bu gibi durumlar daha önce de yaşandı. Bu gibi durumlarda 60 günlük para iade garantisi olduğu için daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyoruz. Dilerseniz kitabı yine alabilirsiniz, tercih sizin.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

  2. Avatar umut mahmut dedi ki:

   daha ayrıntılı konuşmak istiyorum sizinle daha ayrıntılı bir şekilde ben bazı duaları yaptım sevdiğim kız beni aradı beni özlediğini söyledi daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı lütfen benimle iletişim kurun bu gelişme hep böyle devam mı edecek ne yapmalıyım

   1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

    Değerli okurumuz, duaların etkisi uzun sürelidir. Daha doğrusu sizin arzunuza ve talebinize bağlı olarak etkisi devam eder veya iptal olur. Kısaca Allah’ın izniyle siz ne kadar arzu ederseniz Cenab-ı Hak da o kadar verir inşallah. Bu konuda Allahu Teala’ya teslim olup içtenlikle dua etmeye devam etmelisiniz.

    Mutluluğunuz daim olsun inşallah. Allah’a emanet olun.

   2. Avatar Dilan dedi ki:

    Hocam cidden etkili mi bende çok kötü durumdayım ?

    1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

     Allah’ın izniyle değerli kardeşim. Öyle ki bu duaları hazırladığım için Allah’a şükrediyorum.

     İnşâallah siz de gönlünüzün muradına kavuşup mesut olacaksınız.

   3. Avatar Bahadir dedi ki:

    Kardeşim gercekten işe yarıyor mu bu kitap

 2. Avatar Zehra Kuşan dedi ki:

  Kitabı ben de almak istiyorum. Acaba başkasının kredi kartı ile alsam olur mu yani ad değişik olsa olur mu? benim kredi kartım yok. ya da bankadan havale etsem yine kitabı alabilir miyim? Teşekkürler Allah’a emanet olun.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabı hem kredi kartı veya banka kartı ile alabilirsiniz hem de Banka Havalesi veya EFT yoluyla alabilirsiniz. Tabi, başka birinin kredi kartıyla da alma şansınız var.

   Fakat Banka Havalesi veya EFT ile ödemek isterseniz bize ekitapnoktasi@gmail.com adresinden ulaşmanız gerekiyor. Kafanıza takılan herhangi bir şey olursa lütfen bize yazın.

   Mutluluklar dileriz.

 3. Avatar Sevinç dedi ki:

  Allah ne muradınız varsa versin inşallah. kitap çok işime yaradı. daha önce yüzüme bakmayan kişi artık peşimden ayrılmıyor. Siz benim yüzümü güldürdünüz Allah da sizin yüzünüzü güldürsün inşallah. hocam bir de evlenmek için duaları okusam acaba olur mu yoksa bir müddet dualara ara mı vereyim? ben onunla evlenmek istiyorum inşallah. kısmet nasip olursa tabi. lütfen cevabınızı erkenden bekliyorum. şimdiden Allah razı olsun

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba. Duanızın kabulüne çok sevindik. Sorunuzu yazara ilettik, en kısa zamanda cevap verecektir. Mutluluk dileriz.

  2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, duaların kabul şartlarına riayet eden kişilerin duaları hep böyle kabul ediliyor Allah’ın izniyle. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah.

   Evlilik ile ilgili duaları veya diğer duaları istediğiniz zaman yapabilirsiniz, yeter ki Uygulama Rehberi’ndeki adımlara dikkat edin. Kusura bakmayın, biraz geç cevap verebildim.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 4. Avatar Kerime dedi ki:

  Merhaba hocam ben size özel bir yorum yazmıştım. Hani yayınlamayın demiştim. Hocam o konuda işler yoluna girdi. Özel zaman ayırdınız bana cevap yazdınız. Allah sizden razı olsun. Allah hayrınızı artırsın inşallah

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Allah sizden de razı olsun değerli kardeşim. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları size katkı sağladıysa bundan onur duyarım.

   İnşallah daima mutluluk ve huzur içinde yaşarsınız. Allah’a emanet olun.

  2. Avatar Yasemin dedi ki:

   İstenmeyen kişilerden kurtulmak için okunması gereken duayı okuyan var mı ?varsa Aldığınız sonuç nedir yardımcı olur musunuz hayatımda olan birinden kurtulmak istiyorum

 5. Avatar Buket dedi ki:

  Hocam cevap verir misiniz? Gerçekten doğrumu faydalı mı bu dualar?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bize gelen yorumların çoğu kitaptaki duaların son derece etkili olduğunu gösteriyor. İnşallah sizde de etkili olur. Mutluluklar dileriz.

   1. Avatar Buket dedi ki:

    Hocam nasıl olur inanın ki şoktayım şu an. Bana hiç yüz vermeyen erkek, dualardan sonra bana evlenme teklif etti. Sürekli beni düşündüğünü söylüyor. Allah aşkına bu yaşananlar doğru mu yoksa hayal mi görüyorum? Mutluluktan ölüyorum………. Sizi karşıma çıkaran Allah’ıma şükürler olsun.

    1. Avatar Müzeyyen dedi ki:

     Keşke ben de bu kitaba almadan önce bu kadar ince eleyip sık dokumasaydım.Geçen zamana yazık.Size minnettarım bu mükemmel dualar beni amacıma ulaştırdı.Yıllardır mutsuz olan yüreğim şimdilerde bir kuş gibi cıvıl cıvıl.

    2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

     Sizin gibi muradına kavuşan insanları gördükçe Yüce Rabbime şükrediyorum. İyi ki bu kitabı hazırlamışım diyorum.

     Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

    3. Avatar merve dedi ki:

     buket hanım ne kadar sürede etki etti duanız?

 6. Avatar S. Durmaz dedi ki:

  Hocam ben adet dönemlerinde dua etmeye ara mı verelim yoksa aynen devam edelim diye soracaktım. Eğer ara vereceksek kaldığımız yerden mi devam edelim yoksa baştan mı başlamak lazım

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bu konu oldukça önemli bir konu. Kısaca cevap vermek oldukça zor. Uygulama Rehberi’nde bu soruya detaylıca cevap verdik. Uygulama Rehberi’ne bakmanızı tavsiye ederiz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 7. Avatar DİLEK dedi ki:

  hocam buradaki dualar büyü falan değil değil mi ALLAH korusun sevdiğimize kavuşmak isterken günaha girmeyelim.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, Allahu Teala, büyüyü haram kılmıştır. Büyüye bulaşmaktan Allah’a sığınırız. Kitabımızda sadece ilahi ve Rahmani dualar yer almaktadır.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin, Allah’a emanet olun.

 8. Avatar Sena dedi ki:

  Dualara başlayalı birkaç gün oldu ama içim huzur doluyor, sanki ağlayacak gibi oluyorum. Duaları okuduktan sonra çok duygusallaştım. İtiraf edeyim ki ben duaları büyü niyetiyle almıştım. Benim asıl niyetim birkaç dua okuyup eşimi kendime yeniden aşık ettirmekti. Fakat bende bambaşka etkiler yarattı. Eşim huylarımın çok değiştiğini söylüyor. Diyor ki çok farklı çok iyi biri olmuşum. Bence duaların etkisidir. İnşallah benim için kocam için hepimiz için hayırlısı olur. Allah’a emanet olun hocam

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, sorunuzu yazara sorduk, bize şöyle cevap verdi:

   “Bu durum, duaların etki gösterdiğini gösterir, sabırla ve kararlılıkla dua etmeye devam etsin.”

   Mutluluklar dileriz.

 9. Avatar Kübra dedi ki:

  hocam kitap için Allah razı olsun sizden inşallah. hocam benim bir sorum olacaktı. acaba ben kitaptaki tüm duaları baştan sonra okumalı mıyım. yoksa önce duanın ismine bakıp hangisine ihtiyacım varsa ona mı bakmalıyım. hocam bi de orada verilen sayılar var. işte kaç defa okunacak ne zaman okunacak diye. Biz fazladan da okusak olur mu yani yanlış olmaz mı

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, size uygun olan duayı yapmanızı tavsiye ederiz. Zaten kitabımıza her türlü aşk ve muhabbet duasını aldık. Ayrıca verilen sayılara ve duanın kabul şartlarına da riayet etmelisiniz.

   İnşallah siz de gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Allah’a emanet olun.

 10. Avatar Sevgül dedi ki:

  Allahıma şükürler olsunki sevdiğim geri döndü. vesile olan herkese baştada size çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Size her zaman dua edeceğim.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba, ne güzel. Çok sevindik. Umarız hep mutlu olursunuz. Allah sizden de razı olsun. Mutluluklar dileriz.

 11. Avatar Seracettin dedi ki:

  arkadaşlar ben sözlümden ayrıldım. acaba hangi duayı okusam etkili olur. arkadaşlar bu durumda olup dua ile ilişkisini düzelten varmı. lütfen dua ismini paylaşalım arkadaşlar. şimdiden Allah razı olsun herkesten

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Sorunuzu yazara ilettik. En kısa zamanda cevap verecektir. Mutluluklar dileriz.

  2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, biraz geç cevap veriyoruz, kusura bakmayın. Yoğun İslami çalışmalarımız dolayısıyla bazen hemen cevap veremiyoruz.

   Bir okurumuzun da dediği gibi kitaptaki bütün geri getirme dualarını uygulayabilirsiniz. Kitaptaki bütün dualar, doğru yapıldığında çok tesirli. İstediğiniz geri getirme duasını yapabilirsiniz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

  3. Avatar selçuk dedi ki:

   bende aynı durumu yaşadım, kitaptaki Yeniden Vuslatı (Kavuşmayı) Sağlayan Geri Getirme Duasını yaptım. sözlüm benden defalarca özür diledi. çok şükür şimdi çok mutluyuz.

   1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

    Merhaba Selçuk Bey, kitaptaki bahsini ettiğiniz dua ve diğer bütün geri getirme duaları, doğru uygulandığında çok etkili sonuçlara vesile oluyor.

    Mutlu olmanıza ben de çok sevindim. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

    1. Avatar nur3 dedi ki:

     Ben kitabı almadım selçuk beyin söylediği yeniden vuslatı sağlayan duayı internette bulup yaptım 2 haftadır hiçbir gelişme olmadı açıklama yapar mısınız

     1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

      Değerli okurumuz, maalesef internet ortamında aktarılan birçok dua, eksik ve yarım. Bu haliyle size fayda sağlamak yerine zarar dahi verebilir. Lütfen dikkatli olun.

      Bu nedenle duaları, sahih bir kaynaktan yapın ve sadece defalarca denenmiş duaları tatbik edin. Biz, kitabımızda sadece sahih duaları ve defalarca denenmiş ve etkisi kanıtlanmış uygulamaları aktardık.

      Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   2. Avatar Yeliz dedi ki:

    Ne kadar sürede döndü ve rum suresi meryem suresi ve diğer süreleri de okudunuz mu uzun ya??

   3. Avatar yasemin dedi ki:

    Kaç gün yaptınız duayı

 12. Avatar Zeynep dedi ki:

  Kitap çok güzel olmuş. bir de kitapla verilen tarif kitabı mıydı rehber miydi o çok güzeldi. ondan çok şey öğrendim. Acaba her duada o tarif kitabına bakmamız mı gerekir yoksa sadece kafamıza takılan bir şey olunca mı bakalım.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Sorunuzu yazara ilettik. En kısa zamanda cevap verecektir. Mutluluklar dileriz.

  2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitapta aktarılan duaları yaparken tereddütte kaldığınız her nokta için Uygulama Rehberi’ne müracaat edebilirsiniz. Genel anlamda ne yapacağınızı öğrendikten sonra, artık Uygulama Rehberi’ne bakmak zorunda değilsiniz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 13. Avatar Osman Nuri dedi ki:

  Selamın aleyküm hocam ben sebepsiz yere ayrıldım nişanlımdan. aslında herşey iyiydi. ama bir anda tüm huyları değişti. bana zaman ver. kendimi hazır hissetmiyorum falan dedi. kafam karışık o yüzden iyi düşünemiyorum dedi. sonuçta ayrıldık. iki ay geçti üzerinden hocam. acaba ben şimdi dua edersem yine etkili olur mu

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, açıkçası kitabımızda bulunan aşık etme duaları ve diğer etkili dualar, sizin durumunuzda olan birçok kişiye fayda sağladı ve bu duaların bereketi ile birçok okurumuz, gönlünün muradına kavuştu.

   Kitapta, özellikle duaların kabul şartları ve duaların kabul vakitleri konusunda detaylı açıklamalar yapılmıştır; zaten bu duaların çok etkili ve güçlü olmasını sağlayan temel etken de budur. Ayrıca kitaptaki duaların etki gücü ve tabiri caizse enerji potansiyeli de oldukça yüksektir.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

  2. Avatar esmer dedi ki:

   sevgili kardeşim ben de aynı durumu yaşadım bu kitapta bulunan geri getirme dualarını yaptım tam 7 gün sonra nişanlım bana geri döndü pişman olduğunu söyledi allah bu duaları hazırlayanlardan razı olsun

 14. Avatar Derya Ç. dedi ki:

  Ya dua ile sevgilinin döndüğü nerede görülmüş. Duaların etkili olduğunu nereden biliyorsunuz. Para için umut dağıtıyorlar. Aşık etme duası ya da bağlama duası ile olsaydı benim gibi kimseler yıllarca aşk acısı çekmezdi. Açıkçası bana pek güven vermiyor bu şeyler.

  1. Avatar Derya Ç dedi ki:

   Lütfen kusura bakmayın bilgim olmadan yorum yapmışım. Birkaç bilgili hocaya bu durumu sorunca güzel dinimizde aşk ve muhabbet duaları olduğunu söylediler. Bu duaların çok etkili olabileceğini de yeni öğrendim. Lütfen önceki yorumumu silin kusura bakmayın hakkınızı helal edin.

   1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

    Merhaba değerli okurumuz, insan bazen yanlış düşüncelere kapılır. Cenab-ı Hak, kendisine her türlü talep için doğru şekilde dua etmemizi ister.

    Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 15. Avatar Tuğçe Nur dedi ki:

  Sevgili Kardeşim valla ben de öyle düşünüyordum. Sonra biraz araştırdım. Kitaptaki tüm duaların kaynağını vermişler. teker teker nerede ne var hepsini yazmışlar. bir de bilen birilerine de sordum. Muhabbet dualarının eski ismi celb etme dualarıymış. yani eskiden beri varmış bu şeyler. Bir de biz iki arkadaş aldık kitabı. benimkisi eşimi eve bağlamak için arkadaşımın ise sevdiği bir çocuk vardı. İnanki ikimizde de etkili oldu. En azından ben kendi adıma çok iyi neticeler aldım. İnsan kedisini denemeyince inanmıyor. Ama duaların hikmeti çoktur kardeşim. ben bunu bilir bunu söylerim.

 16. Avatar YALNIZADAM dedi ki:

  Selamlar, dua ile başkasını zorla aşık etmek doğru mu acaba? Dua ederek birinin duygularını yönlendiriyoruz sonuçta değil mi ama? Ne farkı kaldı büyüden bunun?

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz. Her türlü problem için dua etmeyi Cenab-ı Hak bizden ister. Fakat büyü, Cenab-ı Hak tarafından yasaklanmış ve haram kılınmıştır.

   Eğer, duamız bize ve karşı tarafa hayır getirecek ise mutlaka kabul edilir. Hayırlı değilse zaten kabul edilmez, buna Yüce Rabb’imiz karar verir.

   Lütfen büyü ile duayı birbirine karıştırmayalım. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar sultan dedi ki:

    allah sizden razı olsun sevgilim geri döndü sayenizde iyiki bu sayfayla karşılaştım iyiki bu kitabı aldım allah bin kere razı olsun

    1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

     Allah sizden de razı olsun. Sevdanıza kavuşmuş olmanıza çok sevindik.

     Mutluluklar dileriz.

 17. Avatar Handan dedi ki:

  Bu yorumlar gerçekten doğru mu hocam çok merak ediyorum. Biz erkek arkadaşımla çok iyiydik. Evlilik hayalleri kurarken ailesinden kaynaklı ayrıldık. Beni istemediler. Aile yapılarımız çok farklı. Ama ben seviyorum onu. Eminim o da beni seviyor. Ama özellikle annesinden ayrı karar veremiyor. Ben bir şeyler yapmak istiyorum ama kadın halimle ben sevdiğimi evliliğe razı edemem ki. Elim kolum bağlandı hocam. Gücüm tükendi. Ama yorumları okuyunca acaba benim de faydalanacağım bir dua olur mu dedim. Allah rızası için yardmcı olun.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, evet kitabımızda sizin durumunuzda olan insanlar için birçok dua bulunmakta.
   Birçok kişi, bu mucizevi dualardan defalarca istifade ettiler.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mutlu olursunuz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 18. Avatar Meltem dedi ki:

  Ben daha önce aşk büyüleri kitabından dolayı çok sıkıntı çektim. Oradaki uygulamaları yapmak için garip garip bir sürü malzeme aldım ve gece yarılarına kadar değişik şeyler denedim. Sonuçta bozulan benim ruh halim oldu. Ben açıkçası bu kitaba da o gözle baktım. Ama içinde öyle şeyle yokmuş. Hepsi duaymış. Bu iyi oldu. Çünkü benim dilim bir defa yandı. Dualara da başladım inşallah faydasını görürüm.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, Allahu Teala, büyüyü haram kılmıştır. Büyüye bulaşmaktan Allah’a sığınırız. Kitabımızda sadece ilahi ve Rahmani dualar yer almaktadır.

   Büyü ve tılsım gibi uygulamalar çok tehlikeli ve risklidir. Size ve sevdiklerinize ciddi zararlar verebilir. Lütfen bu tür uygulamalardan uzak durun.

   Lütfen bize de dua edin, Allah’a emanet olun.

 19. Avatar Cemil dedi ki:

  Arkadaşlar kardeşler ben 6 yıldır süren ilişkimi iki hafta önce kaybettim. Ben şeytana uydum ve bir hata yaptım. Her şey ortaya çıkınca beni affetmedi. Aslında yaptığım çok büyük bir şey değildi. Ama yine de doğru bir şey de değildi. Onu anlıyorum. En iyisini yapıyor yani haklıdır. Ama kardeşlerim bu bana büyük ders oldu. Asla öyle hatalar yapmaycağım. Allaha yemin kasem ettim. Bir daha olmaz. Telefonlarıma çıkmıyor. Görüşme taleplerimi reddediyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bu konuda dua bilen varsa paylaşsın. Ben kitabı almadım arkadaşlar öylesine tesadüfen bu sayfayı buldum. Arkadaşlar bu kitapta dediğim mevzuya ait dua olur mu acaba.

 20. Avatar Beşikt-aşk dedi ki:

  Sayın yazar ben bu kitabı almak isityorum. Anladığım kadarıyla kitap telefona indirilip okuyorum. Ben basılı halini göndermenizi talep ediyorum. Allah razı olsun. Allah’a emanet

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, kitap PDF formatında dijital bir ekitap. Fakat isterseniz çıktısını alıp o şekilde okuyabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

 21. Avatar Çiğdem dedi ki:

  Merhaba ben parayı yatırdıktan sonra işlemler nasıl gelişecek. Bana şifre falan mı verecekler. Bu aşamayı anlamadım. Biraz bilgi verebilir misiniz lütfen

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli kardeşimiz, kitabı satın aldıktan sonra, Ekitap Noktası olarak bizzat kitabınızı e-posta adresinize gönderiyoruz. E-posta adresinize gelen linke tıklayarak kitabınızı indirebilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

 22. Avatar Bünyamin dedi ki:

  Sevgilinin rüyasına girme duasını okuyup uyudum. ama o benim rüyama gelmişti. amaç benim onun rüyasına girmem değil miydi. Yardımcı olup açıklarsanız sevinirim.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Değerli okurumuz, bu duayı okuyan birçok kişi aynı gelişmeyi yaşadı ve bunu bize iletti.

   Bu durum, duanın kabulü anlamında bir işarettir inşallah. Kısa zamanda sizi arayıp iletişime geçecektir. Genelde böyle oluyor, gelen yorumlar hep bu yönde. Bunun da ilâhî bir hikmeti olmalı.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 23. Avatar Ezgi dedi ki:

  Bunun nasıl mümkün olduğunu anlayamadım. Nasıl oldu da bana her seferinde hayır diyen erkek bu kez bana aşık olduğunu söyledi. Aşk ve muhabbet duaları gerçekten de nasıl bu kadar etkili olabilir ki?

  1. Avatar Melisa dedi ki:

   Gerçekten ise yarıyor mu ?

 24. Avatar figen dedi ki:

  Hocam ne olur yardım edin. Nişanlım ayrılmak istiyor. Biz aramızda nişanlandık. Daha ailelerimize demedik. Sıkıldım vazgeçmek istiyorum diyor. Ama ben onu çok seviyorum. Lütfen bir yol gösterin. Hangi duaları okusam etkili olur acaba. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, açıkçası kitabımızda bulunan aşık etme duaları ve diğer etkili dualar, sizin durumunuzda olan birçok kişiye fayda sağladı ve bu duaların bereketi ile birçok okurumuz, gönlünün muradına kavuştu.

   Kitapta, özellikle duaların kabul şartları ve duaların kabul vakitleri konusunda detaylı açıklamalar yapılmıştır; zaten bu duaların çok etkili ve güçlü olmasını sağlayan temel etken de budur. Ayrıca kitaptaki duaların etki gücü ve tabiri caizse enerji potansiyeli de oldukça yüksektir.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 25. Avatar Mehmet Emin dedi ki:

  Ben de çok medyuma gittim büyüye çok para verdim. o zaman bilmiyordum tabi. isteğim olsun ne olursa olsun diyordum. ama çok günaha girmişim. Allah affeder inşallah. çok şükür sizin kitabınızı aldım. artık özel hayatımla ilgili meselelerde kendim dua ediyorum ve sonuçlarını kendim takip ediyorum. Ayrıca çok huzurlu oldum sayenizde. Dua okumak ruhun ilacıymış sayenizde öğrendim. Allah razı olsun hepinizden

 26. Avatar Hayri dedi ki:

  Hocam Allah razı olsun. Sevdiğimle yeniden bir araya geldik. Acaba duaları okumaya devam edeyim mi yoksa zaten muradım gerçekleşti. Okumama gerek yok mu

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba, sorunuzu yazara ilettik, en kısa zamanda cevap verecektir.

   1. Avatar Zeliha dedi ki:

    Biz bu kitabı telefona indirebiliyomuyuz

    1. Merhaba, kitabı telefon, bilgisayar veya tabletinize indirip okuyabilirsiniz.

     Mutluluklar dileriz.

  2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Değerli kardeşimiz Hayri Bey, dilerseniz başka arzularınız için de kitaptaki duaları okuyabilirsiniz. Eğer muradınıza kavuştuysanız dua etmeye ara verebilirsiniz. Duaların feyzi ve bereketi ile muradına kavuşan insanları gördükçe Yüce Rabb’imize şükrediyoruz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar Gulsen dedi ki:

    Internet harici nerede bulabilirim bu kitabi bilgi verebilirmisiniz

    1. Merhaba değerli okurumuz, ekitapnoktasi.com’da bulunan kitapları başka hiçbir yerde bulmanız mümkün değil. Kitaplar PDF formatındadır, satın alma işlemini takiben e-posta adresinize gönderilir.

 27. Avatar Neşe dedi ki:

  Herkese merhaba ben de bu kitabı çok almak istiyorum. gerçekten işe yarıyor değil mi

 28. Avatar yusuf ali dedi ki:

  Ben kitabı aldım. geçen hafta çarşambadan beridir duaları okuyorum. ne kadar okuyacağım. Ben aşık etme dualarını okuyorum. bir hafta okusam yeterli olur herhalde

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, sorunuzu yazara ilettik, en kısa zamanda cevap verecektir. Mutluluklar dileriz.

  2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bu konuda Uygulama Rehberi’nde detaylı açıklamalar yaptık. Kısaca cevap yazmak yerine oradaki açıklamaları okursanız daha sağlıklı olacaktır.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 29. Avatar ömer dedi ki:

  hocam benim de başımdan aynı şey geçti. bende duaları okudum sonra kitabı iade ettim ama dileğim kısa süre sonra gerçekleşti.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, öncelikle duanızın kabul olmasına çok sevindik. Allah mutluluğunuzu daim etsin.

   Para iadesi konusuna gelirsek, bu konuda yapacak bir şey yok. Böyle bir durum yaşanmasın diye biraz daha beklemeniz daha hayırlı olacaktır inşallah.

   Hakkımız helâl olsun. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 30. Avatar Nihal dedi ki:

  Bende de çok etkili oldu. Allah bu kitabı çıkaranlardan razı olsun. Bu sayede beni her zaman reddeden erkeğin aşkını kazandım. Neden daha önce bilmiyorduk ki bu şeyleri. Boşuna yıllarca üzülmek yerine dua etmek en doğrusudur. Bir de bu kitabı bilmedikleri için yanlış şeyler uygulayanlar var (büyü, rükiye falan.) Bence kitabı daha çok tanıtırsanız daha çok kişi fayda görür.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, yazmış olduğunuz yorum için çok teşekkür ederiz. Açıkçası yorumunuza sonuna kadar katılıyoruz. Maalesef biz de Ekitap Noktası olarak En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı geç fark ettik. Fakat bundan sonra bu kitabın resmi indirme sayfası olmaya devam edeceğiz. Çünkü çoğunlukla olumlu yorumlar alıyoruz.

   Lütfen büyü ve tılsım gibi haram ve günah uygulamalardan uzak durun, bu tür uygulamalar ciddi tehlikeler taşıyor çünkü. Mutluluklar diliyoruz.

 31. Avatar AYLİN dedi ki:

  çok şükür tam üç kez reddetmişti ama bu sefer yaptığım dualardan sonra kendisi teklif etti.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Sizin adınıza çok sevindik değerli okurumuz. İşte bu yüzden En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı tavsiye ediyoruz. Mutluluklar diliyoruz.

 32. Avatar Şehnaz dedi ki:

  Allah rızası için niçin yorumlarımı yayınlamıyorsunuz. Niçin cevap vermiyorsunuz.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, çok fazla yorum geldiği için birkaç günde bir yorumlara cevap verebiliyoruz. Lütfen kusura bakmayın, hakkınızı helal edin. Bu arada diğer yorumlarınızı göremedik.

 33. Avatar Nevzat dedi ki:

  hocam benim 2,5 yıldır bir ilişkim var ama belki on defa ayrılıp barıştık. onu çok seviyorum ama birden tepki veriyor ve ayrılıyoruz. sonra birkaç gün geçince beni ne kadar çok sevdiğini söylüyor ve geri geliyor. Ben onu çok seviyorum. o yüzden her seferinde onunla yeniden başlıyoruz. ama artık bende yıprandım. ilişkimiz sağlam ilerlesin istiyorum. Sorun sıkıntı artık beni yoruyor. Sevgilimin huyu güzelleşsin diye bir okumam mümkün mü hocam

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, evet kitabımızda sizin durumunuzda olan insanlar için birçok dua bulunmakta. İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mutlu olursunuz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 34. Avatar Abdullah dedi ki:

  Duaları ezberlemek mi gerekiyor bakarak okusak da olur mu

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Değerli okurumuz, kitaptaki duaları ezberlemek zorunda değilsiniz, zaten bunu yapmak çok zor olur. Bakarak okumanızda herhangi bir sakınca olmayacaktır. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 35. Avatar Tuğçe dedi ki:

  Hocam çok merak ediyorum kitabı almak istiyorum ama kapıda ödeme var mı yok mu bilgi sahibi olmak istiyorum

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabımız PDF formatında olduğu için kargo ile gönderimi yapılmaz, yani kitap dijital bir kitap olduğu için ev adresinize teslim edilmez.

   Ödeme işlemini takiben kitabın indirme linki, e-posta adresinize gönderilir. Ve siz birkaç dakika içinde kitabı bilgisayar, tablet veya telefonunuza indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

 36. Avatar Aysu dedi ki:

  Iyi gunler kitabiniz sadece ekitap olarakmi yayinda.diger kaynaklardan bulamadim da

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, halihazırda sadece ekitap olarak yayında. Fakat yazarın ileride basılı yayın çıkarma projesi olduğunu biliyoruz.

   Mutluluklar dileriz.

 37. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

  Değerli okurumuz, sorunuzu yazara ilettik, en kısa zamanda cevap vermesini sağlayacağız.

  Mutluluklar dileriz.

 38. Avatar meryem kaya dedi ki:

  kitabı almak istiyorum web sitenize erişemiyorum.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, bu yazının en altında bulunan “SATIN AL” butonuna tıklayıp ilerleyerek kitabı almanız mümkün.

   Ayrıca şu linke tıklayıp kitaba ulaşmanız da mümkün: Tıklayın.

   Problem olması halinde lütfen bize tekrar yazın.

   Mutluluklar dileriz.

 39. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

  Merhaba değerli okurumuz, sizin durumunuzda olan binlerce kişi, kitabımızda bulunan denenmiş dualarla arzularına kavuştu. Unutmayın ki her şey Allahu Teala’nın elindedir ve O, doğru şekilde yapılan duaları en güzel şekilde kabul eder.

  Size kitaptaki duaları tatbik etmenizi tavsiye ederiz, birçok kişi bu sayede amacına kavuştuğu gibi siz de muradınıza kavuşursunuz inşallah. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 40. Avatar ceyda dedi ki:

  bir mail adresiniz yokmudur ? sorularım olacak ama …
  yardımcı olursanız sevinirim

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bizimle ekitapnoktasi@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda yardımcı olmaya çalışacağız.

   Mutluluklar dileriz.

 41. Avatar Anonim dedi ki:

  Ücreti nedir?

 42. Avatar Nisan dedi ki:

  Sevdiğim insan beni terk etti hayata ve her şeye olan inancımı kaybettim. Bu dualar onu geri getirir mi bilmiyorum. O kadar boşluktayım. Lütfen beni inandırın duaları okuyayım ve dönsün.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Değerli okurumuz, bu duaların mucizevi gücü sayesinde binlerce insan aşk hayatında saadete kavuştu. Siz de Allah’ın izniyle bu saadete kavuşacak ve bize de dua edeceksiniz. Gelişmeleri bize yazarsınız.

   Mutluluklar diliyoruz. Allah’a emanet olun.

 43. Avatar ceyda dedi ki:

  kitabı bugün indirdim ,çok güzel bir kitap olmuş keşke basılı hali olsaymış dedim, çok pahalı olurdu sanırım öyle. ama dualarım gercekleşsede gercekleşmesede şimdiden Allah razı olsun çok fazla emek harcanmış. normalde hacetim için internette doğru dua ve uygulamasını bulmak için günlerimi hatta haftalarımı harcardım kulaktan dolma bilgilerle hareket ederdim ama bu kitapta bir değil bir sürü dua var dileğiniz için ve şunuda belirtiyim benim gibi tereddütte olanlar vardır belki, büyü mü değil mi diye büyü ile alakası yok çünkü benim en korktuğum ve çekindiğim şeydir gönülden samimi olarak okunarak edeceğiniz dualar mevcut…bugün başlıycam inşallah dualarıma çok heycanlıyım:)

  1. Avatar Pinar dedi ki:

   Nasıl indirdiniz ben yapamiyorum

   1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

    Merhaba değerli okurumuz, yukarıda yazı içinde (yazının sonlarına doğru) SATIN AL butonu bulunuyor. Oraya tıklayıp ilerleyerek ödeme yapmalısınız, ardından kitabınızı e-posta adresinize göndereceğiz. Kitap, PDF formatında dijital bir ekitap.

    Mutluluklar dileriz.

    1. Avatar Pinar dedi ki:

     Ödemeyi yaptım ama hotmailime giremiyorum dalginlikla yanlış adres verdim şimdi nasıl telafi edecek siz bana veya ben size nasıl ulaşabilirim başka lütfen yardımcı olun

     1. Merhaba değerli okurumuz, kaygılanmanıza gerek yok. Bize güncel bir e-posta adresi verirseniz kitabınızı oraya göndeririz.

      Bize, şu sayfadan ulaşmanız mümkün: Bizimle İletişime Geçin

 44. Avatar İsimsiz dedi ki:

  Merhaba sizlere ne kadar tesekkur etsem azdır hayatımda mucizeye sahit oldum sayenizde biten bir iliskimi asla olmaz artık diyen sevgilim simdi benimle bulusmak icin can atıyor 2 hafta gibi bir surede calısmaları yaptım we bekledim hemde huzurla almıs oldugunuz para kat kat helal.olsun allah razi olsun
  Iletimi paylasmayin luyfen siz bilin yeterli veya isimdiz diye yayinlayabilirsiniz

 45. Avatar Esra dedi ki:

  Mrblar ben bugun kitabı netten aldım ama kitap elime ulaşmadı ne zaman gelir acaba?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba Esra Hanım, yaptığımız kontrollerde kitabınızın, sipariş verdikten 5 dakika sonra e-posta adresinize gönderilmiş olduğunu gördük. Kontrol edip bilgi verebilir misiniz? E-posta adresiniz yanlışsa lütfen bize aktif bir e-posta adresi bildirin, tekrar gönderelim.

   Mutluluklar dileriz.

 46. Avatar bilge durmuş dedi ki:

  kitaptaki dualar harika okumaya başlar başlamaz ilginç gelişmeler yaşayama başladım elde etmeye çalıştığım erkek beni arayıp ısrarla çay içmek istediğini söyledi bakalım gelişmeleri anlatacağım

 47. Avatar Esra dedi ki:

  Bu arada tşkler cevabınızı yeni gördüm

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz değerli okurumuz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

 48. Avatar tuba dedi ki:

  bu kitap nasil bu kadar etkili olabilirki? vallahi bendede ise yaradi. mucize gibi bi sey. etkisi ne kadar surecek acaba

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Sorunuzu yazara ilettik, en kısa zamanda cevap verecektir.

   Mutluluklar dileriz.

  2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba Tuba Hanım, dualar gerçekten çok tesirli ve güçlü. İnşallah etkisi, siz istediğiniz kadar devam edecektir. Tabi Cenab-ı Hakk’ın hikmeti ve izni ile.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 49. Avatar Berna dedi ki:

  Kitabınız kitapçılar da var mı yoksa sadece internetten mi alabilirim ?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabımız PDF formatında olduğu için kitapçılarda bulmanız mümkün değil.

   Mutluluklar dileriz.

   1. Avatar Süheyla dedi ki:

    Rabbim sizden razı olsun hiç ümidim yoktu ama muradıma kavuştum sizin kitabınızı herkese tavsiye edeceğim . . .

 50. Avatar Berna dedi ki:

  Kitabınızı çok merak ediyorum ve almak istiyorum. E kitap olarak istiyorum ama beceremedim yardımcı olurmusunuz?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, size özelden mesaj yazdık. Bakıp gerekli adımları atarsınız. Buraya da yazalım ki diğer okurlarımız da anlamış olsun:

   Merhaba değerli okurumuz, gördüğümüz kadarıyla Ekitap Noktası üzerinden bir kitabımızı satın almak istemişsiniz, fakat işlem yarım kalmış.

   Ödeme sırasında genellikle Banka Kartının veya Kredi Kartının internet üzerinden alışverişe kapalı olması dolayısıyla bazı sorunlar yaşanıyor. Dilerseniz bankanız ile görüşüp kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz.

   Herhangi bir konu hakkında yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

   Ekitap Noktası
   ekitapnoktasi.com

   1. Avatar Demet dedi ki:

    Internetten alisverise acik oldugu halde kitabi alamadim.ayrica kitabi aldigimda posta ile banami gelecek yoksa buradan telefonumami indirecegim?

    1. Merhaba değerli okurumuz,

     Kitabı aldıktan sonra e-posta adresinize en kısa zamanda kitabı göndereceğiz. Eğer ödeme ile alakalı sorun yaşıyorsanız, bize ekitapnoktasi@gmail.com üzerinden veya “Bizimle İletişime Geçin” kısmında verdiğimiz WhatsApp numarası üzerinden (mesaj yoluyla) iletişime geçin.

     1. Avatar Serpil dedi ki:

      Merhaba ben dün gece kitabı satın aldım sabah e-mail olarak geldi fakat şuanda görünmüyor neden acaba tekrar gönderir misiniz lütfen

 51. Avatar Berna dedi ki:

  Yarın inş halledip en yakın zamanda alacağım kitabınızı. Erkek arkadaşımla ayrıldık. Evlilik düşünüyoduk ve mutluyduk. Bianda ailem seni istemez ikimiz de üzülürüz acı çekeriz dedi ve bitirdi. Seni seviyorum ama orta yolu da bulamıyorum dedi. İçim acıyo ve gece gündüz dua ediyorum. Tesadüfen kitabınızla karşılaştım. Umarım etkisini görürüm.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Değerli kardeşimiz, inşallah siz de gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Bu dualar birçok kişiye ciddi anlamda katkı sağladı, inşallah sizde de aynı şekilde etkili olacaktır.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar Elif dedi ki:

    Merhabalar
    Ben aylar önce kitabını satın almış duaları yapınca hemen olmadı diye para iadesi istemiştim ondan hemen sonra sevdiğinle barışmıştık sizden helallik istiyorum sabırla beklemediğim için.

    1. Merhaba değerli okurumuz,

     Ekitap Noktası olarak bu tür durumlarda aceleci davranmamak gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü, yazarın da mağdur olmaması için biraz daha sabırlı olmak gerekiyor. Şimdiye kadar birçok okurumuz önce duaları kabul edilmedi diye para iade talebinde bulundu, biz de para iadesi yaptık. Fakat sonra, dualarının kabul edildiğini belirterek yazardan helallik istediler.

     Herkes için hayırlısı olsun inşallah. Mutluluklar dileriz.

 52. Avatar pınar dedi ki:

  nasıl indirmem gerekiyo yapamamdım indirdiğim zaman kitabın orjınalı gibi mi oluyo cvp verirseniz cok memnun olurum

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, yukarıda yazı içinde (yazının sonlarına doğru) SATIN AL butonu bulunuyor. Oraya tıklayıp ilerleyerek ödeme yapmalısınız, ardından kitabınızı e-posta adresinize göndereceğiz.

   Kitap, zaten PDF formatında dijital bir ekitap. Yani orijinal kitap.

   Mutluluklar dileriz.

 53. Avatar umut dedi ki:

  hocam neden cevap veriyorsunuz özelden konuşmak istiyorum önemlidir

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bunun dışında yorumunuz gelmedi bize. Eğer özelden yazmak isterseniz şu eposta adresini kullanabilirsiniz: ekitapnoktasi@gmail.com

   Mutluluklar dileriz.

 54. Avatar Elif dedi ki:

  Merhabalar sevgilimle 5 yıllık ilişkim yaptığım bazı hatalar sebebiyle bitti ama çok pişmanım yapmadığım şey kalmadı aradım kapısına gittim peşinde dolaştım bir türlü olmaz diyor. Evliliğe de çok yaklaşmıştık evlilik teklif etmişti kabul etmiştim. Çok üzülüyorum onu çok seviyorum. Bana evlilik isteğinin kalmadığını hevesinin kırıldığını ve güvenmediğini söyleyip duruyor bir türlü ikna edemiyorum. Üzüldüğümü görünce ailemde ona karşı sert tepkiler vermeye başlıyor. Kaç haftadır yapmadığım şey kalmadı. Kitabınızı tevaffuk olarak gördüm ve artık benim ciddi bir mucizeye ihtiyacım var. Kitabınızı alsam bana yardımcı olacak dualar varmı içerisinde diye sormak istedim ve ücret olarak ilk önce 60 sonra 80₺ gördüm hangisi ücret? Ve faydası olur mu çok zor durumdayım yardım edin lütfen.

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli kardeşim, kitaptaki mucizevi dualar, sizin durumunuzda olan birçok kişiye gerçek manada yardımcı oldu. İnşallah siz de mucizeye şahit olacaksınız. Kitaptaki duaların etkisiz olması halinde 60 günlük iade garantisi olduğunu da hatırlatmak isterim.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 55. Avatar Elif dedi ki:

  İyiki kitabınızı almışım ALLAH sizden razı olsun efendim muradıma kavuştum sevdiğim erkek bana evlenme teklifi etti sonunda önceden istemiyordu bu dualar sayesinde yıllardır istediğim şey oldu ALLAH razı olsun.

  1. Avatar Yeliz dedi ki:

   Elif hanım namaz kılmış mıydınız?

 56. 4 senelik sevdiğim adamla evlenmeyi düşünüyoruz ama benim yaşım reşit degil ve babam amcalarım hepsi biliyor ama benim onunla olmamı istemiyorlar cunku onu tanımıyorlar ve sevdiğim adam amcasıyla gelip babamla konuşacaklar ve ben çok korkuyorum yok derler diye neyapmaliyim ???

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba Gülay Hanım, kaç yaşında olduğunuzu bize söyler misiniz? Ona göre size tavsiyede bulunalım.

   Allaha emanet olun.

 57. Avatar Bilge dedi ki:

  Hocam bir kaç duayı beraber uygulamamizın bir sakıncasi var mi ,yoksa tek tek mi okumaliyiz

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bu sorunun cevabını Uygulama Rehberi’nde etraflıca anlattık; oraya bakmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Kısaca şu cevabı verelim:

   Duaları her iki şekilde de tatbik etmeniz mümkün.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin, Allah’a emanet olun.

 58. Avatar Hacer Akdoğan dedi ki:

  kitabınızı çok beğendim teşekkür ederim

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba Hacer Hanım, inşallah siz de gönlünüzün muradına kavuşup mutluluğa yelken açacaksınız.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 59. Avatar Mısra dedi ki:

  Hocam kitaptaki birçok duayı aynı anda uyguluyorum, mesela hem bağlama duası hem uzaklaştırma duası. Tabi farklı kişiler için olur mu

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, tabi ki olur. Bu şekilde farklı amaçlarına ulaşan birçok kişi oldu. İnşallah siz de aynı şekilde muradınıza kavuşacaksınız.

   1. Avatar sevilay dedi ki:

    hocam özelden de size mesaj attım bana bu mutluluğu yaşatan dualar için allah sizden razı olsun. sonunda bu dünyada en sevdiğim insan geri döndü. buna siz vesile oldunuz iyi ki bu duaları bana tavsiye ettiniz allah tekrar tekrar razı olsun inşallah bu etki kalıcı olur.

    1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

     Merhaba değerli kardeşim, senin gibi muradına kavuşan insanları gördükçe Allah’a en içten hissiyatımızla şükrediyoruz.

     Etkisi kalıcı olacaktır inşâallah. Allah’a emanet olun.

 60. Avatar Finicky dedi ki:

  Merhaba. Kitabı bugün aldım ve aşk duası ile bağlama duasını okudum. Okurken bir anda göğsümde ısınma hissi oldu. Bu ne anlama geliyor ? Bir de okuduğum kişi üzerinde bşakası tarafından yapılmış büyü varsa etkili olur mu benim okumalarım?

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bu durum duanın kabulüne işarettir inşâallah. Bazı okurlarımız, bize benzer deneyimler aktardılar.

   Unutmayın ki en güçlü büyü bile en zayıf dua kadar etkili olamaz. İnşâallah bu güçlü dualar karşısında bütün büyüler etkisiz kalacaktır.

   Allah’a emanet olun.

 61. Avatar Emine dedi ki:

  Bende almak istiyorum yalnız etkili mi gerçekten fayda gören varmı emin olamadım 3 senelik ilişkim oldu tam ciddiyete gidicez bu anda mutluyken erkek arkadaşımdarkadaşımda sogukluk oluyo kaç kez ayrılıp barıştık seviyor oda söylüyor ama ailesi kafasını çok karıştırıyor

  1. Avatar kader nisa dedi ki:

   Ben de Senin gibi tereddüt ediyordu alsam mı almasam mı diye en sonunda almaya karar verdim çünkü dualar etkili olmazsa para iade garantisinden faydalanırım diye düşündüm sonra kitabı aldım içindeki duaları olur okumaz içimde harika duygular oluşmaya başladı ta ki kocam yeniden bana aşık olana kadar duaları okudum kesinlikle tafsıiye ediyorum

   1. Avatar Emine dedi ki:

    Bende alıcam yorumlara baktım ama emin olamadım siz kitaptaki hangi duayı okudunuz acaba

 62. Avatar Buse dedi ki:

  Hayırlı günler bende 1 senedir evliyim öncesinde 6 sene arkadaşlığımız oldu ama kocam şu son iki aydır bana soguk sürekli kavga çıkarıyo geçen gün çantasında ona yazılmış Ve onun birine yazmış olduğu notları buldum büyük bi hayal kırıklığı yaşıyorum boşanmak istemiyorum lütfen bana yardım edin Allah rızası için ne yapmam gerekiyo söyleyin birinin büyü yaptığına inanıyorum ama hocalara da para kaptırmaya niyetim Yok lütfen bana yardım edin cevabınızı bekliyorum

  1. Merhaba değerli okurumuz, şimdiye kadar sizin durumunuzda olan birçok kişi, bu duaların bereketi ile muradına kavuştu.

   Size tavsiyemiz, kitaptaki duaların uygulayın ve sonucu bekleyin. Bu arada da en doğru adımları atmaya çalışın. İnşallah bu dualar, size de ciddi anlamda fayda sağlayacak ve siz de gönlünüzün muradına kavuşup mesut olacaksınız.

   Mutluluklar dileriz.

 63. Avatar Gulseker dedi ki:

  Selam aleyküm, ben Hollanda’da yaşıyorum bu kitabi sadece eBook olarakmi satiyorsunuz?

  1. Evet, ekitap olarak satışta. Ödeme altyapımızda yurtdışı ödeme seçenekleri de bulunmakta.

   Hollanda’ya selâmlar. Mutluluklar dileriz.

 64. Avatar Berna dedi ki:

  Hocam merhaba kitabınızı aldım inş bu hafta başlıcam okumaya. Konuştuğum hoşlandığım biri var. Fakat bilmiyorum o soğuk ve ilgisiz. Bende bu kitaptaki dualardan faydalanmak istiyorum. Etkisi olur mu acaba

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba, duaların muhteşem gücüne şimdiye kadar binlerce kez şahit olduk. İnşallah siz de etkisini göreceksiniz.

   Allah’a emanet olun.

 65. Avatar Ulviye dedi ki:

  Bu kitabı nasıl alabilirim

  1. Merhaba değerli okurumuz, yazının sonlarına doğru “SATIN AL” kısmına tıklayıp ilerleyerek kitabı alabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

 66. Avatar Yeliz dedi ki:

  İyi akşamlar ben de sevdiğimden ailem yüzünden ayrılmak zorunda kaldım ve ben onu gerçekten çok seviyorum o da beni seviyo benim sorum şu ben hem rüyasına girme duasını hem de vuslatı kavuşmayı sağlayan geri getirme duasını okusam bi zararı olur mu ikisi birlikte veya daha mı etkili olur cevap yazarsanız sevinirim..

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, tabi ki iki duayı da okumanız mümkündür.

   Fakat duanın kabul şartlarını ve vakitlerini ihmal etmemek adına Uygulama Rehberi’ni mutlaka inceleyin. Çünkü Uygulama Rehberi’ndeki kuralları uygularsanız, inşallah siz de duanızın kabulünü görüp gönlünüzün muradına kavuşacaksınız. Ayrıca Uygulama Rehberi’nde bu tür onlarca sorunun ayrıntılı cevabı da bulunuyor.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar Nursel dedi ki:

    Hayırlı günler, kitaptaki dualardan sonra bi nevi hayatım değişti, çünkü bana hiç yüz vermeyen erkek, benimle birlikte olmak için kırk takla atmaya başladı. Bu durum tam duaları uygulamaya başladığım döneme denk geldi. Artık duanın gücünü biliyorum. Keşke önceden büyü ve tılsım gibi İslam dışı uygulamaları yapmasaydım sadece dua yapsaydım. Olsun yinede geç kalmış sayılmam sayenizde duanın gücünü bende keşf ettim.

 67. Avatar davasıbüyük dedi ki:

  Rabbim sizden razı olsun ne diyeyim hocam sevdiğim pişman olmuş bir şekilde gelince ona cevap bile veremedim hem şükür ettim hemde saatlerce mutluluktan ağladım o kadar mutlu oldum ki Rabbim asıl amacim olan evlilik için de bu mutluluğu nasip eder insaallah ne olur dua edin hocam. Okuyun sabırla inanarak Rabbim inanlarla sabredenlerle beraberdir. Dualarimdasiniz banadadua edin. Rabbim kavuşturan insaallah

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba değerli kardeşim, inşâallah hayırlı ve huzurlu bir evlilik hayatı için de bu dualar size mucizevi değişimler yaşatacaktır. Yüce Rabb’imiz, kendisine içtenlikle yönelen ve doğru şekilde isteyen kullarının elini boş çevirmez inşâallah.

   Mutluluğunuz daim olsun. Allah’a emanet olun.

 68. Avatar Salih Tuna dedi ki:

  Merhaba hocam Allah razı olsun. Size güvenip kitabınızı aldığım için çok iyi yapmışım belkide hayatımın en iyi kararını almışım. Sevdiğim kadın evlenme teklifimi kabul etti beni çok çok sevdiğini söyledi. Onun gözüne çok şirin göründüğümü söyledi. Halbuki daha önce bana karşı hiçbi şey hissetmiyordu. Her dua ettiğimde huzur buluyorum artık sizede dua ediyorum Allah razı olsun sizden.

 69. Avatar Nurettin Mert dedi ki:

  Merhabalar hocam kitabı yeni bugün sipariş ettim. Duaları okumaya başladım. Şimdiden içim rahatladı. İçimde tarifi imkansız bir umut ışığı yanmaya başladı. Biliyorum muradıma kavuşacağım. Teşekkür eserim şimdiden.

 70. Avatar Hüseyin kurt dedi ki:

  Hocam kitabı yeni aldım ayrıca başka kıtap daha mı almamız lazım rehber için yoksa bu kitap yeterli mi içinde nasıl okuyacaklarımız mevcut mu

  1. Merhaba değerli okurumuz, kitabı aldığınızda e-posta adresinize hem En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gönderilir hem de Uygulama Rehberi gönderilir. Dolayısıyla başka bir kitap almanıza gerek yok.

   Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

 71. Avatar b gamze dedi ki:

  kitabınızı aldım ve gerçekten işime yarayan duaları yaptım bu kadar çabuk etki edeceğini ummamıştım çok tşk ederim emeği geçen herkese teşekkür ederim tereddüt etmeden alabilirsiniz tek kelimeyle süper.

  1. Avatar AyNur dedi ki:

   Ne kadar sürede gercekleşti biraz bilgi verebilir misiniz hangi duaları okudunuz

   1. Avatar b gamze dedi ki:

    Sabaha karşı 2 de okudum sabah 5 de msj geldi bence tereddüt etmeden alabilirsiniz. Yeterki uygulamadaki gibi yapın

    1. Avatar AyNur dedi ki:

     Okudugunuz duanın da adını yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim

    2. Avatar AyNur dedi ki:

     Ben kitabı aldım, okudugunuz duanın adını da yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler

    3. Avatar Tülay dedi ki:

     Gerçekten tutuyor mu

 72. Avatar Rabia dedi ki:

  Merhaba okuduğum yorumlarda okunan duaların süresi verilmemiş ne kadar sürede duanın okunması gerekiyor? Kitabın stokları elinizde mevcuttumu temin edebilirmiyim?

  1. Merhaba değerli okurumuz, her duanın okunma süresi kitapta tarif edilmekte. Kitap, PDF formatında olduğu için stok problemi yok.

   Mutluluklar dileriz.

 73. Avatar Adsiz dedi ki:

  Hocam size nasil ulasabiliriz

  1. Merhaba, bize İletişim Sayfası’nda yer alan kanallardan herhangi birini kullanarak ulaşmanız mümkün. Dilerseniz ekitapnoktasi@gmail.com üzerinden de ulaşabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

 74. Avatar Nisa dedi ki:

  Merhabalar kitabi nasil satin alabilirim

  1. Merhaba değerli okurumuz, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı ve Uygulama Rehberi’ni şu 2 link üzerinden de satın alabilirsiniz. İstediğiniz linki kullanıp kitabı alabilirsiniz:

   1. Link: Tıklayın

   2. Link: Tıklayın

   Eğer Banka Kartı veya Kredi Kartı yerine Havale, EFT veya PTT yoluyla ödeme yapmak isterseniz, hesap bilgilerine ekitapnoktasi.com’da bulunan Ödeme Seçenekleri menüsü üzerinden ulaşabilirsiniz. Şu link üzerinden gidebilirsiniz:

   Ödeme Seçenekleri

   Şayet Havale, EFT veya PTT yoluyla ödeme yapacaksanız, ödeme sonrasında ekitapnoktasi@gmail.com adresine bilgi vermeniz gerekir.

   Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

   Ekitap Noktası
   ekitapnoktasi.com
   ekitapnoktasi@gmail.com

 75. Avatar Melisa dedi ki:

  Kitabi yeni aldım 3 gündür uyguluyorum ınsallh bende sizler gibi sevdiğin kişiye kavuşurum ilk gece sevdiğimin rüyasına girmek için dua etim benim rüyama geldi bu duamın kabul olduğuna mi işaret ?

  1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

   Merhaba Melisa, genellikle böyle oluyor. İnşallah bu durum, duanızın kabulüne işarettir.

   Allah’a emanet olun.

   1. Avatar Melisa dedi ki:

    Ben hergün dua ediyorum ama olmuyor neden bir gelişme olmaz ki ve sevdiğim mesaj atim benden özür diledi hakini helal et konuşmayalım dedi ne kadar çok üzüldüm ki anlatamam dualara devam etmem gerekiyormu daha ne zamna kadar böyle acı çekecem ?

    1. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları dedi ki:

     Merhaba değerli kardeşim,

     Lütfen şu hakikati unutmayın ki Cenab-ı Hak bütünü görür, kul ise yalnızca parçayı görür. Bu durumda, parçayı görene düşen, bütünü görene teslim olmaktır.

     Lütfen duaları, kitapta tarif edildiği şekliyle ve özellikle de Uygulama Rehberi’ni esas alarak uygulamaya devam edin ve biraz daha sabırlı olun. İnşâallah Cenab-ı Hak, hakkınızda hayırlı olanı size de nasip edecek.

     Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 76. Avatar Nida Selçuk dedi ki:

  Ben kitabi arkadasimin tavsiyesi uzerine aldim cunku oda almis ve cok faydasini gormus zaten simdiye kadar ben yararini goremedim diyen hic kimseyle karsilasmadim insallah bendede faydasi olur

 77. Avatar Hülya dedi ki:

  Hocam ben size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayenizde eşim geri döndü pişman olduğunu söyledi ağlayarak özür diledi ben de ağlayarak onu affettim. Bu esnada ikimiz de Rabbimize söz verdik artık birbirimize saygısızlık yapmayacağız diye. Eşim aniden kalbinde bana karşı masum ve aşk dolu duygular hissettiğini söylüyor. Tam dua ettiğim zamanlarda olmuş bu. Ben duanın gücüne hep inanıyordum. Ama bu kez bizzat gözümle gördüm hem de ağlayarak gördüm. Onun için sine ne kadar teşekkür etsem az gelir. Allahım size iki cihandada muradınızı versin inşallah.

 78. Avatar merve dedi ki:

  ben yaklaşık bir haftadır uyguluyorum kitaptaki bütün duaları yapıyorum ama hala olumlu yada olumsuz bir etki ve değişiklik olmadı

 79. Avatar melek dedi ki:

  merhabalar herkesin yorumları burada çok güzel ama net bir cevep vericek kişi lazım gerçekten dualar kabul oluyormu bu yapılan ve okunan dualarda herkesin istediği oldumu sevgililer arasında tekrar barışma oluyormu lütfen cevap verirmisiniz yoksa bu yorumlar yayınlanmıyormu

  1. Merhaba değerli okurumuz, sadece hakaret ve küfür içeren yorumları yayımlamıyoruz. Onun dışındaki tüm yorumları yayımlıyor ve cevaplamaya çalışıyoruz.

   Mutluluklar dileriz.

 80. Avatar Yusuf dedi ki:

  Hocam bütün kredi kartları ile ödeme yapıla biliyormu

  1. Merhaba değerli okurumuz,

   Evet, tüm Kredi Kartları ve bütün Banka Kartları ile ödeme yapmak mümkün. Ayrıca EFT, Havale veya PTT yoluyla ödeme seçenekleri de mevcut. Detaylar için Ödeme Seçenekleri Sayfasına bakın lütfen: Ödeme Seçenekleri (Tıklayın)

 81. Avatar Arda G. K. dedi ki:

  Gerçekten doğru mu?Almayı düşünüyoruz ALLAH(C.C)İZNİYLE BİR ALLAH(C.C)KABUL EDER İNŞALLAH BİRDE BİLGİ REHBERİ NASIL ALINIYOR???

  1. Merhaba değerli okurumuz, bu eserler şimdiye kadar binlerce insana katkı sağladı, inşallah size de katkı sağlayacaktır. Uygulama Rehberi, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabının eki olarak veriliyor zaten. Mutluluklar dileriz.

 82. meraba Kocam gunaydin ban turkmenistanlyyim cok beyandim bande istiyorum bu kitaby

 83. Avatar Zeyno dedi ki:

  Merhablar yorumlari okudum cok ilgimi cekti. Kitabî satin aldim bugün baslayacagim insallah sevdigime kavusurum sayenizde.

 84. Avatar Buğra karaköse dedi ki:

  Ben bu kitabı aldım telefonuma indirdim fakat açılmıyor tekrar gönderirmsiniz

  1. Tabi ki değerli okurumuz, yeniden gönderdik. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar su dedi ki:

    bende çok istifade ettim allah rızası olsun

Yorumlar kapalı.